reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

No wiec tak na prawde to kwestia poczatków, dzidzia zostanie z wami ile pół roku? noe nie sięcej, lato idzie więc trzymam kciuki żey wam się udąło coś na gorze wykończyć:-D i tu masz rację , meblowac to będziesz jak będzie wykończone a lepiej mieć jeden niepasujący mebel: łóżeczko, niż dwa. masz rację wstrzymaj sie, na pewno jakoś się pomieścicie:DD
 
reklama
Z tym wykańczaniem to będzie ciężko, bo na to co mamy już się sporo zadłuzyliśmy i po prostu musimy przetrwać. Szczególnie, że nawet schodów na górę nie mamy:-)
Junior oczywiście zdeklarował się, że przyjmie dzidzię do siebie, ale to później :tak:

Nie mogę narzekać, bo mamy w sumie 70m2 + ok 20m2 tarasu (narazie wirtualnie)
 
Jola to faktycznie, nie jest źle - pomalutku wszystko wykończycie :-)
U nas też zanosi się na to, że schody na antresolę niezbyt wysoko na liście potrzeb ;-) Małż odgraża się, że będzie drabina i jak już będzie miał dość, wyniesie się na górę i wciągnie ją za sobą :-D Przyda się niania elektroniczna - będę mu tam wrzucała :-D
 
My do góry mamy składzik rzeczy nieużywanych i jak trzeba coś ściągnąć lub włożyć, to M wstawia do salonu drabinę :-D
I oczywiście zawsze wtedy pojawiają się goście :tak: więc ja wtedy mówię, że to taka nowa moda :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
:-D :-D :-D
Moja ciotka wspominała (wykańczali dom dobrych kilka lat) że jej dzieci będąc z wizytą u jakiejś dalszej rodziny - takiej "ą ę" - na widok dyndającej żarówki (szklany klosz się stłukł i gospodarze byli tym mocno zażenowani) radośnie zakrzyknęły "o, taki żyrandol jak u nas!!!" :-D
 
Dziewczyny a jakie kupujecie kosmetyki dla maleństwa? Bo jest tego mnóstwo w sklepach i nie mam pojęcia jakie wybrać :( Wiem tylko, że powinno być wszystko jednej marki.
 
Wczoraj była u mnie na kawce kumpela ze swoim dwu i pół letnim synkiem i dostałam od niej propozycję pożyczenia łóżeczka dla dzidzi. Podobno ma wyciągane szczebelki i szufladę. Chyba się zdecyduję na tą pożyczkę, w końcu to jeden wydatek mniej. A za pieniążki od tatusia moglibyśmy kupić kojeć. Co o tym myślicie???
 
reklama
Jola świetnie! Jeśli jest w dobrym stanie (a skoro proponują, to jest na pewno) to jasne, że warto!
Ja dostałam już 2 podobne propozycje, tylko dotyczą łóżeczek sprzed ponad 10 lat - bez wyjmowanych szczebelków itp. No więc sobie odpuszczę i kupię fajne. Ale jakby były ok, to bym na pewno wzięła! :-)
 
Do góry