reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stylowa ciężarówka

Bardzo miło wspominam okres ciąży:) Czułam się wtedy naprawdę wyjątkowo i czułam,że dobrze wyglądam. Nie kupowałam bardzo dużo ubrań ciążowych tylko korzystałam z tych które juz miałam- w sumie do 8 miesiąca mieściłam się bez problemu
 
reklama
Ja w ciąży nosiłam bardzo dużo tuniczek,zawsze je lubiłam :) W sklepach typowo ciążowych jak dla mnie ciuszki dla przyszłych mam były drogie więc po prostu kupowałam tuniczke o 2 rozmiary większą :)
 
Och ja akurat na topie jestem;-);-) Wprawdzie to początek ciąży ale brzuszek widać. I ja zakupiłam pasy ciążowe i jestem bardzo zadowolona, bardzo się rozciagaja i jeszcze w nich pobiegam:-D:-D Mam jeszcze jensy ciążowe z pierwszej ciaży. I uwielbiam tuniczki, swietnie się sprawdzają i dłuższe bluzki.Teraz ma jeszcze ogrodniczki. Musze tylko poszukać spódniczek na lato...Właśnie, może znacie sklepy z odzieżą ciążową w rozmiarach większych niż 38 i 40??? Nie nosze obcasów praktycznie wcale i preferuje wygodne, płaskie mokasyny albo obuwie sportowe. A co będzie dalej to zobaczymy;-)
Ja wygrałam aukcje z trzema pasami, w kolorach brązu i zakupiłam jeden czerwony z napisem "Super Baby". Szczerze polecam, bardzo rozciągliwy i wiem, że jeszcze w nim pośmigam a do chudzielców nie należe...

 
A ja od niedawna pracuje w sklepie z odzieżą ciążową.................więc jestem na topie:-)

fajnie wiedzieć, zawsze będzie można Cię o coś podpytać :) i ja już jedno pytanie mam :-) czy w sklepie w którym pracujesz są może sukienki które będą nadawały się na wesele? zależy mi raczej na małej czarnej, nic odcinanego pod biustem gdzie jest luźno zwisający materiał, raczej coś lekko opinającego. wesele wprawdzie mamy pod koniec października ale z tego co zauważyłam to nie ma zbyt dużego wyboru w sukienkach więc już zaczynam się rozglądać żeby wiedzieć gdzie ruszyć na łowy w październiku
 
Na allegro kupiłam kilka sukienek/tunik z marszczeniami na brzuchu i noszę. Sprawdzają się świetnie, wyglądają dość stylowo :) Do sklepów z odzieżą ciążową nawet nie zaglądałam, bo już sama wystawa zazwyczaj mnie odstrasza. W spodniach rzadko chodzę, więc nie są mi potrzebne. I zakładam ciepłe rajtuzy+ kozaczki. Jest faszyn, stajl i dizajn, w moim stylu ;)
 
reklama
Do góry