reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

macy, ja sie melduje, ze nie spie:-)

dzis kursowalam do kibelka z 4 razy:szok: jak mnie to denerwuje:szok:
a poza tym w nocy bylam znerwicowana porodem, i ja nie chce jeszcze rodzic:szok:;-)
nie zdaze przygotowac sie psychicznie:-(, przed swietami myslalam, ze mam tak duzo czasu, a tu lipa. Czasu coraz mniej. Juz 3-ci dzis!!!:szok::eek:
dzien doberek:-), ciesze sie ze nie jestem tu sama, choc samotnoscia powiewa.
nie martw sie Karoli 4,to tak chyba wszystkie mamy z ta nerwowoscia przed porodem:confused:,najwazniejsze myslec pozytywnie!
 
reklama
heh Ankaaa pewnie wszystkiego tak mamy, ale mi sie wydaje, ze u mnie to jest jakas nad wyraz trauma. Tym bardziej, ze wszystkie dziewczyny pisza, ze juz by chcialy tulic malenstwa, a ja z jednej strony chcialabym, a z drugiej boje sie:szok:
 
Dobry:tak: Ja też powstałam:-) Jak się ma takie sny to aż strach się kłaść spać:baffled: Miłego dnia kobitki:tak:
Karoli ja odczucia mam podobne:tak:ale co byśmy nie robiły dzidziole i tak nawet do wiosny tam nie posiedzą:happy2:
 
Tylko jak tu smigac bez gaci (bawelnianych czy tych siateczkowych) w szpitalu, jak leci...???
u nas w szpitalu nie mozna mieć między nogami nic oprócz podpaski i tak się z tą podpaską chodzi jest dość spora wiec nie ucieka :-D

A przeterminowane marsz na porodówkę ;-) Nie blokujcie kolejki ;-):-D
w sumie wszystkie inne się spieszą to przeterminowane chcą je zastąpić :-D

Witam ;-) wstałam po 7:00 jak nigdy z bólem głowy po nieprzespanej nocce bo bolał mnie cholernie ząb ale dupska mi się ruszyć po tabletkę nie chciało :baffled:

ale za to sen z Macy miałam ze dziś urodziła :-D;-)
 
Czesc. Ja już na nogach od 7:30. Pikuś się obudził. Teraz kolej męża, więc go musiałam obudzić. Jesteśmy bardzo dumni z siebie i z Pikusia, bo to pierwsza noc bez wpadek ;-). W życiu jeszcze nie miałam swojego psa i nigdy bym nie pomyślała, że to takie fajne uczucie. Zawsze chciałam, ale mama nie chciała.

Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić porodu karmienia i w ogóle tego wszystkiego.

Karoli4 ja też jeszcze nie rodzę. Dobrze jest jak jest. ;-) Jeszcze trzy tygodnie mogę spokojnie pochodzić.

Emilia011Sama zaczęłam czytać, ale potem nie potrzebnie się nakręcałam.
 
Ostatnia edycja:
Witam, porannie u nas mrozik zlapal .ie doli caly dol brzucha, nerki i ledwo chodze.No , ale to juz blizej niz dalej.
Klara-ja tez sie boje , moze nie porodu, to przezylam i wiem na co mam síe szykowac, bardziej czy sobie poradze, czy m saie spisze najbardziej sie boje , ze zacznie uciekac w prace a ja zostane sama.Nawieksza oja obawa jak zareguje Nicol i czy bede potrafila dac im tyle samo molosci.Mam duzo takich watpliwosci, ale wie , ze trzeba byc silnym i usmiechnietym, przeciez nasze malestwa od nas niczego nie oczekuje tylko milosc sie liczy.
 
Witajcie Kochane!!
Kolejną ciężką noc miałam!! 3 odcinki rozmów w toku obejrzałam, a później to już się wkurzyłam i tv wyłączyłam... Brzuch bolał, wszystkie kości miednicowe, plecy i do tego dostałam chyba znowu zatoki!! Mam katar jak cholera, wszystko pozatykane, wysmarkać się nie mogę, głowa boli i mam kaszel!!
A to to jest pikuś...
S. zadzwonił rano czy mama w domu czy poszła, więc powiedziałam, żeby do niej zadzwonił i ją zapytał... To jak już mnie obudził, to poszłam do toalety!
Ściągam majtki (czułam, że coś tam nie tak) i.... Rozpłakałam się!! Ale czy ze szczęścia czy z żalu to nie wiem!! Cała wkładka i pół moich nowych, białych matjek w fuuuuuuj z różowymi pasemkami, teraz czuję jak ze mnie dalej to leci!!
Ja pindole, mi się nie podoba ten 3 styczeń!!
Nie rodzę!! Nie dziś!! Nieeeeee i kropka!!

Jutro miałam iść na zakupy, bo muszę dokupić kilka rzeczy Adasiowi!! Po nich mogę rodzić!
Dziś muszę zjeść 11 z Koloseum!! Nie poddam się łatwo!!
Zresztą takie coś to chyba nie zwiastuje porodu natychmiast...
Idę po moją księgę wiedzy :-p


Dziewczyny jestem przerażona!! RATUJCIE MNIE!! :szok:


Gosia Macy mogłaby dzis urodzić!!
Przede mną musi urodzić!!
Nie będę się wpychać w kolejkę
Oby Twoje sny były prorocze :-)
:-p

Dormark o miłość do dzieci się nie martw!! Obie będziesz kochać tak samo!! Nie martw się!! A Nicol jest już dużą dziewczynką i zobaczysz, że dobrze zareaguje na siostrzyczkę!! Będzie chciała Ci pomagać!! Będziesz musiała jej dać sobie pomóc!! Poprzez zabawę Ty zostaniesz spełniona jako matka, Nicol jako siostra :-)
Np do obowiązków Nocol niech należy podawanie i wynoszenie pieluch, pilnowanie leżącej siostry... Moja Oliwka miała 1,5 roku jak Paulinka się urodziła i od razu mówiła,że to jej siostra i opiekowała się nią bardzo ładnie!! Nicol jest mądrą dziewczynką i zrozumie!!
 
Ostatnia edycja:
Witam cholerka , chyba zacznę odliczać godziny jak Pumpkin:tak::-)Ale napadało sniegu :szok: co dziwne spałam dziś w nocy nawet, oby mi tak zostało
A co Wy wszystkie śpicie?!:-)
Ja już od przeszło godziny na nogach. W łóżku mi niewygodnie, ręce drętwieją, z nosa kapie.:-(

Biedna, rozumiem, że nie rodzisz dzisiaj?

macy, ja sie melduje, ze nie spie:-)

dzis kursowalam do kibelka z 4 razy:szok: jak mnie to denerwuje:szok:
a poza tym w nocy bylam znerwicowana porodem, i ja nie chce jeszcze rodzic:szok:;-)
nie zdaze przygotowac sie psychicznie:-(, przed swietami myslalam, ze mam tak duzo czasu, a tu lipa. Czasu coraz mniej. Juz 3-ci dzis!!!:szok::eek:

A co ja mam powiedzieć? Stres rośnie wraz ze zbliżającym się wtorkiem:szok::baffled:

u nas w szpitalu nie mozna mieć między nogami nic oprócz podpaski i tak się z tą podpaską chodzi jest dość spora wiec nie ucieka :-D


w sumie wszystkie inne się spieszą to przeterminowane chcą je zastąpić :-D

Witam ;-) wstałam po 7:00 jak nigdy z bólem głowy po nieprzespanej nocce bo bolał mnie cholernie ząb ale dupska mi się ruszyć po tabletkę nie chciało :baffled:

ale za to sen z Macy miałam ze dziś urodziła :-D;-)

To co zakaz używania majtek na oddziale? U nas tak było 20 lat temu;-)
Gosia rób coś z tymi zębami!!

Witam, porannie u nas mrozik zlapal .ie doli caly dol brzucha, nerki i ledwo chodze.No , ale to juz blizej niz dalej.
Klara-ja tez sie boje , moze nie porodu, to przezylam i wiem na co mam síe szykowac, bardziej czy sobie poradze, czy m saie spisze najbardziej sie boje , ze zacznie uciekac w prace a ja zostane sama.Nawieksza oja obawa jak zareguje Nicol i czy bede potrafila dac im tyle samo molosci.Mam duzo takich watpliwosci, ale wie , ze trzeba byc silnym i usmiechnietym, przeciez nasze malestwa od nas niczego nie oczekuje tylko milosc sie liczy.

Dobrze, że nastrój lepszy pocieszaj się, że już niedługo:tak:

Witajcie Kochane!!
Kolejną ciężką noc miałam!! 3 odcinki rozmów w toku obejrzałam, a później to już się wkurzyłam i tv wyłączyłam... Brzuch bolał, wszystkie kości miednicowe, plecy i do tego dostałam chyba znowu zatoki!! Mam katar jak cholera, wszystko pozatykane, wysmarkać się nie mogę, głowa boli i mam kaszel!!
A to to jest pikuś...
S. zadzwonił rano czy mama w domu czy poszła, więc powiedziałam, żeby do niej zadzwonił i ją zapytał... To jak już mnie obudził, to poszłam do toalety!
Ściągam majtki (czułam, że coś tam nie tak) i.... Rozpłakałam się!! Ale czy ze szczęścia czy z żalu to nie wiem!! Cała wkładka i pół moich nowych, białych matjek w fuuuuuuj z różowymi pasemkami, teraz czuję jak ze mnie dalej to leci!!
Ja pindole, mi się nie podoba ten 3 styczeń!!
Nie rodzę!! Nie dziś!! Nieeeeee i kropka!!

Jutro miałam iść na zakupy, bo muszę dokupić kilka rzeczy Adasiowi!! Po nich mogę rodzić!
Dziś muszę zjeść 11 z Koloseum!! Nie poddam się łatwo!!
Zresztą takie coś to chyba nie zwiastuje porodu natychmiast...
Idę po moją księgę wiedzy :-p


Dziewczyny jestem przerażona!! RATUJCIE MNIE!! :szok:


Gosia Macy mogłaby dzis urodzić!!
Przede mną musi urodzić!!
Nie będę się wpychać w kolejkę
Oby Twoje sny były prorocze :-)
:-p

Dormark o miłość do dzieci się nie martw!! Obie będziesz kochać tak samo!! Nie martw się!! A Nicol jest już dużą dziewczynką i zobaczysz, że dobrze zareaguje na siostrzyczkę!! Będzie chciała Ci pomagać!! Będziesz musiała jej dać sobie pomóc!! Poprzez zabawę Ty zostaniesz spełniona jako matka, Nicol jako siostra :-)
Np do obowiązków Nocol niech należy podawanie i wynoszenie pieluch, pilnowanie leżącej siostry... Moja Oliwka miała 1,5 roku jak Paulinka się urodziła i od razu mówiła,że to jej siostra i opiekowała się nią bardzo ładnie!! Nicol jest mądrą dziewczynką i zrozumie!!

Emilka:szok::szok::szok::szok::szok:
 
Yol a ja myślałam że ty też w środę:tak: No to ładnie. Jutro Pumpkin:-)pojutrze ty:-) a w środę ja:-D Ładna kolejeczka się ustawiła:happy2: A w czwartek kto?
A ty E-milcia dzisiaj? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry