reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Iza masz rację, że starania się powinny być jakby 'przy okazji' codziennego życia :-)Tylko często nie tak łatwo wyłączyć to myślenie ;-)
Malwinka u mnie @ po niedzieli, a potem go! go! go!... choć planuję właśnie nie dać się zwariować, po prostu kochać się z mężem bez zabezpieczeń i już.. a co będzie to będzie...
muszę nad głową swoją popracować, żeby mi w takim postanowieniu nie przeszkadzała :tak::no::-D
 
To super! Gratulacje dla Pati. Ile dni przed owulka byly staranka zastanawiam sie czy 4 dni przed to nie za duzo? Moze powinnam skrocic do 3?
Naprawde rozumiem twoje pragnienie posiadania corki ale nie ma 100 % metody.Gdzies tu jedna dziewczyna pisala ze chlopca udalo jej sie splodzic przed owulacja a dziewczynke w same owulacje.Oczywiscie mozesz probowac i zasada ogolnie jest taka ze np.robiac testy owu (bo trudno jest z samych obliczen wywnioskowac kiedy bedzie) poprzestac na przytulaniach w momencie kiedy jeden wyjdzie pozytywny bo oznacza to ze mozesz spodziewac sie owu w przeciagu 24-48 godzin.Tak tez chyba robila pati.Mozesz jej oczywiscie spytac ale ona dopiero co dowiedziala sie ze jest w ciazy a przeciez nie wie jaka to plec.Nie ma patentu.
Poza tym radzilabym psychicznie nie nastawiac sie na dziewczynke bo przeciez rownie dobrze moze urodzic sie chlopiec i chyba tez bedziesz go kochac.No ale powodzenia w staraniach (skroc sobie moze do 3 dni bo choc plemniki potrafia 5 przezyc to wydaje mi sie to bardzo optymistyczna wersja)
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny, ja juz zaczelam weekendzik, wyspalam sie dzis jak malo kto i nawet humor mam jak na razie w miare ok;-) @ jeszcze nie przylazla, no ale dzien dopiero sie zaczal, a u mnie @ sie pojawia w sumie o kazdej porze dnia. Tylko jedna rzezc mnie dziwi jakis tydzien temu (moze troszke dluzej) bolaly mnie piersi, a teraz przed sama @ wogole nie bola:eek: zawsze mnie piersi zaczynaly bolec jakos tydzien przed @ i do samej @ nie dawaly za wygrana, a teraz nic:eek: no ale to pewnie kolejna nowosc, bo co cykl to u mnie cos nowego lub innego niz wczesniej:rofl2:
 
reklama
Do góry