reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

To że nie zawsze wylatuje nie znaczy że tam już nic nie ma - może po prostu więcej czasu potrzebuje żeby się oderwać - ale życzę Wam żeby okazało się że już jest czysto.

Niestety tego się obawiam. Mały nie ma problemów z oddychaniem i to chyba dobrze, ze wydzielina z noska jest przezroczysta i wodnista, tylko martwi mnie ten jego gorszy apetyt i to, że dłużej śpi niż zwykle, choć zawsze długo spał...
 
reklama
Pasibrzuch, bedzie dobrze. A dla matki szyszek nie zapomnij. ;-)

Siłą wybuchu cycków. :-D
:-D:-D:-D

A szyszki owszem wezmę i na wszelki wypadek zapiszę sobie jeszcze sms-a z klątwą ;-)

Muszę pochwalić się swoją radością. Dzisiaj mieliśmy PIERWSZĄ kąpiel CAŁKOWICIE BEZ PŁACZU!!! Jupiii!!! :tak::tak::tak: Mała zainteresowała się kaczuszką na wanience :-) bałam się, że przy wyciąganiu z wanienki będzie płacz a tu surprise, cisza, jeszcze się na przewijaku śmiała do mnie :-)
Ciekawe, czy tak już zostanie.
A jutro chłopa poślę do apteki po granulki, już mu to powiedziałam :-D
 
Ja chyba tez tych wybuchowych granulek poszukam. Musze troche mleka za jakis czas odciagnac, a tu mala jak caly dzien ciagnie, to ani kropli nie dam wycisnac. Chyba ze na imadle, ale wole mniej drastyczne metody. ;-)

Kaja, a ten watek homo ;-) to Ty zakladaj. Juz tyle razy na ten temat pisalas, a pytania sie powtarzaja i wtedy trzeba przekopywac cale forum.
 
Kaja ja tam za takim watkiem jestem:-)wiedze masz ogromna mysle,ze warto sie nia podzielic:-)
A Boiron tez tu jest;-)
 
Ostatnia edycja:
Niestety tego się obawiam. Mały nie ma problemów z oddychaniem i to chyba dobrze, ze wydzielina z noska jest przezroczysta i wodnista, tylko martwi mnie ten jego gorszy apetyt i to, że dłużej śpi niż zwykle, choć zawsze długo spał...

Niekoniecznie. Wytłumaczeń może byc sporo np. wcześniej mimo że spał to jego organizm musiał się jeszcze zmagać z wydzieliną w płuckach czyli de facto gorzej natlenioną krwią - teraz jest mu lepiej więc organizm chce się zregenerować i sobie więcej śpi ALBO tak na niego działają antybiotyki (moja spała na okrągło) ALBO taki dzień że śpi więcej.

Spokojnie za bardzo się stresujesz - z tego co kojarzę jutro idziesz do pediatry (nota bene nie może do ciebie przyjść?) i zobaczycie co i jak.
 
Kaja ja tez jestem za tym wątkiem.Twoje rady zawsze w cenie!
niestety w aptekach koło mnie granulek nie było ale jutro mają juz byc.Mam nadzieje ze pomogą bo już się nakreciłam na karmieni cycusiem a póki co kupiłam herbatki wspomagające laktacje i karmi:tak::tak::tak:

aa apróbowałam przystawic Wiolcie do cyca ale ona chyba juz zapomniała jak to sie robi bo łapała i się śmiała;-) ale nie ciągneła;-( no i mamy stan podgorączkowy po szczepieniu...ehhh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kaja ja tez jestem za tym wątkiem.Twoje rady zawsze w cenie!
niestety w aptekach koło mnie granulek nie było ale jutro mają juz byc.Mam nadzieje ze pomogą bo już się nakreciłam na karmieni cycusiem a póki co kupiłam herbatki wspomagające laktacje i karmi:tak::tak::tak:

Zgadzam się taki wątek może być bardzo przydatny
 
Marianna, sen jest najlepszym lekarstwem, wypoczęty organizm regeneruje się lepiej, więc nie martwiłabym się, że za dużo śpi. Po szczepionkach dzieci też mogą więcej spać, bo organizm musi sobie poradzić z ciałami obcymi. A apetyt sama wiesz jaki jest, czasem większy, czasem mniejszy. Jeśli mały już ładnie oddycha, śpi, nie marudzi, nie płacze, to czym się martwić? :-)
U nas katarek schodził tydzień, kaszelek półtorej i już jest po wszystkim, a stosowałam tylko sól fizjologiczną, kropelki do noska i syropek i wszystko ładnie zeszło :-)
 
Kaja to nie moja opinia ze homo jest placebo tylko czytałam wczoraj taki artykuł w angorze tzn list jakiegoś kolesia co wyzywał własnie jakas mamusie ze wierzy w homeopatie i jaka to z niej nie jest wariatka ! ;-) dlatego tak mi sie skojarzyło hihihih - ten koleś był najwyrażniej albo lekarzem albo nałogowym lekomanem hehehe ;-)
aha i jak najbardziej jestem za tym żebys otworzyła osobny watek o homeopati :-)

musiałam Małej dac po kąpieli na noc 130 ml sztucznego mleka bo normalnie nie miałam nic w cyckach - kurczaki chyba mi się mleczko kończy - musze też szybkoo pędzić po ricinus bo mi się skończył - zawsze brałam co dwa dni i było mleczko a teraz jakoś mniej się zrobiło - nawet nie moge nic odciągnać a zawsze ściągałam min te 40 mn :-(
 
reklama
Do góry