reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
w ogóle to się wam muszę pochwalić że tydzień temu przerzuciłam się na chrupkie pieczywo i jest mnie już trochę mnie
 
Czesc Iwonka!!
Witamy serdecznie,
Ja tez jestem poczatkujaca, jestem tu drugi tydzien ale smialo Ci pome powiedziec ze z kazdym problemem mozesz sie zwrocic do staraczek. Tutaj sie wspieramy, dzielimy wiedza, czasami pocieszamy a czasami rozsmieszamy :)
Welcome on board! :-)

Ciebie również witam
Witam wszystkie dziewczyny z tego postu mam nadzieje ze jak bede miała jakiś problem to mi w nim pomożecie
 
Znów całe "lata" minęły kiedy ostatni raz tu byłam :) Dzisiaj powinnam kupić test i jutro testować, nawet sobie pomyślałam a raczej łudziłam się że dwie kreski to byłby fajny prezent na dzień chłopaka :) jednak się powstrzymam do piątku może niedzieli jeśli mi się uda :) w ten sposób przynajmniej zaoszczędzę 20zł. Tym razem postanowiłam się opanować (na tyle ile to możliwe) i nie łudzić się a co ważniejsze nie przypisywać każdego nowego objawu pierwszym dniom ciąży :)
Dobra i tak wiecie żę z każdą godziną kiedy @ nie przychodzi nadzieja robi się coraz większa.
 
MMM..
grunt to nie zmuszac sie i nie katowac dietami - pamietaj o tym :)
Ja mialam dziwna przypadlosc przez jakies 1,5mies - wyobrazcie sobie mialam absolutny wstret do miesa - jadlam na okraglo jedynie platki ryzowe + twarozek ziarnisty - co juz wogole sama mnei zszokowalo bo niecierpie nabialu.... teraz wydaje sie wszystko racac do normy (wlasnei jem kanapke z karkoweczka :) )
Niemniej opozniajaca sie @ + te dziwne sygnaly towarzyszace dawaly mi nadzieje ze cos sie we mnie rozwija...No ale teraz kolejny cykl staranek - byle w miedyzczasie jakas grypa mnie (i Was) nie dopadla ;-)
teraz to nawet bym się bała katować dietą żeby w razie czego nie zaszkodzić fasolce, no ale takie pieczywko jest zdrowsze niż tradycyjne a ja się czuję lżejsza
 
Znów całe "lata" minęły kiedy ostatni raz tu byłam :) Dzisiaj powinnam kupić test i jutro testować, nawet sobie pomyślałam a raczej łudziłam się że dwie kreski to byłby fajny prezent na dzień chłopaka :) jednak się powstrzymam do piątku może niedzieli jeśli mi się uda :) w ten sposób przynajmniej zaoszczędzę 20zł. Tym razem postanowiłam się opanować (na tyle ile to możliwe) i nie łudzić się a co ważniejsze nie przypisywać każdego nowego objawu pierwszym dniom ciąży :)
Dobra i tak wiecie żę z każdą godziną kiedy @ nie przychodzi nadzieja robi się coraz większa.
ja ostatnio kupiłam na allegro 10 testów za 12 zł i już mam zapaś na kilka cykli, i z tym przypisywaniem objawów masz rację, nie ma sensu się nakręcać, bo jak przychodzi @ rozczarowanie jest duuuuuużo większe
 
MMM..
grunt to nie zmuszac sie i nie katowac dietami - pamietaj o tym :)
Ja mialam dziwna przypadlosc przez jakies 1,5mies - wyobrazcie sobie mialam absolutny wstret do miesa - jadlam na okraglo jedynie platki ryzowe + twarozek ziarnisty - co juz wogole sama mnei zszokowalo bo niecierpie nabialu.... teraz wydaje sie wszystko racac do normy (wlasnei jem kanapke z karkoweczka :) )
Niemniej opozniajaca sie @ + te dziwne sygnaly towarzyszace dawaly mi nadzieje ze cos sie we mnie rozwija...No ale teraz kolejny cykl staranek - byle w miedyzczasie jakas grypa mnie (i Was) nie dopadla ;-)
a z tą grypą to nieciekawie, chyba krąży jakiś wirus:(
 
Oj krąży jakiś wirus też ma lekko podniesioną temperaturę normalnie bym sobie wkręcała że to może właśnie dlatego, że jest fasolka :) ale teraz wszystko zwalam na tego wirusa :)
 
reklama
Do góry