reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

przepraszam niewiem o co chodzi??
przepraszam was dziewczyny ale nusze lecieĆ musze jeszcze przerobiĆ tematy które jutro bede przerabiaĆ z dzieĆmi w szkole na lekcjach jutro dopiero zajrze popołudniu pozdrawiam papa;-);-)
Mam tylko nadzieje że jutro nie będą dzieci rozrabia :cool:
mowilam ci ze ten twoj analfabetyzm od razu bedzie rozpoznany!mowilam!Chocbys nie wiem jak sie starala.jakie dzieci?mowisz o swoich znajomych ze szkolnej lawki?Jak cie prosze idz sobie,zajmij sie czyms innym,znajdz sobie hobby i nie zasmiecaj tu forum bo mamy wazniejsze rzeczy na glowie.ile razy trzeba ci tlumaczyc?albo idz sobie na inny watek gdzie cie jeszcze nie rozszyfrowali?
no sama powiedz o co ci dziecko chodzi?no o co?za malo uwagi ci ktos poswieca?jak juz mowilam to nie ten watek!
 
reklama
moze weszlam na forum w zlym momencie dziewczyny, w kazdym razie ja akurat nic nie mam wspolnego z tymi pozostalymi postami ;-)
szkoda, myslalam ze sie bede mogla z wami postarac, jedna dziewczyna z tego forum (nie wiem kto bo byla na innym forum anonimowa) polecila babyboom mowiac ze jest tutaj fajna atmosfera i mozna sensownie porozmawiac bez wyzwisk, chamstwa i rzucania pomidorami, dlatego do was przyszlam ...
ale nic to, nie bede sie przeciez wpraszac ... powodzenia w staraniach !
 
moze weszlam na forum w zlym momencie dziewczyny, w kazdym razie ja akurat nic nie mam wspolnego z tymi pozostalymi postami ;-)
szkoda, myslalam ze sie bede mogla z wami postarac, jedna dziewczyna z tego forum (nie wiem kto bo byla na innym forum anonimowa) polecila babyboom mowiac ze jest tutaj fajna atmosfera i mozna sensownie porozmawiac bez wyzwisk, chamstwa i rzucania pomidorami, dlatego do was przyszlam ...
ale nic to, nie bede sie przeciez wpraszac ... powodzenia w staraniach !
alez zostan zostan,atmosfera jest tylko jedna ja psuje.ja tez dawno temu na innym forum polecalam:)
 
mowilam ci ze ten twoj analfabetyzm od razu bedzie rozpoznany!mowilam!Chocbys nie wiem jak sie starala.jakie dzieci?mowisz o swoich znajomych ze szkolnej lawki?Jak cie prosze idz sobie,zajmij sie czyms innym,znajdz sobie hobby i nie zasmiecaj tu forum bo mamy wazniejsze rzeczy na glowie.ile razy trzeba ci tlumaczyc?albo idz sobie na inny watek gdzie cie jeszcze nie rozszyfrowali?
no sama powiedz o co ci dziecko chodzi?no o co?za malo uwagi ci ktos poswieca?jak juz mowilam to nie ten watek!

dziewczyno uważaj na słowa bo mam swoje lata niewiem o co wam wogóle chodzi. a w szkole ucze dzieci bo jestem nauczycielką matematyki w klasie od 1 do 6 w szkole podstawowej wiec nie wiem o co wam chodzi chyba mnie z kimś pomyliliście.
A że niektórych polskich znaków nie moge pisac bo mi sie klawiatóra w laptopie zepsóła. No to sorry
 
a czego tych dzieci uczysz? bo jak polskiego to pogratulować, bo sama ortografią nie grzeszysz!!

ojojoj jak mi przykro nie doczytałam hahaha
 
Wiecie co ja zmykam narazie, moze sprobuje ukochanego na przytulanka naklonic, choc to niby nie czas plodny ale co tam taka mam ochote hehehe:-D:-D bo jak tak siedze przy kompie to i on siedzi przy kompie;-) i normalnie kazdy swoje hehehe:-D:szok:. Odezwe sie jutro z ranka:tak:
Pozdrawiam wszystkie
I najlepsze chyba na te wszystkie "wrzody":wściekła/y: to chyba ignorancja
 
a czego tych dzieci uczysz? bo jak polskiego to pogratulować, bo sama ortografią nie grzeszysz!!

ucze matematyki a polskiego nigdy nienawidziałam a na klawiatórze nie moge pisaĆ Ć małe bo ni klawiatura nie działa tylko duże Ć moge pisaĆ wiec za to przepraszam i za moje błędy jestem nauczyciela matematyki a nie polskiego więc chyba mam prawo robiĆ błędy
 
reklama
Do góry