reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Myslałam tylko że jak się dowiem że już nam się udało zacznę brać mum omega- koszt ponad 50 zł. Tylko to 3 miesiace sie bierze bo w femibion2 jest juz w składzie.
Zbliża się już maj może którejś uda się zajśc w czasie dni wolnych- na luzie. Trzymam kciuki :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny :)

Jeśli można to się dołączę do Waszego wątku :) Staram się już od jakiegoś czasu (10 cykl), ale mam nadzieję, że ten rok będzie dla mnie owocny :-) i zajdę wreszcie w upragnioną ciążę.
 
Z tego cozauważyłam po znajomych to im bardziej chcą tym bardziej nie moga... Mówią że to jakaś blokada organizmu... Znajoma znajomej... zaszła w ciąże kiedy zaadoptowała dziecko...
 
Dziękuję za tak miłe przywitanie :)

Ja jestem 4,5 roku po ślubie, o dzidzię staramy się już jakieś 1,5 roku ale tak na serio to niecały rok. Miałam robione HSG, mąż robił badanie nasienia i wszystkie wyniki prawidłowe. Lekarz powiedział, że z takimi wynikami to już dawno powinniśmy mieć dzidziusia. Dostałam teraz skierowanie na prolaktynę, ale zrobię ją dopiero za kilka dni, bo teraz płodniaki i staranka pełną parą :)

Z chęcią dopiszę się do Waszej listy tylko nie mogę jej namierzyć :) Na której stronie ją znajdę?
 
hej Dziewczyny

jak was zostawić na wieczór i pół rana to nie można się przekopać przez morze postów.

Ja mam dziś w planach zmienić kolor włosów zobaczę jak mama przyjdzie czy zostanie z moim rozrabiaką i czy moja kochana Renia nie będzie miała klientów.

Obiecuję nadrobić wasze pościki wieczorem

Dziewczyny trzymać kciuki bym za dwa miesiące dołączyła do aktywnych staraczek;-):laugh2:

W końcu świeci słoneczko

Zmykam buziaki i miłego popołudnia
 
reklama
Do góry