reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
ja już po obiadku. pogoda u mnie tez się zepsuła..i pada!!! osz...a ja myślałam, ze może grila zapalimy a tu masz:wściekła/y:
dziewczyny ja jestem rocznik 90 a mąż 87, więc mniędzy nami 3 latka różnicy
Mynia_82 nieregularne @ mam przez odstawienie tabletek anty. nie mogę się doczekac kiedy wszystko wróci do normy
sailor_moon dobre masz nastawienie do tych staranek. jak się nie udało to wracasz do "roboty" super;-)
kinga85 wiem, że jestem jeszcze młoda. niekrórzy uważaja, że mam czas na dziecko. tylko, że ja zawsze pragnełm miec rodzinke. dzieci to dla mnie wszystko. kocham je....:zawstydzona/y:
czarni to mnie kobieto pocieszyłaś z tymi bezowulacyjnymi cyklami... eh...ja to mam wiecznie pecha w życiu. tylko nie wiem czy to cos da jak pójdę do lekarza. bo te nieregularne @ po tabsach są. a Tobie co lekarz przepisał na ten nieregularny cykl?? i ile czasu Twojemu organizmowi zajęło powrócenie do wcześniejszego stanu??
kurcze Wy tu mówice o bezowulacyjnych cyklach, a mi się bliźnięta marzyły po tabletkach:-D (choc wiem, że to prawie nie możliwe). przy tym okresie to jestem taka głodna. idę chyba po ciasto:-p
 
Domi mi dal duphostan nie dość że reguluje cykl to jeszcze pomaga fasolce bo to progesteron i już po miesiącu były efekty. Powiedz lekarzowi że chcesz mieć dziecko ale powalilo ci sie z cyklem i nawet nie wiesz kiedy spodziewać sie owu musi ci pomoc bo to tak nie może być żebyś nawet nie wiedziała kiedy spodziewać sie owu albo @
 
Ale się rozpisałyście, próbowałam nadgonić ale nie dam rady :) Ja rocznik 85 i mój mężulek też :) I w tym roku 5 rocznica ślubu. Tak bym chciała, żeby rocznica była już z naszą kruszynką w brzuszku... Idziemy dziś się odstresować - na randkę małżeńską :) Pozdrowionka dla Was kochane i życzę miłego weekendu. Postaram się Was podczytywać chociaż, bo później mam zaległości :szok:
 
hej dziewczyny mąż będzie za godzinę, ja mam barszcz czerwony taki gęsty i gularz z kaszą gryczaną do tego surówka
a najstarsza jestem ja 81 rocznik listopad hehe, a mój mąż maj

kochane moje zobaczcie moją tempkę nadal niska, poza tym zrobiłam test owu nadal pozytyw kreska mocniejsza od tej drugiej i co dziwnego ! pojawił mi się śluz jak jajko rozciągliwy na jakieś 3 cm może 5cm kurcze jakby było już po owu to by śluzu nie było nie? więc dziś i jutro męczę męża a w poniedziałek do ginka na monitoring !
 
Hej, dziewczyny, ja już po spacerku, ale smakowite przepisy podajecie, a ja taka głodna.
Przed wyjściem nam deszcz zaczął padać więc wyciągneliśmy z szafy żeglarskie stroje, kalosze i sztormiaki i ruszyliśmy do lasu na zbiory czosnku niedźwiedziego i się właśnie zabieram za robienie pesto i na obiadek będzie spaghetti z cukinią, pesto i pomidorami suszonymi posypane parmezanem i obowiązkowo winko.
Ja robię tak samo sos cytrynowy, który najczęściej używam do pieczonego łososia z warzywami na parze.
Życzę wszystkim smacznego i sama lecę do kuchni.
 
Qwa tyle sie napisałam i mnie wylaczylo grr my już dawno po obiadku odpoczywamy sobie :-D u mnie była teraz taka burza masakra zawału można dostać od tych grzmotów
Mgielka to super życzę stosunkowo udanego weekendu ;-)
 
reklama
My już po obiadku i jak na złość teraz wyszło słońce, a spacer był w kroplach deszczu.

Widzę, ze tu dzisiaj weekendowy spokój zapanował.
 
Do góry