reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Oj tak dziewczyny każda korzysta z pogody
Ja po dzisiejszym dniu jestem przerażona wakacjami... Ja dziś nie mogłam wytrzymać a co dopiero w lato jak mała będzie chciała siedzieć na dworze będzie masakra
ja już legam w wyrku padnieta na maksa po kolacji frytkowej i już mnie muli do spania ;-)
 
Ja dotarłam do domu po pracy. Małż pojechał w delegację do soboty więc żądzę się sama. W domu przyjemny chłodek. W pracy klima siadła i już myślałam,że się roztopię...na dodatek mnie śluz zalewa. Szkoda,że kremowy. Czy nie mogłby go byc dużo w owulkę rozciągliwego....eh:-D
 
W piątek lecimy:)już się doczekać nie mogę.
Na tą pustynie już się dawno wybieraliśmy, ale to nie jest znowu tak rzut beretem, bo 100km w jedną stronę, jak do ogrodzieńca. Uwielbiam mojego męża za to, że jak ja nie mam koncepcji jak weekend fajnie zagospodarować, to on coś wymyśla i tak się uzupełniamy i w sumie żyjemy od weekendu do weekendu i od rejsu do rejsu.
A jak u Was?
U mnie Sailor też dzisiaj sporo śluzu biało-przezroczystego. A w sumie to już dawno Cię miałam spytać, skąd Twój nick Sailor_Moon?
 
Bo za dzieciaka była taka bajka czarodziejka z księżyca...manga a mój małż lubi te klimaty troszkę> jak się poznaliśmy na początku mówiłam mu,że ja z tych klimatów tylko to oglądałam i tak czasem na mnie mówi żartobliwie :-D
 
SMoon.jpg
 
Ano była taka bajka, moja mama mi nie pozwoliła jej oglądać bo stwierdziła, że to straszne głupoty i cichaczem oglądałam u koleżanki:)
A ja myślałam, że może Sailor oznacza iż masz coś wspólnego z żeglarstwem.
Na kiedy spodziewasz się u siebie @, która oczywiście lepiej żeby nie przyszła??
 
reklama
Do góry