reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Jutro jedziemy w góry na kilka dni ( II rocznica ślubu :) ), zapewne dostanę @...brak co prawda objawów, ale...od kilku dni znów mocno mi się włączyło "chcę mieć dzidzię" i pewnie będę miała wszystkie możliwe objawy ciąży ;P dopóki nie zrobię testu, który wyjdzie negatywny i po kilku godzinach odwiedzi mnie @ :p - tzw. ciąża urojona =D
 
Mam raczej nieregularne miesiączki czasami 29-32dni... więc teraz byłabym w...32 lub 33 dzień-liczę od pierwszego dnia ostatniej miesiączki która była 14.07.2010 dobrze prawda??;)
 
Dobrze:-):-) To może jednak się udało i fasoleczka zawitała w Twoim brzuszku:happy::happy::happy:życze Ci tego z całego serca. A mierzysz może temp.,lub robisz inne bserwacje swojego cyklu czy podchodzisz narazie do tego na luzie? A kiedy planujesz testować?:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Jedynie co to starałam się obserwować śluz...ale z nim to też różnie :) Temp.nie sprawdzam, na razie tak na luzzzie podchodzimy do tematu, ale ileż można ;) Raczej kochamy się kiedy mamy na to ochotę...czyli yyy dość często :) Testować ew będziemy gdy wrócimy z Zakopanego, a @ nadal nie będzie czyli 18.08.2010 :) Trzymaj kciuki za mnie, a ja trzymam za nas wszystkie ;)
Muszę iść na jakieś podstawowe badania bo być może tylko jakiś hormon mi szwankuje z tym, że w K-K o każdym ginekologu słyszałam złe opinie...wiem, wiem najlepiej iść i przekonać się samej no ale... O jakie badania powinnam poprosić i czy wogóle wypada mówić ginekologowi jakie chciałabym zrobić??
 
no widziałam w drogerii ale nazwy nie pamiętam ale wiem że była bardzo szeroka gama zapachów
wejdź do dobrej drogerii i zapytaj
to fajny ten Twój mąż mój mi tylko szampon podbiera ale za to teściowa żel jakiś jej się tam zdarzy ale nagminnie podbiera mi żel do higieny intymnej:baffled: a wspomne wam że moja teściowa jest w wieku mojej babci ma 71 lat:laugh2: nie wiem co ona tym myje mam tylko nadzieję ze nie głowę:rofl2:

oby używała zgodnie z przeznaczeniem :tak: moja babcia nie chodziła do gin i się zaniedłbała... potem raka macicy miała, wycięto, ale po tym coś na psychikę poszło :-( i nie była już taka wesolutka... Ogólnie zmarła w tamtym roku 11.2009, ale nie na raka, tylko z niewydolności układu krążenia :-(

dziwczyny ale miałam dzisiaj przygode w lidlu - gorąco jest wiec sie Tosia wystroiła w bluzke z dekoltem heh cycyki na wierzchu i idzie sobie gwiazda pchając koszyk az tu nagle taki przystojny mezczyna idzie i sie szeroko do mnie usmiecha no wiec se mysle pousmiecham sie tez no ale koles gapi sie w moj dekolt no wiec ja tez sie patrze a tu cooo drut ze stanika sobie wyskoczyl i sterczy jak ta lala ;p buraczka walnelam drut schowalam i szybciutko do kasy

:-D:-D:-D

Witam
Pisałam już na staraczkach bardzo dawno, teraz spowrotem po wielu milych i niemilych przygodach wrocilam do staranek. Nie wiem czy ktoraś z weteranek mnie pamieta, jeśli tu jeszce takowe są ;)
pozdr

ja pamiętam :-D i niestety jest nas jeszcze trochę :-( tulam i po wykresie widzę, że szansa jest :tak: mocno trzymam kciukaski :tak:

Mam raczej nieregularne miesiączki czasami 29-32dni... więc teraz byłabym w...32 lub 33 dzień-liczę od pierwszego dnia ostatniej miesiączki która była 14.07.2010 dobrze prawda??;)

witaj :-) trzymam kciuki za celny strzał :tak: my też do Zakopanego wyjeżdżamy, ale za tydzień ;-)



Wycieczka na Śnieżnik się udała... :-D Jestem wymęczona na maksa :-D Wypiję ziółka i lulu :tak::-D
 
ilonksz kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&zaciśnięte. A jeśli chodzi o badania to lekarz sam już będzie wiedział jakie Ci zlecić, ale mam nadzieję że nie będą Ci już potrzebne bo po wizycie okaże się że jesteś już zafasolkowana
 
reklama
Do góry