reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Słoneczka rosną, czyli waga i inne wymiary szczęścia :)

Amelcia waży też 8900 (tak około, bo na domowej wadze)
Nie wiem ile ma wzrostu ale ciuszki nosi 74/80, a kombinezon kupiłam jej na 86 cm, bo w 80 nogawki były przykrótkie

 
reklama
My byliśmy we wtorek na kontroli u pediatry. Oto nowe wymiary Witka
waga - 9620 gram
obwód głowy 44,5 cm
obwód klatki piersiowej 48,0 cm
Długości nie mierzyliśmy, ale coś pomiędzy 75 a 80 cm ;-):-D
 
mój Oskar za kilka dni koczy 10 miesiecy
wazy dokladnie 9 kg
nosi rozm. 92
a jak go mierze w cm to ma na dlugosc 75cm,
a jak to jest ze ubranka na 92? nie wiem :)
 
A moja anorektyczka wazy 7,530:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: przytyla niecaly kg przez dwa miesiace:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry: a ciagle glodna chodzi:dry:jak tylko ktos cos je ona juz jest i chce "am":baffled:
ale przynjamniej lekarka przestala sie czepiac wagi bo od kilku miesiecy jest babcia i jej wnuczka tez chuda:tak::-)
 
Tynka- no i całe szczęście, że się baba odczepiła! Co to za pęd za wagą- jedno dziecko waży więcej , drugie mniej a i tak najważniejsze, żeby były po prostu zdrowe!
 
mój Oskar za kilka dni koczy 10 miesiecy
wazy dokladnie 9 kg
nosi rozm. 92
a jak go mierze w cm to ma na dlugosc 75cm,
a jak to jest ze ubranka na 92? nie wiem :)

bo dzieci się mierzy od czubka głowy przykładając metr krawiecki płasko do ciałka we wszystkie zagłąbienia (kark, pupa, pod kolanka...) :tak:
 
reklama
no ale przypomnialo sie jej ze emila od urodzenia nie miala morfologii i badania moczu i teraz musze to zrobic:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i dziecko ma byc na czczo :angry::angry::angry::angry:
 
Do góry