reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja rogala w ciąży nie miałam ale kołdrę i pierzynę z pierzyny robiłam sobie wałek duży i wygodny. W piątek mam pierwszą wizytę podpowiedzie czy któraś z Was robiła jakieś wyniki na pierwszą wizytę jeśli tak to jakie ostatni raz u ginekologa byłam 3 lata temu po porodzie

Jeśli idziesz prywatnie polecam zrobić morfologię, TSH i mocz. Jeśli n NFZ nie ma to sensu bo dadzą Ci skierowanie.

Magda a tego co mu powiedziano to zovirax absolutnie.
Olimpia, mi sie wydaje ze jakby w pl pozamykac prywatne gabinety to by bylo dokladnie to samo co w uk I irl. Tylko ze u nas nie sa tak popularne wizyty prywatne a w pl wiekszosc jedzie tylko na nich bo inaczej do lekarza sie nie dostaniesz. Ja w 6tcmialam usg tylko przez moje przejscia I nastepne bedzie dopiero kolo 14 tug pewnie. Dlatego zaplace 160 euro w piatek za prywatne usg. Wydaje mi sie ze wszedzie tak jest

Zależy od lekarza. Ja na NFZ mam wizyty co 1-2 tyg.

Dziewczyny dostaliście skierowanie na badania prenatalne ?? Bo dzownilam teraz się zapisać do jednej kliniki i się mnie pani pytała czy mam skierowanie

Jeśli masz skierowanie to masz na NFZ ;)
 
Ok ok dziękuję , bo ja to ciemna w tych sprawach 😂 aczkolwiek po pół godzinie dzwonienia w różne miejsca w końcu udało mi się umówić wizytę więc proszę do kalendarza mnie wpisać 😁 wizyta na badania prenatalne 13go lipca 16:20 . Dziękuję ♥️ i sprawdziłam sobie też czy lekarz ma certyfikat więc również dziękuję za tą stronę z lekarzami ♥️
 
U mnie od dzisiaj równe dwa tygodnie do wizyty. Półmetek czekania za mną... Mam wrażenie że czas stoi w miejscu 🤦‍♀️ ale od soboty czuję delikatne rozpieranie w dole brzucha i pachwinach więc mam nadzieję że Okruszek ładnie rośnie ❤🥺
Dzisiaj mam wizytę u endokrynologa, jestem ciekawa czy zwiększy mi dawkę Letroxu 🤔
 
reklama
M@lly, wyobraz sobie ze prywatny gabinet jest jeden na duze miasto. Wszyscy chodza na nfz I wszyscy tak prowadza ciaze. Masz szczescie ze tak czesto wizyty mozesz miec.
 
Do góry