reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

ewitka27 ja służe pomocą... staramy się już od ponad roku i na razie nic. mam rozne chwile, ale teraz akurat lepsza :) mierze temperaturę i mam już chyba te wszystkie wyliczenia w malym palcu, hehe (zaden powod do dumy..) kliknelam na to co napisala josi "http://ovufriend.pl/?code=apofyco" i wyglada to b fajnie. Sprawdz moze jeszcze dziala ten link.



Pozdrawiam wszystkie staraczki :)"
 
reklama
Hej dziewczyny witam nowe
a ja po wizycie u gina piękna owulacja była z prawego jajnika około 3-4 dni temu endometrium 12,5 mm ponoć idealne tylko jedyny mój problem że mąż na wyjeździe i przytulanka były w srode i dopiero w sobote czyli jak według lekarza d...pa blada bo według niego owu była czwartek a najprawdopodobniej piątek, ehhh sutki mnie zaczęły boleć
aha i nie kazał mi tempki mierzyć powiedział że jeżeli już to testy owu ale tempka to oj złe miał zdanie ale chyba i tak pomierze tylko bardziej na luzie narazie to mnie podbrzusze boli ciągnie w dół, a musze spojrzeć czy mi się termin @ nie zmienił według tego kiedy była owulka , i od dziś mnie sutki bolą coś kurde zawczesnie na objaw @
ja chora katar oczy załzawione ehhh wiec zmykam spac
czy ktos widzial listę? jutro was nadrobie dziś już nie mam mocy
 
mgiełka... a ja nadal wierzę, że jednak udało się Wam w tym cyklu :tak:

witam nowe dziewczyny :-)

sailor_moon... co tam? w końcu zdecydowałaś się na betę? trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&& aby to badanie tylko potwierdziło dobrą nowinę...

bzibziok... rozumiem, że jesteś twarda i do soboty testu nie robisz???


faktycznie coś tu dzisiaj spokojnie :szok:
 
ja dopiero odpoczywam :)))
spedziłam miło czas na ogródeczku uwielbiam na nim siedziec siac plewic poezja a potem z meżem pojechalismy nad morze on na rybki a ja na zachód słonca rewelka
Wiem że to juz głupie ale standardowo ide jesc bo strasznie zgłodniałam :-D:zawstydzona/y: i pije sobie drineczka na rozluźnienie :)
 
a tak w ogóle to jestem Monia :-) nie wiem skąd mi się to goko wzięło w 2010 :szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry