reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
ucze matematyki a polskiego nigdy nienawidziałam a na klawiatórze nie moge pisaĆ Ć małe bo ni klawiatura nie działa tylko duże Ć moge pisaĆ wiec za to przepraszam i za moje błędy jestem nauczyciela matematyki a nie polskiego więc chyba mam prawo robiĆ błędy
to juz nawet nie chodzi o bledy.dziwne ze malwince i calej reszcie klawiatura robila tez takie numery.powiedz o co ci chodzi?dlaczego tak uparcie szukasz uwagi.dziewczyny rozpoznaja cie momentalnie i nie wazne pod jaka nazwa wystapisz.nie powiesz mi ze jestes nauczycielka a jesli to prawda to widze edukacja zeszla na psy w polsce.nie wazne zreszta.
tu dziewczyny naprawde dziela sie przezyciami a ty im w tym przeszkadzasz.i po co?
 
a jak powiedzialam mojej historyczce w podstawowie ze historia lubi sie powtarzac to mnie z klasy wywalila... a to widze swieta prawda. Noukie nas ostrzegała i miala racje:sorry:
 
to juz nawet nie chodzi o bledy.dziwne ze malwince i calej reszcie klawiatura robila tez takie numery.powiedz o co ci chodzi?dlaczego tak uparcie szukasz uwagi.dziewczyny rozpoznaja cie momentalnie i nie wazne pod jaka nazwa wystapisz.nie powiesz mi ze jestes nauczycielka a jesli to prawda to widze edukacja zeszla na psy w polsce.nie wazne zreszta.
tu dziewczyny naprawde dziela sie przezyciami a ty im w tym przeszkadzasz.i po co?

ja im wogóle nie przeszkadzam
Ja też sie zaczynam stara więc pisze zeby mie jakąś porade od was dziewczyny poleci mnie was kolezanka z innego wątku wiec napisałam
 
wiesz co przepraszam cię chociaż że mam 25lat to mam od dzieciństwa dyslekcje a twoja córka napewno jej nie ma to wiesz co nie porównój mnie do osoby która nie mam dyslekcji.
wiesz co to jest dysleksja? jak nie to chętnie podpowiem

Dysleksja - rozumiana jako trudności w czytaniu, przejawiające się zaburzeniami tempa i techniki czytania, jak i stopnia rozumienia treści. Używanie terminu "dysleksja" do określenia kłopotów z czytaniem zwiększa bałagan w terminologii, jednak tak się niezbyt szczęśliwie przyjęło.
więc sie zastanów dobrze czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem czy po prostu walisz byk na byku ! co zreszta fachowo nazywa się dysortografia:p
 
Ostatnia edycja:
ja im wogóle nie przeszkadzam
Ja też sie zaczynam stara więc pisze zeby mie jakąś porade od was dziewczyny poleci mnie was kolezanka z innego wątku wiec napisałam
no ale widzisz ze nie jestes tu mile widziana wiec poco sie narzucach.my takie juz egoistki jestesmy.jest tyle innych miejsc do pisania.dobrze wiesz ze po prostu sie bawisz i my tez to wiemy.przeciez tu nikt nie traktuje cie powaznie.zreszta pewnie bawi cie taka wymiana zdan (bo gdyby mnie ktos obrazal to dalabym sobie spokoj) wiec juz cie po prostu lekcewazyc bede
p.s. dzieki ci boze,masz racje idz na inny watek gdzie cie jeszcze nie rozszyfrowali(ani malwinki,aniolka i jak im tam)tylko juz nie wracaj prosze.powaw sie innymi
 
reklama
:eek::szok: o maj gudnes, znów trollowanie?? ależ uparta bestyja

przyznam szczerze, że na początku to było nawet zabawne, ale teraz już nie jest.
Dziewczyny IGNORANCJA (przepraszam, że z Capsem) - to jedyny sposób:sorry:

Biedroneczko - akcesoria malarskie?? Praca, czy hobby? jeśli można spytać :happy:
A teraz pytanie a'la gamoń:
czy jak dziś miałam pierwsze mini siąpienie, a @ na pewno rozkręci się jutro, to za pierwszy dzień cyklu przyjąć dziś, czy jutro?? podpowiedzcie, plis:sorry::sorry:
 
Do góry