reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

Wczoraj zkupiliśmy Ziomalowi rolety, farelke ( do nagrzewania pokoju do kapieli), termometr i tylko montaz i wszystko gotowe!!! ale sie ciesze:p
 
reklama
Zdjęcia zamieszcze wszystkiego po montażu... tych półmetkowych z tysiac już było... koniec z półsrodkami, jak bedzie skończone to wsio obfotografuję i zamieszczę, obiecuję :D
 
A ja chciałam tylko się pożalić, że mimo tylu przygotowań okazało się że nasz skarbeczek nie ma się w co ubrać. Nawet nie wiecie w jakiej panice poszukiwaliśmy jakichś ciuchów po sklepach które pasowałyby na naszą Kruszynkę.

Wszyscy mi wmawiali żebym nie kupowała rozmiaru 56 bo dzidzia albo się nie zmieści albo zaraz wyrośnie, więc lepiej kupić 62 i zawinąć rękawki. Bardzo śmieszne. Niestety nawet 56 jest za duże. Poszukujemy ciuszków w rozmiarze 50. Niestety to nie jest wcale proste zadanie. Teraz to już obojętny nam kolor, fason, miejsce rozpinania... Nawet zaakceptowaliśmy takie wkładane przez głowę. Mimo że do tej pory w ogóle nie brałam takich pod uwagę. :-(

Ale nas nasza Krupcia zrobiła w konia :tak:
 
a mowilam nie szalec tylko poczekac az sie urodzi :-)---> oczywiscie zartuje... Efilo wpadnij na zakupy do berlina jesli nie masz daleko-tu w rozmiarze 50 jest duzy wybor i w dodatku slicznosci takie :-)
 
A ja chciałam tylko się pożalić, że mimo tylu przygotowań okazało się że nasz skarbeczek nie ma się w co ubrać. Nawet nie wiecie w jakiej panice poszukiwaliśmy jakichś ciuchów po sklepach które pasowałyby na naszą Kruszynkę.

Wszyscy mi wmawiali żebym nie kupowała rozmiaru 56 bo dzidzia albo się nie zmieści albo zaraz wyrośnie, więc lepiej kupić 62 i zawinąć rękawki. Bardzo śmieszne. Niestety nawet 56 jest za duże. Poszukujemy ciuszków w rozmiarze 50. Niestety to nie jest wcale proste zadanie. Teraz to już obojętny nam kolor, fason, miejsce rozpinania... Nawet zaakceptowaliśmy takie wkładane przez głowę. Mimo że do tej pory w ogóle nie brałam takich pod uwagę. :-(

Ale nas nasza Krupcia zrobiła w konia :tak:

Efilo my mamy ta sama sytuacje. ja jednak kupilam kilka komplecikow body ze spodenkami takimi malutkimi i cale szczescie. Mialam przeczucie! najlepsze jest to ze mam cala szafe ciuszkow a malej nic nie pasuje. No ale coz, szybko podrosnie i bedzie miec wielki wybor.
 
Efilo w H&M są ciuszki w rozmiarze 50 i wygodnie się zapinają :-)
Ja w każdym razie jestem z nich bardzo zadowolona, bo mój Miś najbardziej na świecie nie lubi się przebierać i by uniknąć długiego powrzaskiwania zakładam mu tylko te wygodnie i szybko zapinane.
 
reklama
Ja w każdym razie jestem z nich bardzo zadowolona, bo mój Miś najbardziej na świecie nie lubi się przebierać i by uniknąć długiego powrzaskiwania zakładam mu tylko te wygodnie i szybko zapinane.

Szopka :-)
Skąd ja to znam :-):-)
Zuzieńka też najbardziej nie lubi ubierania:tak: a czapek wręcz nienawidzi !!!
 
Do góry