reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witam.
A macie w rodzinie blizniaki?
Nie nie mamy na szczęście, chociaż podobno wcale nie muszą być, aby się mogły przytrafić. W każdym razie ja raczej bym nie chciała.

milusia83 pisze:
NAjgorsze jest uczucie że zaraz zwymiotuję, to nie pozwala mi na normalne cieszenie się kruszynką. Mój mąż mi powtarza:
"Jeżeli jest Ci niedobrze i słabo, to znaczy, że hormonki działają tak, żeby dzidziuś mógł rosnąć i żeby miał wszystko zapewnione:" - to mnie jakoś pociesza
Twój mąż ma dużo racji, też słyszałam, że mdłości w ciąży to dobry znak, że progesteron wytwarza się w wystarczających ilościach. Ja w prawdzie ich nie miałam ale miałam też komplikacje od samego początku.
 
ja dzis mam trzeci dzien @ i juz nic nie kapie ale juz mi starczy nakrecania temp 36,5 a w zeszlym cyklu tez tak mialam 2 dni@ potem dien przerwy potem znow @ i znow przerwa .miala ktoras tak ? staram sie znalesc cos w internecie na ten temat ale nic nie ma:crazy:
 
ja dzis mam trzeci dzien @ i juz nic nie kapie ale juz mi starczy nakrecania temp 36,5 a w zeszlym cyklu tez tak mialam 2 dni@ potem dien przerwy potem znow @ i znow przerwa .miala ktoras tak ? staram sie znalesc cos w internecie na ten temat ale nic nie ma:crazy:
malutka szukalam cos na ten temat ale faktycznie nie ma... a w takich pojedynczych watkach radzili zeby powiedziec o tym lekarzowi na najblizszej wizycie bo raz czy dwa sie zdarza ale jesli caly czas, no nie wiem. nie chce cie wprowadzac w blad
 
malutka szukalam cos na ten temat ale faktycznie nie ma... a w takich pojedynczych watkach radzili zeby powiedziec o tym lekarzowi na najblizszej wizycie bo raz czy dwa sie zdarza ale jesli caly czas, no nie wiem. nie chce cie wprowadzac w blad

dzieki masz racje musze o tym powiedziec tylko nie wiem kiedy znajde czas na wizyte ciagle pracuje ale jakos musze ciekawe czy to cos powaznego?
 
ja od trzech dni mierze temp. i nie przekracza 36,4 wiec w sobote zaczne testy owu. w tym cyklu szczegolnie sie postaram bo ciagle jestem dobrej mysli:tak: jak widzisz zapomnialam juz o wczesniejszym nieudanym cyklu bo zaczelam sobie juz wkrecac ze to nie byla normalna @ i w ogole ze piersi mam dalej powiekszone i w koncu powiedzialam sobie KONIEC! teraz jest nowy cykl i kolejna szansa:-)

dzieki masz racje musze o tym powiedziec tylko nie wiem kiedy znajde czas na wizyte ciagle pracuje ale jakos musze ciekawe czy to cos powaznego?
a tak w ogole moja siostra ma tak samo jak ty, nie zawsze ale bardzo czesto. chodzi do lekarza, robi badania i jest wszystko w porzadku ale nie mowila o tym lekarzowi bo dla niej to nie jest istotna sprawa tylko mowi ze ona tak ma... wiec pewnie to nic strasznego ale warto lekarzowi o tym wspomniec, tak dla upewnienia sie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Malutka z @ tak już jest... Ja miałam ilekroć zaczęłam intensywne ćwiczenia:szok::szok::szok::szok:. Więc nawet dwa razy w miesiącu....ale nie zawsze normalne, pieciodniowe. także jak zaczynałam ćwiczyć, to szybko przestawałąm. Lekarz nie wie co jest grane, a ja nie ćwiczę i jest ok:sorry:
MILUSIA ja prze pierwszy trymestr albo i jeszcze dłużej nic nie jadłam praktycznie. Myślałam, że się przekręcę:wściekła/y: Przyjmowałam tylko banany i gorzką herbatę. W tym okresie minęła mi wielkanoc i inne smaczne przyjęcia. A ja nie byłam w stanie obadu ugotować. Schudłam 5kg. Wieczorem nie mogłam zasnąć, w nocy spać bo brzuch tak mnie bolał że rano to były tortury:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. nie miałam siły wstać z łózka, żeby coś zjeść i poczuć się lepiej...mówię Ci istny koszmar!!! Mama jak mnie przez skypa zobaczyła to się rozpłakała-twarz zmieniła kolor na zielony:eek:. Ani razu nie wymiotowałam. Ale za to jak mi przeszło to czułam się cudownie:-)
 
Malutka z @ tak już jest... Ja miałam ilekroć zaczęłam intensywne ćwiczenia:szok::szok::szok::szok:. Więc nawet dwa razy w miesiącu....ale nie zawsze normalne, pieciodniowe. także jak zaczynałam ćwiczyć, to szybko przestawałąm. Lekarz nie wie co jest grane, a ja nie ćwiczę i jest ok:sorry:
MILUSIA ja prze pierwszy trymestr albo i jeszcze dłużej nic nie jadłam praktycznie. Myślałam, że się przekręcę:wściekła/y: Przyjmowałam tylko banany i gorzką herbatę. W tym okresie minęła mi wielkanoc i inne smaczne przyjęcia. A ja nie byłam w stanie obadu ugotować. Schudłam 5kg. Wieczorem nie mogłam zasnąć, w nocy spać bo brzuch tak mnie bolał że rano to były tortury:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. nie miałam siły wstać z łózka, żeby coś zjeść i poczuć się lepiej...mówię Ci istny koszmar!!! Mama jak mnie przez skypa zobaczyła to się rozpłakała-twarz zmieniła kolor na zielony:eek:. Ani razu nie wymiotowałam. Ale za to jak mi przeszło to czułam się cudownie:-)

Dużo oddam za to samopoczucie aby tylko było na + czyli II kreseczki ;-):sorry::-)
 
reklama
Cześć dziewczynki.

Te całe dolegliwości ciążowe są bardzo uciążliwe, ale trzeba pamiętać, że to zazwyczaj trwa tylko w pierwszym trymestrze. A nawet gdyby miało trwać całą ciąże to trzeba myśleć, że dzięki tym 9 miesiącom męki czeka nas tyle cudownych chwil i lat z Maleństwem. Każdy dzień spędzony z dziusiem będzie to wynagradzał:-)
Milusia ciąża niesie za soba takie zmiany w życiu, że i bez szaleństwa hormonów człowiek może czuć niepokój. Najważniejsze, żeby dzidziuś był zdrowy (czego bardzo mocno Ci życzę) a wtedy szybciutko zapomnisz o wszystkich dolegliwościach :-)

Ja w ramach wspomagania zachodzenia w ciaże siadam na wszystkich krzesłach ciężarnych koleżanek z pracy... podobno to pomaga ;-)
 
Do góry