reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Fajnie, ze masz takie krotki cykle - wiecej szans w roku i krotsze czekanie;-)
Ciesze sie, ze Cie podtrzymalam na duchu:tak:
Pod Twoim wykresem czytalam o modlitwy w trakcie mierzenia tempki - tez tak mam:-D
 
reklama
Fajnie, ze masz takie krotki cykle - wiecej szans w roku i krotsze czekanie;-)
Ciesze sie, ze Cie podtrzymalam na duchu:tak:
Pod Twoim wykresem czytalam o modlitwy w trakcie mierzenia tempki - tez tak mam:-D

czasem dziwne rzeczy przychodzą mi do głowy, ale wiem, że to wynik frustracji
 
Miałam testować jutro ale poczekam, bo może cykl się wydłuży.
Najchętniej to już bym zatestowała, :sorry::sorry: ale tak bardzo boję się rozczarowania :szok:

Z drugiej strony dobrze byłoby już wiedzieć na czym się stoi :tak:
Znając siebie to i tak na sobocie się nie skończy tylko pewnie później :zawstydzona/y:

Na suwaczku został jeden dzień ale owulka w tym cyklu była troszkę później niż ostatnio(chyba 14dc+12 lutealna więc chyba 26 ????

Najlepiej jednak zatestowac po terminie @

Hej Kochane...

U mnie tempka spadła do 36,9...
Na termometrze różowe plamienie leciuśkie. Na wkładce leciuśkie jaśniutko bursztynowe... Jajnik lewy kuje... @ idzie wielkimi krokami bankowo... :-(

Idę się zająć czymś w domu.

Zajrzę później.

Ja takie kłucia miałam jak sie dowiedzialam o ciąży :)
 
Dziewczyny co do Waszych pytań to tarota stawiam sama.
Od prawie 10 lat.Kiedyś stawiałam przyjaciołom i znajomym ale już tego nie robię.Czasami stawiam sobie ale potem się tylko martwię, jak coś źle wychodzi.
Mama każe mi te karty wyrzucić bo temu komu dadzą moc to w zamian coś odbierają ( np.szczęście osobiste) i to mi się zgadza niestety.
Chyba lepiej nie wiedzieć co przyniesie przyszłość.
Co do suwaczka to ja niestety jestem za "ciemna masa" aby go wstawić, zresztą nie wiem jaki miałabym wybrać bo ani ze mnie mężatka, ani w ciąży.
CHyba że są takie suwaczki jak " stara panna od..................":-p
"staram się o dziecko od...........:-pi figa :-p
"głupol od ..................urodzenia:-p
Nie zartuj ja bylam kilka razy juz u wrozki ale polowa mi sie nie sprawdzila a polowa tak.Chcialabym wiedziec czy mam szanse na dziewczynka powrozylabys mi ciekawe jakie info mam ci podac do tego tarota jestem wscipska i zawsze wszystko chce wiedziec bo wiecznie jestem niezdecydowana czy zdjecyduje sie na ciaze w 2010 jaka plec dziecka itp powroz Marta

czasem dziwne rzeczy przychodzą mi do głowy, ale wiem, że to wynik frustracji
jakie tam dziwne rzeczy podaj przyklad moze ja mam to samo?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie zartuj ja bylam kilka razy juz u wrozki ale polowa mi sie nie sprawdzila a polowa tak.Chcialabym wiedziec czy mam szanse na dziewczynka powrozylabys mi ciekawe jakie info mam ci podac do tego tarota jestem wscipska i zawsze wszystko chce wiedziec bo wiecznie jestem niezdecydowana czy zdjecyduje sie na ciaze w 2010 jaka plec dziecka itp powroz Marta


jakie tam dziwne rzeczy podaj przyklad moze ja mam to samo?

hee, wszelkie modlitwy przed, w trakcie no i po-nie tylko w trakcie mierzenia tempki, leżenia z nogami w górze, rozmowy ze swoimi jajnikami, popędzanie i mobilizownie żołnierzyków itp
 
jestem. no widzę, że dałaś rade z suwakiem:tak:
Z tarotem to ja też wolałąbym nie wiedzieć. Kiedyś moja kumpela dowiedziałą się date śmierci i czekała na nią z sercem na ramieniu...żyje nadal:sorry:Ale miała lata wyjęte z życiorysu....
Skowronku co ci łązi po główce??? Chyba żadne brzydkie rzeczy???;-) a ja też mam 25 lat! Dużo nas tu:-) Tylko, że ja młodo nie wyglądam....po ciąży twarz jest jak u mojej mamy i nie mogę się doprowadzić do stanu używalności....:no:
 
hee, wszelkie modlitwy przed, w trakcie no i po-nie tylko w trakcie mierzenia tempki, leżenia z nogami w górze, rozmowy ze swoimi jajnikami, popędzanie i mobilizownie żołnierzyków itp
fajniutko ja narazie chce na drugi dzien nie chce i tak wkolko ogladam ubranka drukuje informacje o studiach normalnie zeswiruje
 
jestem. no widzę, że dałaś rade z suwakiem:tak:
Z tarotem to ja też wolałąbym nie wiedzieć. Kiedyś moja kumpela dowiedziałą się date śmierci i czekała na nią z sercem na ramieniu...żyje nadal:sorry:Ale miała lata wyjęte z życiorysu....
Skowronku co ci łązi po główce??? Chyba żadne brzydkie rzeczy???;-) a ja też mam 25 lat! Dużo nas tu:-) Tylko, że ja młodo nie wyglądam....po ciąży twarz jest jak u mojej mamy i nie mogę się doprowadzić do stanu używalności....:no:
wow nie wiedzialam ze masz 25 no to ladny jeng tu mamy cwierc wiekow babeczki jupiiiiiiiiii

wow nie wiedzialam ze masz 25 no to ladny jeng tu mamy cwierc wiekow babeczki jupiiiiiiiiii
dalam rade ale chcialam dac drugi suwak o slubie ale nie da sie bo mi znika ciagle choleraaaaaaaaaaaaaa

dalam rade ale chcialam dac drugi suwak o slubie ale nie da sie bo mi znika ciagle choleraaaaaaaaaaaaaa
U mnie w szwecji patrza na mnie jak na dziewczynke i w wakacje ciagle ktos mi mowi ale masz ladnego braciszka heeeeeeeeeeeee a ja na to fajnie bo to moj synek haaaaaaaaaaa

U mnie w szwecji patrza na mnie jak na dziewczynke i w wakacje ciagle ktos mi mowi ale masz ladnego braciszka heeeeeeeeeeeee a ja na to fajnie bo to moj synek haaaaaaaaaaa
Patrzylam na forum o plamienia i krwawienia masakra co tam kobitki przechodza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
jej jak ja Ci zazdroszczę. Do ciąży też wyglądałąm fajowo. Waga ok. a potem. &5kg przy 160cm:no::no::no:ale schudłam a ryj został zestarzony na wieki:-:)-:)-(-sorki ale wściekła jestem na to....
no a z suwiakiem to jak wklejasz drugi to uwarzasz, żeby nie skasować tamtego????zwróć uwagę czy kursor jest pod suwakiem i wklej znowu. Będziesz mieć dwa linki wtedy....najpier kliknij na podgląd i bedziesz widziec czy weszło czy nie

Patrzylam na forum o plamienia i krwawienia masakra co tam kobitki przechodza

a możesz mieć plamienie przez spirale nie???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry