reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

u mnie też zawsze jest robota, ale mam to w nosie (szczególnie jak oczy mi się same zamykają), no i chyba jestem mało inteligentna, bo ponoć ludzie inteligentni się nie nudzą:baffled: ale na swoje usprawiedliwienie napiszę, że te nudy, to raczej z lenistwa:eek:
 
reklama
Kochasek to spij bo juz za jakis miesiac tylko o tym bedziesz marzyc!!
Dorotka ja tez w nocy conajmniej dwa razy na siusiu musze wstac a rekord pobilam bo jednej nocy chyba z 9 razy wstalam:szok: :-D
 
ja odwiedzam kibelek dopóki nie zasnę, potem dopiero rano, więc nocki są przespane (mimo to się nie bardzo wysypiam). gorzej jest w dzień:oo2: szczególnie jak mały napiera na pęcherz:eek:
 
reklama
Dorotka, Izka ja mam tak samo. Kurcze czasem ze dwa trzy razy w nocy a czasem nawet 7-9 razy. Za kazdym razem jak wstaje to patrze na zegar bo akurat tak mam ze kolo niego przechodze i kurcze czasem nawet nie co godzine wstaje. Ciezko po takiej nocy byc wypoczetym... A w dzien to roznie bywa, np. czesto ide siku przed myciem zebow i jak skoncze to juz na nowo mi sie chce i ide znowu:szok::-D:tak:
 
Do góry