reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

witam! olcia a ile ci się już spóźnia?
ja jestem po starankach i teraz czekam na efekty, w tym cyklu jakos się nie nakręcam, ale to czekanie do terminu @ jest najgorsze :confused2:
Jeśli chodzi o cycuchy to już się nie mogę doczekać jakie będą w ciązy :sorry: mam B
Scully dziekuję za powitanie :-)
 
reklama
Witam koleżanki, ale żeście się rozpisały na temat naszych atutów czyli "cycuszków". Ja po ciąży ważyłam 45 kg tylko cycki były ładne bo karmiłam:-D.
Obecnie mam rozmiar 38 i cycuszki też niczego sobie.
Svensonka czyli do wygód idzie się przyzwyczaić ( czasem nawet aż za bardzo).
AsiuchaL racja coś mi się pokręciło przepraszam bo chyba zadawałam tobie to pytanie 2 razy.:sorry:
 
Witam koleżanki, ale żeście się rozpisały na temat naszych atutów czyli "cycuszków". Ja po ciąży ważyłam 45 kg tylko cycki były ładne bo karmiłam:-D.
Obecnie mam rozmiar 38 i cycuszki też niczego sobie.
Svensonka czyli do wygód idzie się przyzwyczaić ( czasem nawet aż za bardzo).
AsiuchaL racja coś mi się pokręciło przepraszam bo chyba zadawałam tobie to pytanie 2 razy.:sorry:
Idzie idzie i trudno sie odzwyczaic
 
A mojej Mamie się dzisiaj śniło,że przyszłam do niej i Jej powiedziałam,że w ciąży jestem... :sorry2: Ale przecież Ona nic nie wie o starankach! :szok: :-p :laugh2:

Mojej się śniło że urodziłam ślicznego małego chłopczyka, oh.... gdyby to była prawda!

ja bym chętnie oddała większe pół :tak: no ja już nie mogę się doczekać aż złożę gratulacje:tak::tak::tak::tak:

Ja chętnie przyjmę od ciebie trochę, z moim B słabo przy was wypadam a marze o dużych cycochach.


Ja czekam na @, jutro na pewno przyjdzie bo dziś już mam małe plamienie.
Czy dużo z was zaczyna @ od plamienia? Mi ginka mówiła że to normalne ale czasami mam wątpliwości, z regóły plamienia mam dzień, dwa ale zdarzyło się że plamiłam przez 5 dni a potem @. Choć cykle mam rególarne 28-29 dni.
 
Asiucha oj szybko znudziłyby ci się takie wyciągnięte doje:-( Jak naleśniki....cycory orangutanicy:eek:.
Ja zawsze mam najpierw plamienie a potem @. Czasem dzień, czasem dwa dni.
Svensonka mi też jest trudniej...w Hiszpanii apartament z podziemnym parkingiem, basenem, elegancka winda..wszystko na pilota. A tu:no::no::no: w jednym pokoiku
 
Witam Was w niedzielny wieczorek,
W końcu mam chwilę dla siebie, nadrobiłam już to co naskrobałyście, :shocked2::cool2:
Do tego co dobre, wygodne i przyjemne szybko można się przyzwyczaić-gorzej w drugą stronę :sorry:

Ja niestety nie mam cycorkowych dolegliwości a moja miseczka to A:sorry::tak:-
Ale na szczęście dla mnie to żaden problem-przd @ są fajniutkie,okrąglejsze, jędrniutkie i wogóle ok;-)

Jestem dziś padnięta,5.20 pobudka i cały dzień w podróży, bllllllllleee...
Nie wiem jak długo wytrzymam przed kompem
 
witaj skowronku:happy: Oj to zazdroszczę Ci rozmiaru:tak::tak::tak: W podróży??? Zrobiliście sobie wycieczkę? ehh też bym wypadłą gdzieś dalej, rozerwać się troszkę:tak:
 
Scully a jak wygląda płaca na wychowawczym bo ja myślałam że tylko macierzyński jest płatny. biorac oczywiście pod uwagę to że umowę o pracę mam np do 2018 i teraz zachodzę w ciąże. Nie wiem też ile jest wychowawczego 3 lat? Pytam tak z ciekawości.

Jest 3 lata wychowawczego (można brać w 3 częściach - albo tata albo mama lub na zmianę; max do ukończenia 4-latek przez bobasa); na wychowawczym nie dostaje się kasy, niestety :-( natomiast budżet panstwa płaci składki rentową i emerytalną (od podstawy 1276 zł), a także zdrowotną (od podstawy 520 zł); a także leci staż pracy :tak:

U mnie niestety miseczka A i coś nie chce w górę iść :zawstydzona/y: W środę idę do gin na wizytę, bo (jak pisałam kiedyś tam:-p) w 20dc wyszły mi niskie wyniki i brak owu. Przycisnę go żeby mi coś tam dał by owu była :tak::-)
 
reklama
witaj skowronku:happy: Oj to zazdroszczę Ci rozmiaru:tak::tak::tak: W podróży??? Zrobiliście sobie wycieczkę? ehh też bym wypadłą gdzieś dalej, rozerwać się troszkę:tak:

Tak, takie małe odwiedzinki, po takim wypadzie zbieram się 2 dni.
Ale warto było... :-D:tak: Ja to jestem taki Jasio podróżniczek...
Do domu wpadamy pranie zrobić :tak::-D
Nasze zajęcia są związane z podróżowaniem więc nie mamy wyjścia

Ale jak będzie dzidzia to się zakotwiczę na dłużej w jednym miejscu... :-D:-D;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry