reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Witajcie piękne 🥰 nie jestem w stanie tutaj ostatnio się wypowiadać bo dzień po dniu mecze się z okropnymi bólami głowy, staram się Was czytać, ale telefon zaraz odkładam bo oczy trzeba przymknąć 😪😪😪 dziś jest troszkę lepiej ale bez rewelacji, czytałam że to niby normalne 🤷‍♀️ trzymam kciuki za wszystkie wizytujące i za zdrowe bąbelki ❤️ postaram się Was nadrobić i życzę wszystkim miłego dnia ❤️
 
Ja oczywiście chcę, jeśli mogę

Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale dużo czekania, stresu, dobijania się telefonami.
U mnie na razie czekanie. Plamienie jest w miarę nie duże jak na razie, biorę takie dawki leków, że lekarz nie ma co mi dorzucić. Jeśli tylko bol brzucha się zwiększy, lub plamienie przybierze na sile mam od razu dzwonić. Wizytę mam zaplanowaną na czwartek i oby do tej pory wytrzymać, bo dr jest poza miastem, a chyba chciałby mnie sam obejrzeć. Przynajmniej tak to odebrałam.

Dziewczyny jeszcze nie minęły 2 tyg
 
O matko! Jakoś mi się wydawało że połówkowe to będą gdzieś za pół wieku a tu już w sierpniu?! Matulu [emoji16] to będzie Twój 22 tydz? [emoji4] Ja mam 7 dni wcześniej urodziny, więc Ty też chyba lwica co nie? [emoji16]No właśnie [emoji16] jedziemy z tym koksem!!!
21 tydzień :) chciałam się zapisać na 16/17tc tylko żeby płeć poznać, ale nie było miejsc [emoji24]
 
reklama
Do góry