reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

Nie tak miały wyglądac te święta....
Dla moich kochanych Aniołków..... proszę dajcie mi wiarę..... dajcie mi nadzieję...... (*) (*) (*).......
czekam......
 
reklama
Kochamy Cie córeczko (*) I ciagle pamietamy o Tobie
Te swieta mielismy spedzic juz razem ,lecz Bog miał inny plan
Zapalam Tobie swieczke (*) ai wszystkim innym Aniołkom ktore sa razem z Toba w niebie
 
Moje kochane Aniołki.. czy zamierzacie do Nas powrócić? Tak Nam tęskno bez Was. Dziś mija dwa tygodnie od dnia w którym ostatni raz zobaczyłam jak Twe serduszko bije.. by potem.. dokonało się to co najgorsze.
Cięzko, ból serce przeszywa ale dzielnie idziemy do przodu.
Powiedźcie czy tęsknicie za Nami?

(*)(*)(*)
[*]
[*]
[*]
 
Wtaj skarbie mineły swieta i minał nowy rok .... niestety bez Ciebie. Nie tak to wszystko miało wygladac .... miało byc pieknie, calkiem inaczej ..... Ale dosc smucenia , bo zapewne nie chcesz bym płakala..... tylko sie usmiechala. ...

Prosze cie opiekuj sie z góry nami a zwlaszcza tatusiem ktory pracuje na kopalni no i Anetka ktora jest w ciazy ( by nie spotkalo jej to co nas )

Dla Ciebie kochana posylam usmiech
O Tobie pamietamy I zawsze bedziemy Cie kochac i w sercu nosic
 
Miałeś dziś być z nami dziś miałeś zobaczyć ten świat, miałam Cie tulić, całować, bawić się z Tobą i cieszyć każdą spędzoną z Tobą chwilą. . . . wiem, że gdzieś jesteś fruwasz w raju z innymi aniołkami od czasu do czasu przysiadując na chmurce spoglądając w moją stronę . . .wiem bo za każdym razem gdy to robisz wyobrażam sobie Ciebie widzę Twoją śliczną roześmianą twarzyczkę i słyszę ten wspaniały dźwięk Twojego gaworzenia. Brakuje mi Ciebie moj skarbie ale wiem , że kiedyś sie spotkamy , że kiedyś zechcesz sfrunąć z miękkiej puchatej chmurki i wrócić do nas bardzo Cie kocham i wiem, że kiedyś nadejdzie ten wspaniały dzień gdy będziemy mieli siebie na wzajem
Zawsze kochająca Cie z całego serca Twoja mama
[*]
Dla was moje aniołki
[*]
[*]
 
reklama
Do góry