reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

:)

Lopop a może to zagnieżdżenie?&&&&&&&&&&&&&&


A ja byłam dziś zobaczyć nowo narodzonego siostrzeńca:) Jest taki śliczniutki i malutki mogłam bym na niego wciąż patrzeć i go przytulać słodziak malutki:)
Jak wyszłam to troszku mi smutno było że ja jeszcze pewnie długo nie będę mieć takiego szkraba. ale postanowiłam że jak teraz dostanę @ to idę do innego lekarza prywatnie:)
dobrej nocki papapa!!!!!!!!
 
reklama
:-)Witam czwartkowo

... u nas nocka na szczęście minęła ładnie i po szczepieniu nie było żadnych dolegliwości :no: dziś jedziemy na badania do szpitala :tak: i na pobranie krwi brrrrrrr znowu będą męczyć mojego Borsuczka :-(

Maćku Zobacz załącznik 328377 z całych sił ;-):tak:

Pozdrawiamy i miłego dzionka
:-p


P.S. OMG jutro Blanka kończy 2 miechy :o
 
witam czwartkowo :)
My po szczepieniu...Natalka była najgłośniejsza w całej przychodni :) dała koncert i poszliśmy...teraz mały szkrabek śpi.
Po południu mam podać Panadol asekuracyjnie, zeby juz nie wystapiły reakcje niepożądane.

Pochmurno i zimno dzisiaj, siedzimy w domu...

Poza tym dostałam opryszczkę i mam nadzieje, ze nie zdazyłam zarazić nią małej, bo rano buziakowałysmy ;)

miłego dnia babolki
 
Hej baboleeee

Izuś przytulaj przytulaj małego a siostra niech dmucha z fluidkami :)
Batonik supcio ze wsio ok
Olkale rowniez trzymamy kciukasy zeby Natka przeszla szczepienie bezobjawwo
Maćku
Scully teraz czytam Lawendowy pył .I wiesz co ja tez mam takiego lenia ostatnio , korzystajmy bo potem na pelnych obrotach :)
Żabciu no gdzie zdjecia Antonioo


Miłego dnia !
 
nie zagnieżdżenie niestety:-:)-(
starania póki co zawieszone
izus na pewno się uda tobie &&&
erba leniu**** póki możesz :-)

dziewczyny życzę żeby maluszki dobrze spały:-):szok::wściekła/y::tak:;-):-):szok::szok::szok::szok::wściekła/y::-D:wściekła/y::wściekła/y:sorki dziewczyny to mój synek a nie żeby maluszki buszowały w nocy:)
 
Dzidziusiowo na naszej starankowej stronce, aż miło... Dziewczynki ja o staraniach nie mam co marzyć jeszcze dlugo, ale mam nadzieję, że mnie wesprzecie w leczeniu chlamydii i borelki. Musialam u lekarza podpsaćpapierek, że bedę uważać na zaciążenie przez czas leczenia. Masakra... ale za to zaczynamy staranka o adopcję. Wiec może tez bedę mamusią wcześniej niż za dwa lata!!!

A tak na marginesie jak widac zawsze jest jakaś przyczyna bezplodności (niestety) trzeba tylko wytrwale szukać, szkoda tylko, ze nie mozna liczyć na lekarzy w tych poszukiwaniach!!!
 
Hej baboleeee

Izuś przytulaj przytulaj małego a siostra niech dmucha z fluidkami :)
Batonik supcio ze wsio ok
Olkale rowniez trzymamy kciukasy zeby Natka przeszla szczepienie bezobjawwo
Maćku
Scully teraz czytam Lawendowy pył .I wiesz co ja tez mam takiego lenia ostatnio , korzystajmy bo potem na pelnych obrotach :)
Żabciu no gdzie zdjecia Antonioo


Miłego dnia !


No już jej brzuch wymasowałam że hohoho ale to nic nie dało:) to teraz będę jezdzić i patrzeć na małego to może od patrzenia zajdę:) :) :)
Odpoczywaj bo jeszcze troszkę a będziesz całą dobę mieć malutkie zajęcie:)


nie zagnieżdżenie niestety:-:)-(
starania póki co zawieszone
izus na pewno się uda tobie &&&
erba leniu**** póki możesz :-)

dziewczyny życzę żeby maluszki dobrze spały:-):szok::wściekła/y::tak:;-):-):szok::szok::szok::szok::wściekła/y::-D:wściekła/y::wściekła/y:sorki dziewczyny to mój synek a nie żeby maluszki buszowały w nocy:)


Tak mi przykro :( :( :(
może kiedys nam się uda zajść co Lopop?

Dzidziusiowo na naszej starankowej stronce, aż miło... Dziewczynki ja o staraniach nie mam co marzyć jeszcze dlugo, ale mam nadzieję, że mnie wesprzecie w leczeniu chlamydii i borelki. Musialam u lekarza podpsaćpapierek, że bedę uważać na zaciążenie przez czas leczenia. Masakra... ale za to zaczynamy staranka o adopcję. Wiec może tez bedę mamusią wcześniej niż za dwa lata!!!

A tak na marginesie jak widac zawsze jest jakaś przyczyna bezplodności (niestety) trzeba tylko wytrwale szukać, szkoda tylko, ze nie mozna liczyć na lekarzy w tych poszukiwaniach!!!

Trzymam kciuki za leczenie &&&&&& no i oczywiście za adopcję ,żeby wszytko poszło raz dwa :)
 
robin - hej jestem ze staraczek na 2011, trafiłam do Was przez przypadek, wyjaśnij mi prosze dlaczego masz wstrzymane starnka na półtora roku, sama miałąm pobierany posiew na chlamydie tydzien temu, bo staramy się z męzem juz około dwóch lat i lekarze nie potrafią znalezc przyczyn i zmartwiłam się trochę ...
pozdrawiam wszystkie starajace się i wystarane !!!
 
hej babeczki
przykro mi lopciu i Robin...ale nie poddawajcie sie kochane, w końcu uda sie Wam być mamusiami..izus i nagapalma Tobie też życzę szybkiego zajścia...
tak tak Robin trzeba bć wytrwałym i szukać przyczyny, juz to dawno pisałam i niekoniecznie liczyc na lekarzy...ja też bym pewnie jeszcze się starała gdybym sama nie wzieła sie kokternie za badania i ie oszukała mojej gin, ze wybieramy sie do kliniki bezpłodniści i potrzebuje wyniki badań hormonalnych...(fajnie, ze zagladasz do nas i piszesz co u Ciebie)oczywiscie, ze jestesmy z Tobą i trzymamy kciuki za powodzenie, zebyś też mogła sie cieszyc z bycia mama...osobiście gdybym bardzo długo czekała na swoje dziciatko to też bym meża przekonywała do adopcji, a potem drugie swoje :)

wierzcie Kochane, ze i Wam się uda...popatrzcie ile było staraczek a ile zostało mamusiami i do Was sie szczęście usmiechnie w końcu...

U Nas na szczęście spokojnie minął dzień i noc po szczepieniu...nawet powiedziałabym sennie...natka zasnęła po 19 i obudziła sie po 8 rano, oczywiscie z przerwami na jedzenie na śpiocha :)

dzis u Nas śnieg napadał i wybrałam sie na spacer w chuscie, bo chodniki nieodsnieżone, a miałam do załatwienia sprawę w banku, a to dość daleko...najwiekszą atrakcja byłam dla dziciaków na spacerkach, bo ptały się czy to dzidzia taka malutka...

miłego dnia życzę i week, bo nie wiem czy wpadne...
 
reklama
Hej kobietki bylam dzis u lekarza z malym bo wczoraj byla polozna i kazala isc na kontrole bo jest jeszcze troche zolciutki i rzekomy tradzik niemowlecy rozsial sie na raczki i klatke piersiowa no i maly ma chyba skaze bialkowa i mam teraz diete bez nabialu i mam obserwowac mlodego i przepajac mam go woda z glukoza zeby ta zoltaczka zeszla dziwne mi sie to wydalo ale ok niebede sie z lekarzem klucic zobaczymy cy pomoze chociaz myslalam ze da go na badania ale nic niemowil...a z dobrych rzeczy to to ze przez 4 tygodnie przytyl 1 kg wiec cycus mu sluzy albo przez to ze tyle nabialu spozywalam bo jadlam tego za duzo jak mi polozna powiedziala jaka jest normalna dzienna dawka to sie za glowe zlapalam bo ja jadlam wieceji pilam sporo mleka po dwie szklanki dziennie a polozna mowila ze dzienna dawka to np. 2plastry sera i pol jogortu...
pozdrowki dla wszystkich dziewczyn
 
Do góry