reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

tak jak pisłąm zdecydowałam sie równoczesne wizyty w cyklu u 2 lekarzy, oni każą mi przychodzic mniej więcej co 3 dni.
U jednego byłam w czwartek, każe przyjsć w sobote i pewnie w przysżłym tygodniu (to ten fajny)
U drugiego byłam dzisiaj kazał przyjsćw poniedziałek...chcę widzieć co się dzieje z pecholem przez cały cykl

no nie wiem pójdę za tydzień w czwartek to zdecyduje bo on prywatnie tylko raz w tygodniu przyjmuje ale oprócz tego pracuje na Bielanach w szpitalu więc może będzie kazał do szpitala przyjechać na monitoring ;-)
 
reklama
A nie masz teściorów na owu żeby sprawdzić o co chodzi ?!?

nie mam i nigdy nie stosowałam :sorry2:

Erba wyczytałam że byłaś na badaniu i całkiem możliwe że coś tam jest.. :) 3mam kciuki mocno i czekamy na wynik testu! powodzenia i myśl pozytywnie bo to ważne:)
pozdrawiam wszystkie staraczki;)
miłego dnia
i czy mogę prosić o odwiedzinki: Posadź Drzewo 2.0 Dziękuję z góry

klikłam :-D


Zobacz załącznik 221153 tak dla rozluźnienia chciałam Wam przedstawić moje Żyrafki :laugh2:

:-Dfajowe :-D

Hej dziewczyny :)
Miałam dać znać co i jak.. więc..
znowu nici z fasolki..:((( eh.. za tydzień zaczniemy 3 miesiąc starań.. oby owocnych..
kupiłam dzisiaj olek z wiesiołka, folik do tego pije siemie lniane i sok z marchewek .. może to pomoże.. w każdym razie mam taką nadzieje.. :))
Pozdrawiam was kochane :) i powodzenia..:)

nowy cykl = nowa szansa ;-)

Cześć dziewczyny, ja do tej pory pisalam na ciaża po poronieniu bo na poczatku lutego stracilam w ostatnim dniu 14tc moje malenstwo ale po @ chcemy zacząć staranka o fasolkę o ile pozbedziemy sie wrednego gronkowca, wyniki powinnam miec jakoś w okolicach owulacji, mam nadzieję ze tak się ułozy że zdązę. Miała któraś z was może gronkowca? Nie wiem wiec czy tak do konca powinnam juz pisac w tym temacie bo staranka dopiero planujemy, ale co tam, jestem dobrej myśli i mam nadzieje że już niedlugo staranka będą w toku :)

:-) witaj :-) przykro :-( i oby szybko następna w brzuszku sobie miejsce zrobiła :tak:

tak ostatni miesiac został by zdazycrodzić jeszcze w 2010...proponuję zmiane tytułu wątku w kwietniu na STARANKA BY ZASATAĆ MAMA OD 2010 roku

jestem za :tak::-D
 
Cze dziewczyny!
Piekna pogoda za oknem, a jakas nie bardzo dzisiaj jeste... Rano nie moglam sie obudzic, caly czas mi zimno i jeszcze mnie glowa pobolewa:no:


Trzymamy kciuki!!! :tak:


A nie pisalas kiedys,ze masz siostre bliznaczke?:confused:


No a nie masz teraz owulki czasem?


Powiem Ci tak - podobne sytuacje zdzazaja sie i u mnie. Zarowno ze strony rodziny M, jak i od mojej siostry... Ale napisze o tym innym razem, bo dzisiaj nie mam natchnienia.... Wiec nie jestes sama. I smialo pisz, co Ci na watrobie lezy - dzis my wysluchamy Ciebie, jutro Ty nas...:tak:
Musze sie chwilke polozyc...
ja mam tylko brata mlodszego o 7 lat i sadze ze taka roznica wieku spora miedzy rodzenstwem to porazka :baffled:
 
Czy po bromergonie ,moga cycki bolec?ja zwariuje ja to znowu cos zta cholerna prolaktyną .@ mam dostac dopiero za tydzień
 
reklama
Witam wszystkich....ja po ostatnich 5 dniach stwierdzam że starania o dzidziusia to naprawdę ciężka praca :D:D
Póki co jestem wykończona a tu jeszcze 1 dzień do owu :)))
Trzymajcie kciukasy żeby się udało :))
Ja również trzymam kciuki za wszystkie starające się dziewczyny!!
 
Do góry