reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stymulacja letrozol stada

Ann_a33

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Listopad 2021
Postów
64
Hej dziewczyny. Byłam dziś u lekarza. Mam PCOS. Dostałam letrozol stada 2,5mg jako stymulację on następnego cyklu. Czy któraś z was była nim stymulowana ? Czy udało się Wam po nim ? Jak się czulyscie podczas brania leku ?
 
reklama
Hej dziewczyny. Byłam dziś u lekarza. Mam PCOS. Dostałam letrozol stada 2,5mg jako stymulację on następnego cyklu. Czy któraś z was była nim stymulowana ? Czy udało się Wam po nim ? Jak się czulyscie podczas brania leku ?
Brałam przez 5 dni od 5 do 9 dnia cyklu, nie odczułam żadnych zmian podczas brania tego leku, w 13 dniu cyklu miałam zastrzyk ovitrelle I się udało.
 
Hej dziewczyny. Byłam dziś u lekarza. Mam PCOS. Dostałam letrozol stada 2,5mg jako stymulację on następnego cyklu. Czy któraś z was była nim stymulowana ? Czy udało się Wam po nim ? Jak się czulyscie podczas brania leku ?
Ja brałam letrozol bluefish (odpowiednik) w dawce 2x od 3 do 7 dnia cyklu. Przy PCOS jedna tabletka na mnie nie działała, przy dwóch prawie zawsze potwierdzona owulacja. Dwa razy potwierdzona ciąża z cyklu po nim. Nie miałam żadnych skutków ubocznych
 
Ja brałam letrozol bluefish (odpowiednik) w dawce 2x od 3 do 7 dnia cyklu. Przy PCOS jedna tabletka na mnie nie działała, przy dwóch prawie zawsze potwierdzona owulacja. Dwa razy potwierdzona ciąża z cyklu po nim. Nie miałam żadnych skutków ubocznych
A jakie mialas jeszcze tabletki przy pcos oprocz letrozol?
 
Eutyrox 50 i 75 na TSH (miałam największy w okolicach 3, ale endo zalecił do starań zejść najlepiej w okolice 1-1,5) oraz Bromergon na prolaktynę (wynik w okolicach 85, bromergon szybko, bo w ciągu miesiąca obniżył ją do norm)
 
Ja brałam stymulowana aromkiem i w koncu się udało :)
Lepiej zareeagowalam niż po clo.
Mam cała nowa paczkę aromka na sprzedaż bo mi została jak coś :) proxeed plus tez kupilam w nadmiarze dla chłopa i też mam na sprzedaż 🙈
Tez brałam ovitrelle, udało się przy 5 albo 6 stymulacji dopiero, także nie warto tracić nadziei. ;)
 
Ja brałam stymulowana aromkiem i w koncu się udało :)
Lepiej zareeagowalam niż po clo.
Mam cała nowa paczkę aromka na sprzedaż bo mi została jak coś :) proxeed plus tez kupilam w nadmiarze dla chłopa i też mam na sprzedaż 🙈
Tez brałam ovitrelle, udało się przy 5 albo 6 stymulacji dopiero, także nie warto tracić nadziei. ;)
W jakiej dawce bralas?
 
W jakiej dawce bralas?
Ja brałam 1x od 2 dc do 11 dc i rósł jeden, dwa pęcherzyki, potem w grudniu szlam na sono i był juz 12 dc I mowil ze w jajnikach cisza i że można brac aromek ale 2x1 przed 5 dni bo już późno było, i urosly mi wtedy 3 pęcherzyki 😱 I sie udało wtedy, nawet ovi nie brałam, mowil zeby moze nie bać, żeby moze się nie starać bo wysokie ryzyko, po czym wypisał receptę na ovi i musiałam sama zdecydować 🙈
 
Ja brałam stymulowana aromkiem i w koncu się udało :)
Lepiej zareeagowalam niż po clo.
Mam cała nowa paczkę aromka na sprzedaż bo mi została jak coś :) proxeed plus tez kupilam w nadmiarze dla chłopa i też mam na sprzedaż 🙈
Tez brałam ovitrelle, udało się przy 5 albo 6 stymulacji dopiero, także nie warto tracić nadziei. ;)
Czy masz jeszcze aromek ? :-)
 
reklama
Ja brałam stymulowana aromkiem i w koncu się udało :)
Lepiej zareeagowalam niż po clo.
Mam cała nowa paczkę aromka na sprzedaż bo mi została jak coś :) proxeed plus tez kupilam w nadmiarze dla chłopa i też mam na sprzedaż 🙈
Tez brałam ovitrelle, udało się przy 5 albo 6 stymulacji dopiero, także nie warto tracić nadziei. ;)
Masz może jeszcze aromek ? :-)
 
Do góry