reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szafa malucha

Monia super że tak zostałas obdarowana. A jak urodzisz to znowu tyle dostaniesz czy może symbolicznie? Fajny ten zwyczaj szkoda że u nas jeszcze nie jest popularny, moze za parę lat... :-D
 
reklama
tak sobie myślę, że wejdzie szybciej, jeśli np my będziemy urządzać koleżankom z pracy;-) może wtedy coś się ruszy w tym kierunku:tak:
 
monia rzeczywiscie pelne torby ciuchow!! super!! a Ty na zdjeciach taka chudzinka i brzusio naprawde minimalny!! zazdroszcze :))) lusterko wsteczne sie przyda - znam ten bol gdy jedziesz a dzidzia w ryk no i odruchowo chcesz sie obrucic a nieraz to nie taki najlepszy pomysl.... fajny pomysl!!!
 
Mnie coś wzięło na" wicie gniazda"poprałam i poprasowałam rzeczy maluszka.Zaścieliłam i rozłożyłam łóżeczko,poukładałam zabawki i muszę się powstrzymywać od wyparzania i ustawiania butelek i smoczków-trochę za wcześnie:-).Dziewczyny czy Wy prałyście wypełnienie pościeli???Zastanawiam się czy maluszek będzie spał pod kołderką czy przy takiej pogodzie nie wystarczy kocyk.
 
Derylka, ja wyprałam wypełnienie bo po prostu smierdziało nowością takim sztucznym:baffled: a miałam ja tylko przewietrzyc, koniec końców wyprałam zgdnie z instrukją i jest gites:) Nie wiem czy materacyk wietrzyć...bo jeszcze jest spakowany heheh
 
Derylka no to cię wzięło to wicie porządnie ;-) Ja wypełnienie pościeli jedynie przewietrzyłam porządnie. A co do kołderki to przez pierwszy rok ponoć nie powinno się nią okrywać maluszka, tym bardziej w lecie wystarczy kocyk lub sama pieluszka w upalne dni... :cool2:
 
O MATKO!!! DZIEWCZYNY!!! jakie wypełnienie, jakie kołderki??!!! ja jeszcze nawet jednego ciuszka nie mam :szok::szok::szok: (ale są już zamówione)
Właśnie się chciałam Was zapytać czy pierzecie wszystko( ciuszki, rożki, kocyki) ale widzę że chyba tak:tak:
Kurdę, widzę że jednak trza się na porządne zakupy wybrać, bo o wózku i łóżeczku to już nawet nie wspomnę (nie mam:baffled:)
Jakoś do mnie nie dociera jeszcze że w sumie w każdej chwili może się pojawić maleństwo...
 
No Agik - rzeczywiscie teraz to juz w kazdej chwili...Wiec radze sie sprezyc. Dla pocieszenia - ja wciaz czekam na zamowione lozeczko i wozek.
 
Agik no hehehe my tu juz od dlugiego czasu szalejemy z zakupami ;-)

Jesli chodzi o mnie to dzis zrobilam zakupki w aptece miedzy innymi kupilam herbatke hipp dla malenstwa i ten p...cos tam co dzagud kochana pisala na kolki, waciki i inne pierdolki...:-D:-D:-D

poza tym kupilam chuste do noszenia i ...hmm
dokupilam kilka ciuzkow wiecej i juz na razie do porodu zadnych ciuszkow nie kupuje - chyba to co mam na pierwszy "rzut" wystarczy...:tak:


aaa no i jeszcze za chwileczke jedziemy z Moim do hurtowni dzieciecej po wanienke i fotelik do samochodu i ...jakies kosmetyki dla malenstwa - takze hehehe ciesze sie ze wiele nie zostalo do kupienia i spokojnie moge rodzic ;-) :-):-):-)
 
reklama
UUUU LA LA, to ja Mojego też muszę ruszyć. :tak:
No ale to nie jest tak że zupełnie nic nie mam, mam kocyk, rożek, kosmetyki, pampersy...i takie tam inne pierdy, ale ciuszka żadnego.
Koniec! jeszcze w tym tyg muszę to mieć :tak:i jedziemy wybierać furę :-D
 
Do góry