reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam się tylko i zmykam na spacerek :tak:

Dziś rano Zuzu wstała z kaszlem i katarem ... zaskoczeni byliśmy, bo noc pięknie przespała bez jednego kichnięcia czy kaszlnięcia :confused:
ale napisikałam do nosa wody morskiej, dałam na brzuch, żeby ściekło, ściągnęłam gruchą i po katarze i kaszlu ... dziwne to trochę, ale się cieszę, że szybko przyszło szybko poszło :tak:

Malwina, najlepszego dla Zuzi !!!
Beti, tulam mocno !!! ale te 3 tyg zlecą szybciutko i Fiolcia będzie miała najzdrowsze bioderka na świecie ...
a co do alergologa ... to no comment :no:

zmykam, bo Zuzu się obudziła, więc wyruszamy na spaceros :-):-):-)
 
reklama
sto latek dla obchodzących
zdrówka dla potzrebujących

a ja mam mega doła bo mi kociak poszedł i nie ma go od wczoraj łażę szukam i wyję i humor mam do dupy
 
Roxeen zdrówka dla małego u dzieci już tak jest że choroba szybko się rozwija kwestia nieraz kilku godzin :-(

Nadineczka kotek wróci one już tak mają :tak:

JoL mam nadzieje że u małej nic się nie rozwinie u nas też kaszel tylko jak smarki ściekną do gardła wiec po psikaniu wodą oklepywaniu jest lepiej :tak: nocki i drzemki też super bez kaszlu :tak:

najgorzej właśnie jak ta flegma się u małego robiła oj ciężko było by wypluł ale dziś w końcu po nocce nie było ataku kaszlu takiego jak miał ostatnie dni i kaszel urywający się i łatwy do odkaszlnięcia wiec widzę poprawę :tak:

Jolcia
ślicznie Staś rośnie :tak:

Beti
albo aż albo aby te 3 tygodnie najważniejsze że wiecie kiedy się jej pozbywacie :tak:z tym mlekiem to przekichane :baffled:

Mzetka witaj po długiej przerwie :tak:gratulacje dla kolejnego ząbkowicza :tak:

Agniecha
i jak dzwonili ? mam nadzieje że tak :sorry2:

Malwina gratki dla Zuzi :-):tak:

Nadarienne fajnie ze mała Ci ładnie przybiera :tak:
 
hej, ja z mega dołem, niestety nie dzwonili do mojego M w sprawie pracy, masakra jakaś nie wiem jak to będzie, teraz przyjechałam do rodziców a mój m został w domu i czegoś szuka :(

witam sie w humorku kiepskim....

po pierwsze szyna zostaje z nami jeszcze na 3 tyg bo kosdci ktore trzymaja główke kosci udowej nie sa jeszcze kostne tylko chrzęstne i Fiolcia fikając moglaby je sobie uszkodzic i cale leczenie poslzoby na marne...no nic ..jakos przetrzymamy.

po drugie w przychodni nie chcieli mi wypisac recepty na mleko bo podobno do kwietnia trzeba miec zaswiadczenie od alergologa ze dziecko uczulone. szkoda ze wczesniej nikt mi nie powiedzial.:wściekła/y: wymusilam recepte na 6 opakowan i dostalam skierowanie ale wizyta dopiero na koniec lipca. trudnoo...do tego czasu beda musieli mi wypisywac recepty -inaczej tego nie widze. wkoncu to nie moja wina a nikt mnie wczesniej do alergologa nie skierowal.
tylko tez zastanawiam sie czego spodziewac sie na wizycie...przeciez takiemu maliszkowi testow robicx nie beda.

no i to tyle dzisiejszych atrakcji:-(

ale trzy tyhodnie szybko miną i będzie picuś glancuś :) Dzielną masz dzidzię przecież!!!! :)

Nadineczka wróci wróci - mowie to ja stara kociara - koty tak mają ze czasem znikają a potem wracają - jesli to chłop to pozszedl na baby , jesli to baba poszła na chłopa ;-) 3mam kciuki za szybki powrót :tak:

słuchajcie co za dzien ja piernicze !!!!!!

wczoraj Borysek miał problemy z zasnięciem, był bardzo niespokojny w nocy a dziś od rana apatyczny i zaczął pokasływać ..po godzinie kaszel był juz mokry i flegma , po nastepnej godzinie gorączka !!!
Szybko do pediatry zadzwoniłam - przyjechał ...

zapalenie oskrzeli mamy :-(

dużo zdrówka dla Boo, oby szybko minęło, a co dostał na to zapalenie, jakiś antybiotyk? Tak z ciekawości pytam...
 
Witam się mamuśki:)

Malwina Wszystkiego NAJ dla Zuzi:-D

Beti to prawo serii z rana zaliczyłaś:-(teraz już będzie tylko lepiej, duża buźka

Roxeen zdrówka dużo dla Boo, niech mu tak szybko minie jak go naszło!

Nadineczka kot na pewno się łajdaczy!!!! ja z moimi też ma korbę i od tygodnia jakiejś palmy zwłaszcza jeden dostał, :crazy:nie wiem czy do dziecka czy za kotem lecieć i wczorajszy wieczór spędziłam na szukaniu elektronicznego pastucha, jak tylko mój m wróci to zakupimy i montujemy !!!!:evil:

Agniecha trzymaj się, przechodziłam przez to rok temu i wiem , że trudno myśli na czymś innym skupić ale każdy zły czas kiedyś się kończy a jak będziemy zdrowi my i nasi bliscy to kasę jakoś się zarobi:tak:
 
roxeen - zdrówka dla Boo... kurcze eksperesem to wszystko. Ja jestem ciemna masa i nie wiem jak lekarz tak szybko zapalenie oskrzeli widzi i na dodatek jest pewny, że trzeba antybiotyk zapisać :szok::baffled: Jaki jest ich sposób rozumowania - teog nie mogę zaczaić.
Tymek obudził się w niedziele z mega psikaniem i lekkim kaszelkiem a ja z bolącą szyją i suchością w gardle. Wziełam 3 granulki aconitum 200ch, Tymek 1 - przestał psikać za moment a ja poczułam się lekko gorzej (moze on te ale nie marudził) a po godzinie jak nowa narodzona. Dis powtorzylam sobie i jemu taką dawką. Matko.... czemu ci lekarze są tacy ograniczneni i walą antybiotyk odrazu??
Sorry roxeen to nie do ciebie, to do ich metod, tyś odbiorca ich pomysłów i jak rozumiem zaprotestować sily nie miałaś.
Pamiętaj o spacerkach mimo to, probiotyku i przystawiaj do cyca dużo bo w nim są też siły obronne wielkie.
mzetka - witaj, fajnie, że wrocilaś!
agniecha - trzymam kciuki aby coś się jednak znalazło
 
roxeen zdrówka dla Boo, oby szybko mu to paskudztwo przeszło.

agniecha przykro, że nie zadzwonili z tej pracy, ale trzymam kciuki by M znalazł jak najszybciej coś nowego.

nadineczka moja kocia menda też na wojażach, wczoraj po prawie tygodniu nieobecności przyszła, zjadła, przenocowała i miau znowu na dwór, od wczoraj jej nie ma. Jej rekord to coś koło miesiąca poza domem w zeszłym roku - pewnikiem żerowała na litości jakiejś babci dokarmiającej biedne zwierzątka. Ale koty zwykle pamiętają, gdzie ich domek, więc głowa do góry. :)

JoL oby się nic nie rozwinęło z tego katarku! Dobrze, że szybko zareagowałaś i pomogło. :)

Beti, Fiolcia dzielna dziewczynka, te trzy tygodnie jeszcze wytrzyma. Szybko minie i będzie mogła fikać do woli wreszcie. A to, że kości jeszcze nie skostniałe to ma się na to jakiś wpływ, czy kwestia wieku? Mówiła coś więcej lekarka?
A z tymi receptami to niestety nasza służba zdrowia, pewnie zmieniły się jakieś procedury i kwestia zebrania papierów, szkoda tylko, że dziecko po lekarzach trzeba ciągać. Ech.. szkoda słów.

Malwina najlepszego dla Zuzi. :)

A my się zbieramy na spacerek, bo przejaśniło się trochę. Tylko muszę młodą wpierw przebrać znowu, bo ulała mleczkiem z marchewką na czystego bodziaka właśnie...
 
Dziękujemy Wszystkim za zyczonka:-)

Ale zacxzęło padac, dobrze ze chociaz troche na dworze byłysmy

Roxeen zuzo zdrówka dla ( swoją drogą jak to szybko potrafi się rozwinąć!!!)

Agniecha zobaczysz, wszystko dobrze się skączy, dalej trzymamy kciukasy!!!

Beti co to są 3 tygodnie do tego czasu jak Fiolcia to nosi, raz dwa zleci:-)

Jol mam nadzieje ze u Zuzi tylko na tym się skączy, moja zuzka ostatnio tez miała katarek tylko przez 2 dni, naszczescie bo strasznie się męczyła
 
reklama
Hej Kobietki Kochane :-)
wcześniej nie zaglądłam bo robiłm poprawki pracy mgr i analize wyników - najgorsze chyba z całej pracy bo trzeba truszke pomyslec hihih - ale włsnie skończyłam i wysłałm promotorowi i zobaczymy czy już moge drukowac w końcu :-) oby ! jak tak to za tydzień w czwartek bronie się wiec prosze trzymajcie kciukasy bo chce już miec to z głowy :-)

a u mnie w domu istny dom wariatów - moja mama opiekuje się od 2,5 roku Zuzką mojej siorki, teraz do tego od poniedziałku doszedł Antek - 7 miesięczny synek mojej siorki i do tego Amelka czasmi hihi wiec moja mama ma przchlapane :D pół biedy ilośc dzieci ale Antek non stop ryczy kurcze oszalec można naprawdę ! co mu moze być? najedzony, sucho ma, wyspany a od od rnan do wieczora beksa ! tak ma od urodzenia :-(
 
Do góry