reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

XOXO U ciebie (jeżeli jest ciąża) To zagnieżdzenie było w 9dc i wszystko sie zgadza. po co sie doszukujesz i czytasz...? myśl pozytywnie! :) wszystko jest dobrze u Ciebie i wygląda obiecująco :tak: pisałam Ci wcześniej na czym to polega...

śmiało możesz zrobić jutro test ciążowy już.

dopiero po zagnieżdżeniu ciałko żółte zaczyna produkować duże ilości progesteronu a więc na wykresie tempka znów rośnie
 
reklama
XoXo może być tak jak piszesz, za mało hcg żeby wyszło na teście, poczekaj jeszcze troszkę - trzymam kciuki ;-)

Piję kawusię i marznę w pracy, niby piec grzeje ale jakoś zimno jest - oby do 15.00 ...

Laluś, a na kiedy ty masz termin @ ???
 
Dzięki dziewczyny, może faktycznie za dużo czytam i za dużo analizuję. Bo ja myślałam, że ten spadek (po angielsku implantation dip) jest właśnie dokładnie w dniu zagnieżdzenia, bo wówczas podnosi się poziom estrogenu na jeden dzien, co powoduje właśnie gwałotowny spadek temperatury (ten dip), a później zaczyna wydzielać się progesteron i stąd te wieksze wzrosty. No nic..zrobie jeszcze jutro test i zobaczę...
Mnie też dziś zimno i chyba mnie coś łapie, jakieś grypsko.. brrr. Co za pogoda!
 
Isis jeśli dobrze pamiętam to Laluś mówiła, że jutro ma dostać @
XoXo trzymam kciuki, ale i tak uważam, że to ciąża :tak::tak::tak:
Mi jeszcze zostały 2 godziny pracy
 
Isis Ty też masz bardzo ładny wzrost temperatury! Teraz spojrzałam na Twój wykres, choć troszkę cięzko mi go czytać, bo jestem przyzwyczajona do innego formatu.
 
Asita dzięki, kochana jesteś. ja wolę się nie nakręcać - hmm choć chyba już to zrobiłam, tylko nie chcę przed sobą znów tego przyznać. To tak na złość w każdym cyklu coś innego wychodzi, czym się nakręcam a później przychodzi rozczarowanie...
 
XoXo coś wiem o nakręcaniu, ja robię to samo, mimo, że wiem że mam różne długości cyklu to i tak jak @ nie przychodzi po 30 dniach to się wkręcam :wściekła/y:
 
XoXo moim zdaniem na test poprostu za wcześnie u Ciebie jeszcze i dlatego nie wychodzą. Ja robiłam jeden dzień po terminie @ i to tym najczulszym 10ml/ul i wyszła mi słaba kreseczka, a to było 10 dni po spadku temp. U Ciebie tempka jest baaaardzo ładna, na jednym poziomi także uzbroj się w cierpliwość lub idź na test z krwi :) A jak czułe masz testy?
 
reklama
Margotko śliczny ten Wasz cud :tak: gdzie Ty kochana znalazłaś podgląd dzidzi :confused:
ja teraz złapałam lenia, nic mi się nie chce, najchętniej to bym do domku poszła i się położyła nyny, jakaś padnięta jestem
 
Do góry