reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Witam dziewczyny
Nie psiałam ostatnio bo małż jakąś chorobę przywlókł z pracy. W zeszły poniedziałek poszedł do lekarza i dostał zestaw leków i l4 na tydzień. Wszystko fajnie tylko...ja się zaraziłam :-D
Gorączki niby nie ma jako takiej chorobowej. Ja jestem raczej z tych co jej nie mają podczas choroby tylko obniżoną temp z osłabienia :confused2: tak,że teraz nie wiem czy był skok czy nie czy owulka była...jak nie spadnie to znaczy,że była ajak spadnie...trudno ale wolałabym żeby nie spadła :-D
 
reklama
Myniu ściskam Cię mocno w te chłody;) niech tempka szybuje i cykl się kończy terminowo:)

Dziś większość pisała o spadkach temp, to ja napiszę o wzroście... choć oczywiście jak na razie to nic u mnie nie znaczy, bo takie tempki to ja mam w drugiej fazie każdego cyklu... jak skoczy do 37,0 to będę się chwalić;)
Obserwacja cyklu - enpr.pl

Hmm... tak patrzę na odkopaną przez Was listę i cztery dziewczyny są po terminie... dziewczyny, co z Wami?? halo?

No i na jutro Laluś w kolejce:) &&&&&&&&&&&&&

Ja z kolei na czwartek planuję badanka - prolaktyny (zobaczymy jak zareagowała na castagnus), cytomegalii (po kontakcie z dziewczynką na oddziale), magnezu (bo nocne kurcze łydek nie dają za wyhraną):/
Dobrze, że do pracy mam na później to sobie o 7ej na czczo podskoczę do lab.

idę brać się za obiadek, miłego popołudnia!!

Małgosia z tego co widzę ostatni raz odzywała się do nas w sierpniu i słabo ją kojarzę
Anke nie ujrzała dwóch kreseczek, ale w sumie później słuch o niej zaginął więc nie wiem czy dostała @ czy nie
Die_Perle zaginęła na OctoberFest:-D
A Galadriela dostała @ tylko zapomniała się przenieść na dół listy

A co dziś robisz dobrego na obiadek Sihayko? :-)
 
noooo Sailorku... tak Ci poszybowała do góry, że wcale się nie dziwię, że wolisz aby nie spadła;) trzymam kciuki:* bo wygląda to u Ciebie prze-pięknie:)
 
Margotko dziękuję za szczegółowe wyjaśnienia:) Jak się nie bywa tu codziennie to traci się jednak kontakt z (forumową) rzeczywistością:D

A na obiadek dziś leczo i od razu na jutro też będzie, bo jutro akurat dłużej w pracy jestem.
 
Hej, ja tak tylko na moment wpadłam, bo właśnie wróciłam ze szkolenia a zaraz śmigam do domu. U mnie na obiadek dzisiaj makaron ze szpinakiem, już jestem strasznie głodna, bo przez to szkolenie cały dzień jade na musli z jogurtem, czasu zabrakło na coś bardziej pożywnego.
u mnie jutro jeszcze spadek,a pojutrze już pewnie @, także Sihaya wyprzedziłam Cię strasznie.
 
reklama
Do góry