reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka od stycznia 2012.

Witam.

Ja w sumie napiszę tylko o sobie, tak samolubnie :12:
Na obiadek zrobiłam naleśniki z truskawkami polane musem truskawkowym z bitą śmietaną i lodai śmietankowymi :10:

Popołudniu idę ze znajomymi na imprezkę- są dni mojego miasta.

Trzymam kciuki za dziewczyny, które mają robić testy i którym spóźnia się @

Nie pamięta nicku, ale chyba agacynda, mam nadzieję, że na pierścionek się doczekasz i to szybko:)

Miłego dnia kochane.

 
reklama
hejka.
MUNIA dziękuję za rady co do mojego zdrowia. do laergologa to juz się daaawno wybieram ale dojśc nie mogę:-D nie lubie lekarzy
SAILOR ładny ten świecznik. mój tata ma 16 czaerwca 50. i nie mam bladago pojęcia co mu kupic. nie masz pomysłu??
ALG trzymam kciuki!!!

idę dokończyc sprzatanie. napisze potem. buziak:*
 
Witam. Jestem nowa (już się przywitałam :) ). Wcześniej nie było wyliczania kiedy mam owulację, po prostu byliśmy myśli, że jak zajdę w ciążę to będzie super, jak nie zajdę to trudno i próbujemy dalej. Ale teraz po zakończeniu @ biorę go w obroty :tak: Czy ja zwariowałam? W każdej wolnej chwili oglądam na necie wózki, łóżeczka, ubranka dla maluszka. Tak bardzo pragnę drugiej dzidzi... :zawstydzona/y:
Wybaczcie, jeśli ponowię pytanie na forum. Jak to jest z tymi dniami płodnymi i owulacją. Mam nieregularne cykle, raz 29dni, później 31. Wybieram się do ginekologa, ale do tego czasu chciała bym wiedzieć na co się nastawiać. Czy wyregulować długość cykli można tabletkami? Czy próbować starać się według obliczeń dla 31dni owulacji (bo takie sa najczęstsze) i zacząć te starania 2 dni przed owulacją i kontynuować po 2 dniach owulacji? (5 dni sexu..o rety... :-p) Nie wiem czy napisałam zrozumiale...
 
BRANETA fajny pomysł z tym zegarkiem ale niestety nie dla mnie:-( mój tata nie lubi zegarków i z pewnością by nie chodził w nim. ale nad zegarkiem to myślałam dla męża na prezent. niecierpię kupowac prezentów

@ dalej do mnie nie przyszła:( dziś jest 50dc. ostatni był 49... eh... brzuch okropnie boli,aż czasem mnie zemdli. chciałam kupic test że jak czasem nie rzyjdzie do niedzieli to w poniedziałek rano zrobie, ale sobie myślę realnie, że przecież przy ciąży tak nie boli brzuch. poza tym szyjka nisko, zamknieta. piersi nie bolą, ani się nie powiększyły. nadzieja u mnie umarła. chce @ i nowe stranka z podniesiona głową!!!
 
Cześć dziewoje:)
Wróćiłam już z placu boju:) cała w wapnie innych tego typu, i ze stłuczonym palcem...
Sailor, fajny świecznik, kwiatki ładne, powinien się spodobać:)
Domiku, zależy co Twój tata lubi:) Ja np mojemu kupowałam audiobooki bo ostatnio bolą go oczy od czytania:) jakieś akcesoria do komputera typu naprawdę wypasiona klawiatura i mycha, pendrive w takim fajnym skórzanym etui... a pod choinkę planuję e-papierosa, chciałabym żeby mniej palił albo przynajmniej słabsze papierosy.
kiedy Ty się Domiku wybierasz do lekarza? Powinien Ci jakoś wyregulować cykle, przecież to nie może tak być, że co 50 dni... jak już nie mieć @ to przez 270 dni:)
Zonqa a ja Twój Filipek? zdrowszy już? Ciebie katar opuścił? U mnie dalej leci z nosa cholernie ale o dziwo, nie rozwija się z tego nic więcej - co u mnie jest ewenementem - więc pewnie to alergia...
Madley, przede wszystkim witam:) wg mnie 29-31 dni to nie są nieregularne cykle i lekarz raczej nie będzie chciał tego regulować... dla lekarza nieregularność to jest jeśli różnica miedzy najkrótszymi a najdłuższymi cyklami wynosi powyżej chyba 20 dni... nie jestem pewna ale w każdym razie jakoś dużo dni to jest... A myślałaś o obserwacji cyklu, mierzeniu temperatury i obserwacji śluzu? To naprawdę wiarygodna metoda:) A jak nie umiesz my Cię tu nauczymy:)
Agnieszko też lubię szaleć po lumpkach:) Najfajniejsze jest to, że jak się coś fajnego upoluje jest małe prawdopodobieństwo, że ktoś jeszcze będzie miał coś podobnego
Mgiełko strasznie miło czytać Cię taką odmienioną:) Widać, że inaczej podchodzisz teraz do staranek i chyba Ci z tym lżej? Właśnie teraz powinno się udać;)
 
Ostatnia edycja:
A myślałaś o obserwacji cyklu, mierzeniu temperatury i obserwacji śluzu? To naprawdę wiarygodna metoda:) A jak nie umiesz my Cię tu nauczymy:)
Myślałam, czytałam, ale nie łapie tego... Przy pierwszej ciąży za bardzo się nie starałam, samo jakoś tak wyszło :) A teraz jak na złość, bardzo chce i nic z tego.
 
Madley to jeśli chcesz obserwować cykl daj znać, pomożemy:) To nie jest trudne. Problem zaczyna się jeśli wstajesz o bardzo różnych porach albo musisz się nagle zrywać do dziecka, ale widzę, że Twój skarb już nie taki maleńki:) Wystarczy, że będziesz mierzyć temperaturę a na początek my Ci pomożemy zinterpretować wykres:)
 
reklama
to ja proszę o pomoc :) co mam robić? :) i od kiedy, obecnie 3 dzień @, powinna skończyć się w poniedziałek...
 
Do góry