reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Z testu wychodzi że fakt może być dziewczynka, ale jak będzie to czas pokaże :) szczerze mówiąc to nie wiem czy chciałabym wiedzieć o płci przed porodem :sorry:

Nemi z testu mi wyszło że mój syn powinien być dziewczynką :-D. Teraz też mi wyszła dziewczynka, ale tak jak któraś z dziewczyn już wspomniałą traktuję go z dużą dozą zabawy :-)!!
Z tego co dziewczyny, które mają już dzieciaczki, piszą, to ten test się nie sprawdza....
 
reklama
WITAM SIE I JA:-)
Dziewczynki chciałybyście znac płec swojego okruszka?


pewnie ja się z M niemożemy doczekac usg które powie kto mieszka pod serduszkiem:-)


Komu Chłopca, Komu Dziwczynkę ?

Znalazłam, moim zdaniem 50%, że się potwierdzi!!;-);-);-)


wyszła mi córeczka hmm moze sie jednak udało bo nie ukrywam bardzo bym chciała:tak:



Cześć dziewczyny a ja jestem nowa i chyba raczej termin będę miała na luty bo dopiero wczoraj się dowiedziałam,że noszę fasolkę;-) No ale chyba mnie nie wygonicie,co?:-p
Pozdrawiam wszystkie przyszły mamusie!!!



witaj i GRATULACJE:-)
 
test również traktuję z przymrużeniem oka, tak samo podchodzę do usg ;-) koleżance lekarz całą ciąże mówił że będzie mieć córkę a tu podczas porodu okazuje się że urodził się chłopczyk :-)

W stanach pojawiły się testy które pozwalają ustalić płeć dziecka jakoś już ok 3 miesiąca jak dobrze pamiętam, koszt ok 30$ ciekawe jak się sprawdzają w praktyce.
 
test również traktuję z przymrużeniem oka, tak samo podchodzę do usg ;-) koleżance lekarz całą ciąże mówił że będzie mieć córkę a tu podczas porodu okazuje się że urodził się chłopczyk :-)

W stanach pojawiły się testy które pozwalają ustalić płeć dziecka jakoś już ok 3 miesiąca jak dobrze pamiętam, koszt ok 30$ ciekawe jak się sprawdzają w praktyce.

Hmm wiecie teraz mi się przypomniało, że jak z synem byłam w ciąży to Pani dr hematolog prowadziła jakieś badania i pojednym z nich było napisane, że wykryto chromosom Y co świadczy, że dziecko jest płcią męską. Ciekawe jak oni to wszystko robią??
 
reklama
Do góry