reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka od stycznia 2012.

Ciężko powiedziec królewno. ja testowałam od 10 i się strasznie wkurzałam, że negatywne wychodzą juz nawet pisałam tu że beznadziejne ale wyszedł + póżno i pokryło sie ze śluzem
 
reklama
Ciężko powiedziec królewno. ja testowałam od 10 i się strasznie wkurzałam, że negatywne wychodzą juz nawet pisałam tu że beznadziejne ale wyszedł + póżno i pokryło sie ze śluzem
dlatego tak mysle zaczać w środe, żeby ustalić mniej wiecej kiedy owu moze byc
a najwyzej kupie drugie opakowanie ;]
 
Sailor dałaś mi nadzieję, nie wiedziałam że można zajść w ciąże bez skoku, no ale... w tamtym miesiącu to zaczęłam mierzyć tepkę po owu to miałam około 37, 1 aż do dnia @ kiedy spadła, więc u mnie jest wyższa teperatura...
sama nie wiem co myśleć
 
Ehh, u mnie za oknem wiosna, a płakać mi się chce. Doła strasznego załapałam. Dzisiaj stwierdziłam, że zaszczepię się na żóltaczkę. Wezmę pierwszą dawkę i po miesiącu drugą. Trzecią powinno się wziąć po pół roku ale ponoć już te 2 pierwsze dają ochronę a trzecia jest przypominająca. Staranka przesunęłyby się tylko o miesiąc ale nie wiem czy to ma sens ( to szczepienie) co myślicie. Może coś doradzicie bo mam mętlik w głowie i nie wiem co robić?
 
mgiełko trzyba czekać do testowania...chociaż to strasznie ciężkie jest. A co cioci ona mierzyła temp przez pół roku przy 1 ciąży i skok miała średnio co 2 miesiąc też się martwiła, ze go nie miewa zawsze a tu proszę udało sie.
 
oj to dałaś mi nadzieje teraz napewno, no dziś u gina sie dowiem co i jak czas pokaże nawet jak była owu to i tak do zapłodnienia i utrzymania na samym początku ciąży daleka droga
a ja też zmieniłam awatarek wzieło mnie na wspomnienia moja córcia jak miała 6 miesięcy
 
reklama
moja na avatarze ma 5 ;d na chrzcinach :D a teraz taka panna ;d

mgiełka: to idź do lekarza i wtedy rozwieje wątpliwości :) Ty przynajmniej masz normalne cykle, a ja nic o moich nie wiem
 
Do góry