reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no tylko wiesz lepiej płacić za każdą wizyte bo potem tak dużo wychodzi:)

ja się boję że i na nim się zawiodę bo może to prawda że mi się wcale nie uda:(

No to prawda,ze wolalabym za kazdym razem placic nawet te 20zl, ale co zrobic.
Nie biorac ode mnie tej kasy trohe ryzykuje, bo moge juz do niego nie wrocic;)
 
reklama
Cześć dziewczynki i znów mi zleciałao odkąd do Was zaglądałam!!! Odebrałam dzisiaj wyniki chlamydioza dodatni!!!
No i naprawdę wkurzyłam sie na tych lekarzy co mnie do tej pory prowadzili jak bym sobie badań sama nie zrobila to bez przerwy by mi robili wodę z mózgu... konowały i naciągacze...
Dwa nieudane IUI których wcale nie powinnam była mieć!!!

Może jest jeszcze dla mnie troszkę nadzieji zaczynam leczenie i może doświadczę cudu narodzin...
a narazie trzymam kciuki z Was
Buźki!!!
 
hello babeczki...moja Natka jeszcze spi więc wykorzystuje czas na bb :-)

Cześć dziewczynki i znów mi zleciałao odkąd do Was zaglądałam!!! Odebrałam dzisiaj wyniki chlamydioza dodatni!!!
No i naprawdę wkurzyłam sie na tych lekarzy co mnie do tej pory prowadzili jak bym sobie badań sama nie zrobila to bez przerwy by mi robili wodę z mózgu... konowały i naciągacze...
Dwa nieudane IUI których wcale nie powinnam była mieć!!!

Może jest jeszcze dla mnie troszkę nadzieji zaczynam leczenie i może doświadczę cudu narodzin...
a narazie trzymam kciuki z Was
Buźki!!!
Świetny specjalista nie ma co... Robin trzymam kciuki, zeby ta paskuda okazała sie przyczyną i żebyś zobaczyła juz niebawem II krechy ;-)

hm nie wiem to ile ty byłaś na podglądach???

erbuś dobrej nocki
ja za jeden miesiac podglądów plus usg piersi płaciłam 150 zł

jeśli jesteś zdecydowana do powrotu to fajowo, że masz szansę :tak: a z kim dzidzię zostawisz :confused:






Ja wczoraj po wizycie u gina :sorry2: Lipa na całego :-( Jutro będę mieć usg (a miało być dziś-nawet mąż sobie wolne wziął), a do tego na starym usg, bo nowe w naprawie :-( do tego gin powiedział, że jutro je zrobimy, a mąż i tak nie zobaczy za dużo, bo to usg jest lipne :-( nie wiem po co wogóle mi ono jak nic nie będzie widać :-( a mąż oczywiście jutro w pracy i wolnego nie dostanie :dry:


Kobietki w którym max tc się robi usg by sprawdzić narządy maluszka :confused: Nie przypadkiem do 24 tc :confused: bo mi zależy na sprawdzeniu serduszka i może bym szybko poszła prywatnie, jeśli jeszcze cosik będzie widać :sorry2:
wcale nie jestem zdecydowana do powrotu :-( ale na wychowawczy nie moge sobie pozwolić - kasa
osobiście zrobiłam bym prywatnie

... Lopop Kochana nie słuchaj kobiety, która nie znajdując przyczyny zakłada czarny scenariusz :sorry2: pamiętaj medycyna to jedno a natura to drugie :tak: pomyśl skoro jest wszystko w porządku to musi się udać ;-):tak: mocno w to wierzę i bardzo Tobie kibicuję ;-)


... a my po wizycie u pediatry :tak: i ... Blanka przybrała przez 9 dni kolejne 418g :cool2: waży już 3820g :szok: normalnie jak ją trzymałam wczoraj na ręku to taka Kluseczka się zrobiła, jest już za co złapać - kawał Kobitki :-D ...
Pozdrawiam
Lopciu przyłączam sie, poza tym sa jeszcze inni lekarze, którrzy z pewnoscia bedą widzieli jeszcze nadzieje ;-)

Blanka ślicznie przybier wic kwestia słabego pokarmu padła



Moglabym juz jutro, ale tego nei zrobię, poczekam do niedzieli, bo od pol roku ykle mam od 24-31dni, wiec w niedziele bedzie akurat 31dc.
Od wczoraj pojawia sie bol brzucha i znika, nigdy tak nie mialam ( wczoraj juz myslalam,ze dostane @), piersi nabrzmiale i bolace.

Nie licze na sukce, ale strasznie boje sie porazki:(

trzymam kciuki, zeby te objawy wskazywały na ;-)

lecę bo Natka się budzi, tzn dusi kupkę (ciagle u Nas problem z poranna :-()
własnie zważyłam Nate...6 kg, jest juz co dzwigac :)
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja czwartkowo

Lopciu głowa do góry !!!!!!
Robin ..lekarze -ach szkoda słów ,
Olkale ja sobie tez nie wyobrazam powrotu , niby staram sie nie myslec ale ..
Zabcia juz pewnie po czekamy na wieści :)
My za chwile zbieramy sie na spacer :)
Miłego dnia !
 
chyba caly czas bo w 28 tc tez sprawdzaja
wiesz podziwiam Cię ja bym juz dawno zrobila sobie usg prywatnie nie wytrzymalabym :) smigaj prywatnie

zobaczę czy cosik będzie widać na tym jego lipnym usg :sorry:

ja się boję że i na nim się zawiodę bo może to prawda że mi się wcale nie uda:(

to wtedy polecam konsultację u innego dobrego gina ;-) tak w razie czego ;-)

Cześć dziewczynki i znów mi zleciałao odkąd do Was zaglądałam!!! Odebrałam dzisiaj wyniki chlamydioza dodatni!!!
No i naprawdę wkurzyłam sie na tych lekarzy co mnie do tej pory prowadzili jak bym sobie badań sama nie zrobila to bez przerwy by mi robili wodę z mózgu... konowały i naciągacze...
Dwa nieudane IUI których wcale nie powinnam była mieć!!!
Może jest jeszcze dla mnie troszkę nadzieji zaczynam leczenie i może doświadczę cudu narodzin...
a narazie trzymam kciuki z Was
Buźki!!!

bardzo dobrze, że zrobiłaś badania :tak: teraz tylko wyleczyć się i napewno się uda :tak: zaglądaj do nas i dawaj cynk co i jak u ciebie, a my będziemy mocno trzymać kciukaski :tak:

lecę bo Natka się budzi, tzn dusi kupkę (ciagle u Nas problem z poranna :-()
własnie zważyłam Nate...6 kg, jest juz co dzwigac :)

ja trochę odłożyłam kasę na raty kredytu (z ubezpieczeń za śmierć tatów) i myślę, że starczy na rok wychowawczego :tak: zobaczymy :tak: ale rok mogę być na wychowawczym :-D
6 kg :-) rośnie maleństwo :tak:



Od 14:30 gin już będzie u siebie i mogę jechać na te usg. Zmartwiłam się, bo rano na papierze przy podtarciu miałam lekko krew :sad: Dobrze, że akurat u niego będę, bo nie będę się tak martwić :-( Aż mi się płakać chce :cool:
 
Hej Babolki

witam czwartkowo ... miałam zajrzeć wcześniej ale to to to tamto i tak się zeszło ;-)

mam wieści od Żabki :

"Nareszcie jest już na świecie bardzo długo wyczekiwany nasz synek Antoni Larecki waży 3350 i mierzy 57cm jest cudniasty jak Klaudia kiedy się urodziła :) świat przywitał po godzinie 8:00 przez cesarskie cięcie"


Żabko - GRATULACJE !!! - niech zdrowo się chowa mały Antoś ;)
 
Żabko wielkie gratulacje !!!!!! Wszystkiego dobrego dla Was niech Antoś zdrowo się chowa :)

Olkale o dopiero doczytałam 6 kg pięknie Natka rośnie

Scullyy trzymamy kciukasy za wizytkę :)

Do miłego !
 
reklama
Do góry