reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

Przepraszam, ale chyba Was dzisiaj nie nadrobię. Przejrzałam tylko z grubsza posty i trzymam kciukasy za Pumpkin i Sylwię!

Któraś dzisiaj zastanawiała się, co ile są skurcze itp., więc zamieszczam info, które dostałam od położnej, mam nadzieję, że pomoże:

1001030001.jpg
 
reklama
o matko...wlasnie sie zmusilam i wypilam olej rycynowy z sokiem pomaranczowym (3 stolowe lyzki oleju w 100ml soku) straaaasznie nieprzyjemne w konsystencji i ogolnie w odczuciach...prawie tak szybko jak wypilam tak szybko wyplulam...ale udalo sie...no to teraz czekam na efekty, bede relacjonowac co i jak jak sie bedzie cos dziac.
 
Mzetka, spokojnie. Jesteśmy z tego samego dnia + Tysiolek. Nie ma co szaleć. Martić będziemy się za kilkanaście dni. Póki co trwamy. A jak będzie źle, rycyna.:baffled: Ja dziś wypiłam napar z wiesiołka i zjadłam ananasa. Skurcze malutkie w normie. W zasadzie na jutro mam termin, więc może będę jak przy synku "na czas".;-) Co ma być, to będzie.

Takze zadnych kilogramow juz od Was nie biore.
Eeee tam, same Ci damy!

Agbar, co tak towarzystwo rozpijasz? Jeszcze jakiś reporter tu dojdzie i będzie afera.:shocked2:

Sel, a Ty masz chyba jeszcze czas? Co Cię na rycynę wzięło?
 
o matko...wlasnie sie zmusilam i wypilam olej rycynowy z sokiem pomaranczowym (3 stolowe lyzki oleju w 100ml soku) straaaasznie nieprzyjemne w konsystencji i ogolnie w odczuciach...prawie tak szybko jak wypilam tak szybko wyplulam...ale udalo sie...no to teraz czekam na efekty, bede relacjonowac co i jak jak sie bedzie cos dziac.

Sel dlaczego Ty to pijesz?Nie jesteś chyba jeszcze przeterminowana?:szok:
 
Sel - mnie też dziwi czemu przyspieszasz?
Dziewczyny, trzeba trzymać kciuki za synka sylwia100!! Duży chłopak z niego to da radę ale nasze ciepłe myśli mu pomogą na pewno;-)
 
reklama
A ja juz sie napilam. I to do tego polskiego piwka, ktore mama dla G. przywiozla hihi:-Dpycha.
Tez mi moje dziecko oszalalo i chce wyjsc przez lewy brzuch.
yol_a heh, moze nie pijane ale z szumiacymi glowami :-D:tak: heh i tak jak agbar napisala w Europie:-D dobry przyklad dla Niemek i Wloszech:-)

Ja tez polskie piwko popijalam...Tyskie,bo jak sie okazuje mozna je tu kupic i to nie tylko w polskim sklepie...Kosztuje jak za zboze ale dobrze wiedziec,ze Niemcy doceniaja nasz trunek;-)

Agbar, co tak towarzystwo rozpijasz? Jeszcze jakiś reporter tu dojdzie i będzie afera.:shocked2:

?

Upsssss:sorry2::-D

Sel - mnie też dziwi czemu przyspieszasz?
Dziewczyny, trzeba trzymać kciuki za synka sylwia100!! Duży chłopak z niego to da radę ale nasze ciepłe myśli mu pomogą na pewno;-)

Trzymamy Kaja,jak beda nowe wiesci szybko pisz....
 
Do góry