reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka od stycznia 2012.

z tym obciazeniem chodzi o to,ze badasz sobie PRL na czczo potem dostajesz tabletkę metoclopramidu i po godzinie(chyba) badasz znowu. Obciążenie MCL daje obraz jakaa jest przyczyna wysokiej PRL. Wiecej poczytasz u dr google:-)
 
reklama
Najnowsze opinie są ponoć takie, że jeśli
ktoś miesiączkuje regularnie, a co za tym idzie owuluje regularnie, to badanie
prolaktyny jest bezcelowe. Od badania prolaktyny po obciążeniu, zagranicą już
się odchodzi.
 
Zgadzam się z Sailor ja też robiłam tylko zwykłą prolaktyne, a jak zapytałam gina o tą z obciążeniem, to powiedział, że to badanie niczemu nie służy i już się tego nie praktykuje... o szczegóły nie dopytywałam
 
dziewczyny pomózcie pojawiła mi sie wydzielina biała i serowata, ale to mysle wynik tego mojego grzebania z badaniem szyjki ehhh jestem podatna na małe infekcje źle że kombinowałam
ale chodzi mi o to że wyleciał ze mnie taki galaretowaty zlepek bardzo rozciągliwy, ale nie śluz tylko taki glut wielkości około 1,5cm
o co chodzi? nie no niemożliwe aby teraz dopiero zaczynały się dni płodne k... mać to jakaś kpina

o Matko i jeszcze kolor mi na wlosach nie wyszedł miał być burgund a jestem czarna co za syf
 
Ostatnia edycja:
Mgielka moze po pierwszym myciu sie rozjasni;-) glowa do gory :-)

Jeśli o ten śluz chodzi to ja mialam taki kilka razy, taki glut, pani dr powiedziala mi ze to caly czas mogly byc echa odstawienie anty (to ze byl w takiej formie) ale jezeli sa elementy przezroczyste to z pewnoscia moze oznaczac owu tylko nie wiadomo ktory etap.

Ja dzis ide od mojej gin na sprawdzenie jak to wszystko tam wyglada. Zaczyna mnie zastanawiać, że mam bardzo dziwny wykres temp... owulacja tuz tuz a ona zamast w gore to w dol :-(Obserwacja cyklu - enpr.pl

Czy ktoras z Was stosowala ginalgin i miala wiesci ze to moze miec wplyw na temp lub moze saszkodzic zafasolkowaniu :confused: pisalam o tym wczesneiej ale nikt mi nic nie odpisal:zawstydzona/y:...jakby moich postow nie bylo widac:sad::sad:
 
o rany dziewczyny jaka jestem zmęczona.. nie wiem czemu :p
ogólnie to sie ruszać nie moge ;d;d
wczoraj kupiłam sobie sukienke na wesele ;d wyobraźcie sobie ze rozmiar 34 ;d haha i jak choć troche mi tyłek urośnie to w nią nie wejde :D za tu u góry jest luźna :D także ograniczam sie ;D
w ogole postanowiłam sie zdrowo odżywiać ;d to juz tak dla przyszłej fasolki ;d

moj wykres jest dziwaczny ;d temp ciągle w góre a ja przeciez podobno owulacji nie miałam w tym miesiącu i całkiem odpuściliśmy z tego powodu starania :p tylko sama przyjemność :D
moj mąz sie śmieje ze w następnym cyklu robimy bliźniaki ;d słyszałam ze po clo to całkiem możliwe? :D

kurcze tka mówicie o tych badaniach ze sama sie zastanawiam czy nie zrobić...
 
Hej. Wczoraj byłam u gina. Powiedział, że mam zespół policystycznych jajników (hiperprolaktyna czynnościowa jeśli nie pomyliło mi się). Jak dostanę pierwszy dzień miesiączki mam do niego zadzwonić i umówić się na wizytę na monitoring całego cyklu czy mamy szanse na dziecko :(.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie :)

ja też jakaś taka zmęczona ..
wczoraj wieczorem patrzałam śluz a tam przezroczysty mega rozciągliwy :-):-),ale nie wiem co z tempką bo dzisiaj zaspałam i zbadałam godzinę później i było 36,58 czyli penie jak bym zbadała normalnie o 5 to by była niższa pewnie taka jak wczoraj
kurde ja nie wiem co się dzieje
zobaczymy co będzie juro ,ale jak temp spadnie to moja faza luteinowa nie będzie wynosiła nawet 10, pewnie mam jakieś zaburzenia po poronieniu



Anke moja znajoma zaszła w ciąże podczas leczenia zespołu policystycznych jajników. Będzie dobrze zobaczysz
 
Ostatnia edycja:
Do góry