reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam porannie:-), synek juz do przedszkola pojechal, bedzie pewnie fajnie:tak:, niestety ostatnio nie byl zbyt czesto, bo samochodu brak:-(.Wczoraj znajoma zaproponowala ze moze pyska zawiesc, takze skorzystalam z okazji,a i synek tez bedzie zadowolony....w koncu to najwazniejsze:tak::tak::tak:!

roxeen..tak mnie zemdlilo w nocy ze niestety niemoglam dotrzymac Tobie towarzystwa na nocnej zmianie:-(sorki..

ivi..ja bym sie przyznala , ale nie mam do czego...niestety jeszcze w dwu paku...heheh czasami pozazdroscic Wam dziewczyny ze wykorzystujecie wszystkie mozliwe sposoby np. foczkowanie... a ja tu biedna:confused:bez faceta jestem:-p
dazka..ja to PC od miesiaca zegnam...ale bez zadnego specjalnego kolorku...ehhe
rozbawilas mnie tym tekstem :-):-):-)na temat lysiny, tez zastanawiam sie czy moja krolewna czeka na warkocze..heheh:-p
lilka..postaralam sie jak moglam na nocnej zmianie..a i fajnie ze spalas dobrze...wszystkie potrzebujemy odpoczynku:-)
Milego dzionka zycze dziewczynki...a noz cos sie ruszy...
 
reklama
Ankaaa - heh, PC to wielka ściema wg mnie ;-) ja nie powinnam go mieć już w ogóle, szczególnie po tym co w piątek przez cały dzień żegnałam, a porodu ani widu ani słychu.. Tylko sobie nadziei narobiłam;-)
także teraz marzę o takiej kolejności: porządne przeczyszczenie organizmu i odejście wód płodowych, pojawienie się superaśnych skurczy (bez podawania oxy):tak:
Ale marzyć to sobie mogę, a zobaczymy co młody mi zafunduje :-D

dażka - pewnie, też bym w szpitalu nie zostawała na Twoim miejscu. Ale to aż dziwne że chcą "zapychać łóżko" jak skurczy pożądnych nie masz.. No chyba że chcieliby jakos akcje przyspieszać? Daj znać co Twój gin powie!

dormark - a jak zdrówko małej?

lilka29 - hehe ja dziś też podłogi chcę umyć... ale zobaczymy jak z siłami wyrobię:tak: bo priorytetem jest czesanie psa dokończyć i przeprowadzić "pranie" kudłacza:-D
 
ivi..hmm...ja w pierwszym porodzie nie mialam okazji PC zobaczyc,jak znalazlam sie w szpitalu po trzech godzinach nieregularnych skurczy to bylo juz 3 cm rozwarcia..
takie glupie pytanie zadam to sie posmiejecie: ale jak juz jest rozwarcie to PC byc nie powinno??....ja tak to rozumiem , ale moze sie myle:confused:
 
ja sama już się w tym temacie pogubiłam.. W zeszłą środę miałam rozwarcie na "luźny palec" i szyjkę b. krótką, wg mojej gin PC już być nie powinno.. A w piątek wyleciało go tyle ze mnie że sama się zdziwiłam i zastanawiałam czy wszystko ok..
Więc czy być powinien czy nie, to jedno.. a czy jest czy go nie ma, to drugie:-D
 
Ivi-dziekuje , sama zwalczyla dzisiaj juz zero garaczki i lata , ze az milo szkoda tylko ze ja nie mam tyle energi co ona.
Co do Pc to ja tez go zegnam i pozegnac nie moge, wole czekac az mi wody odejda lub zaczne chodzic po sciannach z bolu .BO tak nie uwierz , ze to juz.
 
racja...moze lepiej sie PC nie przejmowac...hehehe
w koncu to facet...z calym poszanowaniem dla Waszych mezow:-).
najlepiej to czekac na upragniony bol:confused:, ja juz tak od miesiaca mam i niektorzy wokol mnie mysla ze ze mna cos nie tak..he;-)

no ale jak zaczynam tak dziwnie zartowac to moze faktycznie cos sie zaczyna dziac:szok:,niestety od wczoraj na jedzenie patrzec nie moge, a jak juz cos zjem to mnie mdli...myslicie ze to normalne??? mdlosci teraz??:baffled:
 
Ankaaa - każdy inny objaw jest pozytywny! :-) także może u Ciebie mdłości zwiastują poród?:)
 
Ankaaa - każdy inny objaw jest pozytywny! :-) także może u Ciebie mdłości zwiastują poród?:)
oby tak wlasnie bylo:-p....tylko brzuch twardy, ale mala i tak sie nie daje....czasami wydaje mi sie ze chce byc silniejsza jak skurcze...hehehe:-D

nie wiem czy sie polozyc ..? czy chodzic?...
po pierwszej ciazymyslalam ze juz wszystko wiem:cool2:ale niestety sie przeliczylam ...czuje sie jak to by mialo byc moje pierwsze...:-p
 
reklama
Witam bidulki moje przeterminowane niektóre... ojojjj... :tak:dod roboty kochane, do roboty... wyskakiwać bo wasze matki tylko ornitologia jakas, o pieskach gadaja... a tu trza sie przerzucić na kupki, pępki, piersi i tego typu tematy :-D

Nasza nocka udana, ivi w wątku o pielęgnacji dla ciebie info o kąpieli Tymka :tak: dormark super, że mała zwalczyła infekcje sama szybciutko.
dażka co to za lekarze co od 20 grudnia planuja poród i rok sie wyrobić nie mogą :-D
 
Do góry