reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja na obiadek rybkę zrobię z ziemniaczkami i sałatkę grecką.:huh:
Co do zgagi to na szczęście nie mam. Za to w pierwszej ciąży zaczęła mnie męczyć od 6 miecha :dry:. Jedynym ratunkiem dla mnie był gaviscon.
 
reklama
Mleko jest dobre i migdały no i mojej kumpeli co pisałam ta która urodziła wczoraj to ona sok pomidorowy piła to jej pomagało ale widze że z tym pomidorem to różnie chociaż może sok inaczej działa:confused:
 
anulka a na którą masz wizytę? trzymam kciuki :tak:
hehe pomidorek dobry jest ale trzeba się potem pomęczyc ;-)

Niepokój odczuwam, ale staram się wierzyć że będzie dobrze:tak:mam już jednego aniołka:-(..
 
co do obiadku to u mnie fasolka po bretońsku :sorry2:ale jak tak piszecie to mi zrobiłyście smaka na mizerię :-)

u nas też strasznie duszno... parno... ehhh byłam z młodą na spacerze to ledwo się turlałyśmy :cool2:

ja mam wielkiego smaka na truskawki a za każdym razem jak zjem to wymiotuje :baffled:mąż się śmieje że DZIDŹ nie lubi truskawek.
Co do zgagi to jeszcze jej nie mam... w ciąży z córcią tak od 6-7 miesiąca miałam ją prawie nieustannie :baffled:masakra... mam nadzieję że teraz mnie to ominie...
z córcią nie wymiotowałam baaa nawet mdłości nie miałam... a teraz mdli mnie co dzień a średnio co drugi dzień ląduje przy kibelku :dry:
 
anulka a na którą masz wizytę? trzymam kciuki :tak:
hehe pomidorek dobry jest ale trzeba się potem pomęczyc ;-)

Niepokój odczuwam, ale staram się wierzyć że będzie dobrze:tak:mam już jednego aniołka:-(..
na 17:30, ale jade wczesniej bo dlugo sie czeka...stracha mam,zreszta kazdy sie boi,tez mam 1 aniolka:-(3majcie kciuki prosze:tak:
 
reklama
Do góry