reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sudocrem - przetestowano

aniaslu

red. nacz. babyboom.pl, psycholog, admin
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 660
Miasto
Warszawa
SUDOCREM[SUP]®[/SUP] to krem barierowo-ochronny stosowany w odpieluszkowym odparzeniu skóry.


Jest skuteczny w profilaktyce i łagodzeniu odpieluszkowego odparzenia skóry.

Chroni ją przed substancjami drażniącymi (kał, mocz, detergenty).

Skutecznie i szybko łagodzi podrażnienia i świąd. Przyspiesza proces regeneracji naskórka.
SUDOCREM[SUP]®[/SUP] jest bezpieczny, nie wywołuje podrażnień i nie wysusza skóry dziecka. Dodatkowo jest wydajny.


RTEmagicC_Sudocrem-packshotok.jpg
Tyle informacji dostajemy od producenta. A co na to nasze babyboomowe mamy?
 

Załączniki

  • RTEmagicC_Sudocrem-packshotok.jpg
    RTEmagicC_Sudocrem-packshotok.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 384
reklama
Sudocrem zwany CUDOkremem.

Moja przygoda zaczęła się od przestudiowania składu. Ponieważ krem zawiera cynk nie chciałam stosować go na co dzień. Ponadto słyszałam też opinie, że stosowany codziennie w przypadku podrażnień nie jest już tak skuteczny.
Trzeba przyznać, że jeśli już się coś pojawiło w okolicach pieluszkowych na skórze córki, to radził sobie najlepiej z wypróbowanych przeze mnie specyfików. Czy to odparzenie, czy jakieś inne podrażnienie Sudocrem poradził sobie z tym bardzo szybko.
Jeśli by szukać jakichś minusów, to konsystencja jest dość gęsta, ciężko go rozprowadzić, a na takiej podrażnionej pupci może mieć to znaczenia. Ciężko go też z tej pupci zmyć, ale powiedzmy sobie, że można na to przymknąć oko skoro pomaga maluchom będąc jednocześnie dość wydajnym :)
 
Ja do tej pory znałam Sudocrem tylko z opowiadań znajomych, dlatego też cieszę się, że mogłam brać udział w jego testowaniu.
Moje pierwsze wrażenie....jaki on gęsty. Jednak krem łatwo się rozprowadzał. Zapach... jak dla mnie ziołowy, ale w niczym mi to nie przeszkadza.
Z racji, że moja córka miała lekko odparzoną pupę mogłam szybko przetestować krem. Naprawdę zaskoczył mnie tym, że tak szybko wyleczył pupę mojej córki. Wszelkie plamki i zaczerwienienia zniknęły bardzo szybko.
Krem bardzo dobrze sprawdził się również na zgięciu łokci, szyjce i pod kolanami.
W upalne dni trudno uniknąć odparzeń u maluszka więc tym bardziej cieszę się, że mam w domu takiego pomocnika jak Sudocrem.
Dla mnie rewelacja i polecam innym mamom.
 
Znałam już wcześniej ten krem bo pomógł nam w wielu stanach zapalnych skóry u syna.Upewniłam się w tym jaki jest dobry i od teraz będę go stosować na wszystkie problemy skórne u syna a nawet u siebie.Można Sudocremem smarować wszystkie otarcia ,ranki,krostki.Duże opakowanie 60 g może nie jest tanie ale warto kupić bo starcza na wiele miesięcy nawet częstego stosowania.Polecany jest również przy skórze trądzikowej u dorosłych.Polecam wszystkim i dziękuję za możliwość przetestowania.
 
Sudokrem nam pomaga każdego dnia , zawsze jest blisko, kiedy mamy problemy. Dobrze działa na wszystko, zwłaszcza odparzenia i porządnie chroni mała pupę. Sudokrem nie uczula, łagodny dla skóry dziecka. Pomaga nawet na poparzenia słoneczne, polecam, dobry dla każdego w każdym wieku.
 
Nie ukrywam że przy tak upalnych dniach bałam się zastosować SUDOCREM, zazwyczaj używam talk gdyż często pod innymi kremami pojawiały się potówki i zaczerwienienia. I muszę powiedzieć że bardzo mile się rozczarowałam :) naprawdę bardzo dobrze chroni przed odparzeniami, pomaga przy zaczerwienieniach i różnego rodzaju zmianach na pupci mojego synka. Z czystym sercem mogę go polecić :)
 
Dla mnie sudocrem jest niezastąpiony przy odparzeniach. Córka była bardzo odparzona, gdy miała biegunkę. Nie pomogły żadne inne specyfiki. Poradził sobie tylko sudocrem. Polecam wszystkim mamom !!!
 
Moja opinia będzie prosta:
Na odparzenia - nawet te najgorsze, nie tylko u dzieciątka, ale także np. u męża, który w pracy, szczególnie w dni wyjątkowo upalne jest narażony na tego typu nieprzyjemności, krem działa doskonale - wystarczy zasmarować na noc i na rano mamy pięknie wygojone miejsce.
Konsystencja - jak dla mnie jest idealna - łatwo i szybko można zaaplikować.
Wydajność - na 5 z plusem. Malutka próbka wystarczyła prawie na 2,5 tygodnia, a największa (400g) wystarczy spokojnie na około 2 miesiące.
Cena - nie oszukujmy się. Najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest największe opakowanie. Na allegro cena oscyluje w granicach 42 zł z wysyłką, natomiast za mniejsze musimy zapłacić: 125g - około 14zł, 250g - blisko 25 zł.
Jakość - działa doskonale, więc jakość jest jak najbardziej współmierna do ceny.

Podsumowanie:
Na wszelakiego rodzaju problemy skórne, nie tylko u dzieci, ale także u dorosłych. Mogę z czystym sumieniem polecić każdej mamusi, tatusiowi, babci, cioci itd.

Pozdrawiam.
 
Przez pierwsze dni używałam kremu tylko raz dziennie- wieczorem, po kąpieli- profilaktycznie. Skóra córki (9 miesięcy) reagowała na niego dobrze- nie uczulił, nie wysuszył, dobrze chronił.
Wczoraj- pech- lekka biegunka i odparzenie. Po delikatnym oczyszczeniu i wietrzeniu pupy- krem stosowany przy każdej zmianie pieluchy. Efekt? Złagodzenie podrażnień, mniej bólu. Odparzenie nie zniknęło całkowicie, skóra nadal jest czerwona, ale zmiany są wyraźnie złagodzone.
Moim zdaniem to dobry produkt, łagodzi podrażnienia i koi ból.
 
reklama
Świetny krem o delikatnym zapachu. Łagodzi podrażnienia, zapobiega i zwalcza odparzenia pupy u dzieci. Długo trzyma się na skórze. Idealny nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych przy podrażnieniach skóry lub oparzeniach słonecznych.Jest skuteczny i wydajny, starcza na długo.Kiedy mój maluch zaczynał mieć tylko lekko czerwoną pupę sudokrem od razu sobie z nią poradził.Na większe odparzenia sprawdza się rewelacyjnie.Niezastąpiony.Świetny na wszelkie odparzenia i problemy skórne, stosujemy zarówno do pupy i fałdek na skórze u małego, jak i pod pachami i na szyjce. Zapobiega i chroni skórę,osusza, działa przeciwzapalnie i nawet przeciwbólowo , na zawsze zagrzał miejsce w moim domu.Na podraznienia po mojej depilacji w okolicach bikini też się świetnie sprawdził. :-)
 
Do góry