reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Hej dziewczynki:) Nie zapomniałam o Was. Poprostu było mi wczoraj trochę smutno:( bo niestety okazało sie, ze w ciąży nie jestem...:(
Widocznie tak miało być...
Kupiłam wczoraj termometr. Teraz czekam na tą chol...ą @ i zaczynamy kolejne starania:)
Trzymam za nas wszystkie kciuki. Kiedyś na pewnosię uda:)
Buziaki dla Was:* Miłego dnia:)
 
reklama
Wiadomo:) "Nowy cykl, nowa nadzieja":))))) Już mi przeszło. Wczoraj tylko było mi smutno...
Zaczniemy teraz 3 cykl starań więc jeszcze nie jest źle. Zaplanowałam sobie, ze jak dokońca roku nie zajdę w ciążę to wtedy zacznę sie martwić i pójdę na badania. Teraz zamierzam mierzyć temperaturę. Zobaczymy czy to cos zmieni. Jak w tym cyklu sie nie uda to może w następnym spróbujemy z testami owu... Czas pokaże. Ja jestem pełna nadzieji, ze się uda. Czasami mam gorsze dni i zaczynam wariować. Wtedy ryczę, ze nigdy nie będę mamą itd. ale to są tyljko chwilowe załamania...
Ogólnie jestem bardzo pozytywnie nastawiona:)
Niech już przychodzi ta @ zebyśmy mogli zacząć kolejne staranka:)
Życzęwszystkim starającym sie szybkiego zafasolkowania:)
 
no u mnie tez zacznie sie 3 cykl staran ( chyba @ nie przyjdzie--- he ale w to nie wierze) takze wszystkie jedziemy na tym samym wózku;-) głowy do góry DAMY RADĘ!!!!!!!!!!!
 
wisienka_83 nie smuc sie... wiem jak sie czujesz ale dopiro 2 proby za toba... ja juz nawet nie pamietam ile tych podejsc mialam... lekarz moi powiedzial ze w kazdym cyklu kobieta ma tylko 20% na zajscie w ciaze...
zobaczysz nastepnym razem napewno sie uda... ja trzymam za ciebie i za wszystkie tutaj kobietki kciuki :tak:
 
Ja to jestem nowicjuszką wśród starających:-D.
My dopiero pierwszy cykl się staramy.
Boję się że się nie uda bo zbyt dużo o tym myślę.
Tak jak zielona wampirzyca mówi trzeba się wyluzować, a ja już jestem spięta. Chyba wszystko przez te forum:-p. Ostatnio stało się moją jedyną "rozrywką" w pracy. Na szczęście w przyszłym tygodniu jadę na urlop. Mam nadzieję że od wszystkiego odpocznę.
 
Znam ten ból. Ja jestem strasznie niecierpliwa i chciałabym wszystko teraz, zaraz, natychmiast. A co do czytania forum to to tez jest moja jedyna rozrywka w pracy. Nudzę się jak chol...a:( Ale o 14 kończę więc jeszcze tylko 2 godzinki:) W domu nie bardzo mam czas siedzieć na kompie. Zawsze jest coś do zrobienia. Ale za to w pracy nadrabiam czytanie:)
 
reklama
To ja się do was dołączam. Moja niecierpliwośc nie zna granic od grudnina do maja liczyłam na wpadke ale sie nie udało, bo chyba przeminelismy moją owu. I teraz jest drugi porządny cykl starań, w zeszlym sie nie udalo. Poprzedni to mierzyłam temp. ale w tym juz mi sie troche nie chce i sobie odpusciłam. W niedziele chciałam sobie kupic testy owu poszlam do apteki ale nie bylo, wczoraj poszlam do innej i tez nie bylo, wiec stwierdzilam ze to znak zeby ich nie kupowac. Jak sie w tym miesiącu nie uda to wtedy zamowie sobie na allegro testy owu to zobacze jak to działa.
Ale to tak jest ze jak kobieta zaczyna starac sie o maluszka to juz trudno przestac o nim myslec. Nawet jak sobie mowie ze troche sobie odpuszczam to i tak codzien czytam forum i troszke zazdroszcze kolezankom tych dwoch kreseczek. Ale co ma byc to bedzie, wszystkie kiedys bedziemy mialy dzidziusie.
 
Do góry