reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Świąteczne inspiracje - pomysły na prezenty, dekoracje, jedzenie...

reklama
Heloł!
Pytałam na głównym ale cisza więc jeszcze raz tutaj.
Czy któryś z Waszych brzdąców ma ta zabawkę szczeniaczek-uczniaczek ? Ciekawa jestem czy ma ona powodzenie.
 
Heloł!
Pytałam na głównym ale cisza więc jeszcze raz tutaj.
Czy któryś z Waszych brzdąców ma ta zabawkę szczeniaczek-uczniaczek ? Ciekawa jestem czy ma ona powodzenie.
Justys szczeniaczka kupilam chrzesniakowi na roczek i do teraz ( ma juz ponad 2 lata) jest to ukochana zabawka.Moj brat a ojciec mojego chrzesniaka chcial mnie po stopach calowac za ten prezent:-D
 
Milunka, bardzo uroczyście te sukienki wyglądają. Mi się podoba bardzo. A chcesz udekorować stół w czerwonej tonacji?

Justys, my mamy uczniaczka i jest git. ;-) Nawet mój synek 4-letni go jeszcze zaczepia.
 
reklama
Do góry