reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

reklama
Witam
22.02.09 poronilam w 4 tc (według mojego lekarza byl to 6 tc) byłam w szpitalu gdzie zrobiono mi USG i stwierdzono że macica jest czysta i nie wymaga łyżeczkowania, krwawiłam 6 dni a teraz nadal plamie, chciałabym się dowiedzieć jak długo mogą trwać plamienia po poronieniu?
Fizycznie czuje sie dobrze ale psychicznie nie daje rady:zawstydzona/y:
 
To już rok jak bezgłośnie zasnąłeś w moim łonie Maleństwo :-(. A ja wciąż tak bardzo za tobą tęsknię... Kocham cię skarbie całym sercem. Mam nadzieję, że opiekujecie się sobą razem z Iskiereczką...
 
Niech Ci się przyśni Ziemia,
Droga do domu, latem
W słońcu skąpane drzewa,
Świergot ptasi nad światem.
Śnij w pelargoniach dom,
Wysmukłe malwy pod oknem,
Zapach skoszonych łąk,
Dwie wierzby w polu samotne.
A wiosną rozkwitnie wszystko,
Odkryjesz fiołka na śniegu,
Pokażę Ci meszek na listku,
Sarnę zobaczysz w biegu...
Jesienią z kasztanów ludki
Robić będziesz wraz z tatą.
Śnij o nas, Skarbie Malutki
W Twym niebie nad naszym światem.

Kocham Cię ....
 
za moją malutka córeczke która urodziła się w 24 tyg i żyła 12 godzin zawsze będę Cie kochac (*)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dla mojego Aniołka... dzisiaj mija dokładnie 3 m-ce odkąd pożegnaliśmy się z Tobą...
[*]
aniok.jpg


I dla wszystkich Aniołków zapalam
[*]

images
 
Do góry