reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Jak ktorejs za goraco, moge oddac troche chlodku - u nas dzis 15 stopni. Deszczyk gratis ;-)

Agniecha83 - szybkiego zwrotu kasy i nowej pracy zycze

Beti, my mamy identyko z Michalkiem, dlatego staram sie z nim jezdzic jak najmniej. Do tego dochodza potem jeszcze mega problemy z zasypianiem na noc po takim dniu pelnym wrazen.

JoL - gratuluje zabka!

Asiowo - super, ze uszka juz lepiej. Probiotyk dawaj wiec jeszcze czesciej - moze cos akurat zostanie. Ja sie niestety nie znam, ale moze wyprobuj inny, moze bardziej posmakuje?

agagsm - Michalek to samo, kocyki, kolderki od razu sa skopane, jeszcze nawet nie zdaze dobrze przykryc :-D A najbardziej lubi fikac golymi girkami - wtedy jest w siodmym niebie :tak:

Milego wieczorka laseczki
 
reklama
Kurcze... a to są czopki?
Bo daje małej cały czas adicolac baby, ale wypluwa mi to i połowa ląduje na brzuszku, a nie w brzuszku...

edit
... juz doczytałam, doustnie sie podaje wiec bedzie ten sam problem i wyczytałam, ze jest to dla dzieci powyzej 3 roku zycia...

edit 2:
Jedziemy ze starsza na basen po południu:-) Nic innego mi nie przychodzi do głowy, zeby sie ochłodzic;-)

Asiowo, mi kiedys farmaceutka mowila, ze nie ma specjalnie znaczenia i mozna podawac dzieciom, bo to tylko bakterie, ktore ona ma w brzuszku. A dla ochłody daj młodej drinka z palemką. ;-)

No kurcze nie wiem, co z tym bb. Pisze wiadomosc, a tu komunikat mi sie wyswietla, ze wiadomosc za krotka. Mam poemat pisac czy co?
 
nooo Mała zasaypia :-) mam nadzieje ze w tym upale zaśnie bo zero ruchu powietrza ! ale..ja to lubie - wole upał niz tone śniegu za oknem :-) szkoda tylko ze nie mam czasu wystawic fałdek na taras i sie poopalć - moze jutro :-)
bylismy dzisiaj w Selgrosie na zakupach matko przy kasie myslałam ze zawału dostane 800 zł ! <szok> a wózek tak srednio wypełnione, a nie kupowalismy zadnych rarytasów tylko pieluchy, chemia dla nas , dla Małej i do domku , słiczki dla małej , królika dla małej i tyle siana ! matko przecież to pół wypłaty przeciętnego człowieka ! jak tak dalej beda szły ceny do gówy a wypłaty stały w miejscu tu źle to widze :-( dobrze ze takie zakupy raz na kilka tygodni sie robi bo bym oszallała !!!

kupiłam juz małej pampersy 4 i wsumie nic nie różnią sie od 3 hehehe - nieźle !

no nic Mała chyba usnęła ide się przemyc bo cała sie lepie !
 
Po pierwsze nienawidzę gorąca - temperatury powyżej 20 stopni mnie wnerwiają i osłabiają.

To znowu marudna i narzekająca ja... Jak ja się cieszę, że Was mam babeczki! Zawsze potraficie mnie pocieszyć. DZIĘKUJĘ
gosia, kaja, tysiolek, nadarienne Natek jak ostatnio był w szpitalu w Polsce to dostawał 1 antybiotyk przez niecałe 3 dni (kto normalny przerywa serię po 3 dniach:wściekła/y:???- pani "mądra" ordynator) a poza tym same sterydy i hormony sterydowe, dlatego go stamtąd zabrałam. A poprzedni antybiotyk to miał dawno, że nie pamiętam kiedy i Ksawek tak samo. Też nie popieram częstych antybiotyków więc staram się ich unikać ale zapalenie oskrzeli 5 tygodni to już przesada co nie?! Teraz się boję aby Natek jeszcze od Ksawka dodatkowego paskudztwa nie złapał...:-(
Minnie dmuchawę do ogrzewania stosuję tylko w dni kiedy temp w pokoju spada poniżej 16 stopni wiec rzadko i tylko w nocy. Suchego powietrza raczej nie ma ale mimo wszystko codziennie na noc kładę mokre ręczniki na grzejniki i często wietrzę. Dmuchawy do chłodzenia jeszcze nie miałam potrzeby stosować bo maleć ma najchłodniejszy pokój w domu i nawet w upały tam jest przyjemnie (jedyne pomieszczenie w domu).
Macy nie zbesztam bo szukam rozwiązania i każdą sugestię rozważam. :tak:Ksawek i tak ma już od 3 lat zdrową dietę na ząbki bo próchnica szaleje (długa historia i może innym razem Was zdołuję). Mleko rzadko pije, jogurty tak samo za to daje Actimela codziennie. Słodycze od święta, a owoce i warzywa to pochłania kilogramami.:-)
Takie małe podsumowanie stanu zdrowia mojej rodzinki, M się śmieje, że raz w miesiącu lista obecności na izbie przyjęć musi być podpisana: M ma problemy z sercem, ja z nerkami i torbielami na jajnikach, Ksawek ząbki (i od nich ma częste infekcje i zabiegi pod narkozą), a Natuś to mój kochany wcześniaczek. Wesoło to nie wygląda ale my się nie poddajemy!;-);-);-)

Pogoda dziś znowu do d... i o spacerku mogę pomarzyć! Wietrzycho okropiczne i deszcz...:-:)-:)-(Nocka w miarę spokojna (tylko jeden skok gorączki) więc nadzieja, że idziemy ku lepszemu!:-) Mykam jakiś obiadek upichcić. Buziaki pa...

Po drugie - nie wiem czy wiesz ale actimel nie jest polecany małym dzieciom i na pewno nie przez długi czas. Actimele podawane dłużej niż tydzień upośledzają organizm - tzn. sam przestaje produkowac przeciwciała i się nie broni w razie nadchodzącej infekcji i nawet actimel nie pomaga bo to sztuczne badziewie.

kurcze moje dziecie wlasnie dostala histerii, zmeczona, goraco i nie jestemy u siebie. przyjechalysmy na 1 dzien do wawki, tu gdzie zimowalismy. podobnie zachowywala sie ostatnio u mojej mamy mimo iz raz na 2 tyg tam jest. czy wasze szkrabki tez tak raeguja na nowe miejsca??? u nas jest wszystko ok. dopoki nie jest zmeczona,jak sie zmeczy i nie moze zasnac to zaczyna sie ryk,az sie bidna zanosi...boje sie zeby dzikus z niej nie wyrosl.nie poweim troche mnie to drazni bo nigdzie nie mozna isc bo ona po jakism czasie zaczyna plakac.za to jak ktos do nas przyjdzie to jest w 7 niebie...;-)

Po trzecie - Laura świetnie radzi sobie z wyjazdami do momentu pójścia spać / niezależnie czy jest to drzemka czy nocne spanie - nie umie zasnąć i bardzo często się wybudza. To samo miała Gabrysia

Uff nienawidzę gorąca --- i jeszcze wczoraj jakiś sąsiad rozpalił grilla i spalił kaszankę u mnie w domu cuchnęło tak że musiałam zamknąć balkon - było masakrycznie
 
Ależ wy marudne jesteście. ;-) Pada - źle, piękna pogoda - źle. No nie dogodzi. :-D A u mnie pada. Kolejny dzień. Mała właśnie zasnęła. Na szczęście bez przedstawienia dzisiaj.

Bibik, z tymi actimelami Czechow ma rację. :tak:
 
Ależ wy marudne jesteście. ;-) Pada - źle, piękna pogoda - źle. No nie dogodzi. :-D A u mnie pada. Kolejny dzień. Mała właśnie zasnęła. Na szczęście bez przedstawienia dzisiaj.


Macy wszystko jest dobre tylko proporcje trzeba zachować. Niech trochę pada (a nie od razu potop) niech trochę grzeje (ale nie tak by mi oczy miały wypłynąć uszami albo wybuchnąć) :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tysiolek - no właśnie tak jest z pampersami... :-) 3 nie różni się od 4, 4 od 4+ a 4+ od 5 bo każda to kolejno stwierdza ...:-D Ja też o tym pisałam, więc może ktoś porówna 3 z 5:eek: ciekawe jak wypadnie. Nie wiem jak to działa... :-D

Więcej nie pamietam com chciała napisać, T szaleje - w ogóle nie ma zamiaru spać w ten upał opowiada, i śmieje się zero zmęczenia.
 
Do góry