reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
WITAM:)
ja tez dołaczam do Waszego grona:) obecnie czekam na @ powinna przyjsc 2 lipca ( z reszta mam nadzieje ze jej juz nie bedzie:) )

TRZYMAM KCIUKI ZA WAS WSZYSTKIE .....

O! Widzę, ze jesteśmy w tej samej sytuacji. Ja też mam jeszcze resztki nadzieji... Chociaż jak tak czytam to forum to nadzieja mnie opuszcza... Obym ja nie musiała czekać kilku lat na fasolkę...

Życzę wszystkim szybkiego zafasolkowania:)
 
wasienka_83- nie łam się:)nie można już na początku starań obawiać się wyników:)Ja zaszłam w ciążę dwukrotnie- raz w pierwszym cyklu starań- ale ciąża okazała się pozamaciczna, a z synem w cyklu drugim. Teraz rozpoczął się mój trzeci cykl starań o kolejne maleństwo i nie łąmię się, bo po co? W końcu starania to bardzo przyjemny element życia:-)Najważniejsze to nie podporządkowywać całego swojego życia pod ewentualnie mającą się pojawić ciążę- moja koleżanka jeszcze przed zajściem łykała elevit- tak dla pewności, nawet pół kieliszka wina do obiadu nie wypiła, zachowywała się nienaturalnie. Minął rok starań i nic..dziewczyna się podłamała, no bo przecież tak dba o siebie itp. W końcy przyjechała z mężem do mnie na wesele. Popili oboje, pobawili się, poprzytulali się po imprezie w hotelu i równe 9 miesięcy poźniej urodziła zdrową córeczkę. Po prostu trzeba wyluzować. Staraj się, nie myśl o tym, nie panikuj i czerp radość z samych starań- z sexu. Inaczej po nieudanym cyklu, albo dwóch, załamiesz się...a tego żadna z nas by nie chciała:-)
 
Witajcie, ja tez mam dostać @ 2 lipca ,i pewnie przyjdzie ale opóźniona jak zwykle.Czy jak się nie zalapię na kwietnióweczkę to sie bedę musiala przepisać na inne forum?
 
nikitka, wydaje mi się, że jeżeli udało ci sie zajść w ciążę, to ostatni a @ miałąś na początku czerwca, czyli temin będziesz miała na marzec:)żeby wyliczyć przybliżony termin wystarczy do daty os. @ dodać 7 dni i odjąć 3 miesiące. Albo, co prostsze- skorzystać z jakiegokolwiek kalkulatora do odbliczenia daty porodu:)Ale jeśli chcesz pisać u nas, to zapraszamy:-)
 
HEHE fajnie ja staram sie "dopiero" drugi cykl. ale powiem szczerze ze zaczynam sie niecierpliwic:)) ostatnio moj organizm plata mi figle i skacza mi cykle z 26-28 nawet ostanio na 31 co sie u mnie nie zdarzało wczesniej. zawsze bylo 28 ehhh ale zobaczymy:)

w tym cyklu korzystalam z testów owulacyjnych i był troszki spontan:) heheh

pozdrawiam i czekam na relacje:)
 
My też staramy sie 2 cykl. Na razie spontanicznie bez mierzenia temperatur itd. Ale jak teraz @ przyjdzie to zaczynam od nastepnego cyklu mierzyć temperaturę i kupić testy owulacyjne.
 
wasienka_83- nie łam się:)nie można już na początku starań obawiać się wyników:)Ja zaszłam w ciążę dwukrotnie- raz w pierwszym cyklu starań- ale ciąża okazała się pozamaciczna, a z synem w cyklu drugim. Teraz rozpoczął się mój trzeci cykl starań o kolejne maleństwo i nie łąmię się, bo po co? W końcu starania to bardzo przyjemny element życia:-)Najważniejsze to nie podporządkowywać całego swojego życia pod ewentualnie mającą się pojawić ciążę- moja koleżanka jeszcze przed zajściem łykała elevit- tak dla pewności, nawet pół kieliszka wina do obiadu nie wypiła, zachowywała się nienaturalnie. Minął rok starań i nic..dziewczyna się podłamała, no bo przecież tak dba o siebie itp. W końcy przyjechała z mężem do mnie na wesele. Popili oboje, pobawili się, poprzytulali się po imprezie w hotelu i równe 9 miesięcy poźniej urodziła zdrową córeczkę. Po prostu trzeba wyluzować. Staraj się, nie myśl o tym, nie panikuj i czerp radość z samych starań- z sexu. Inaczej po nieudanym cyklu, albo dwóch, załamiesz się...a tego żadna z nas by nie chciała:-)



No tak mi też tak mówia koleżanki i co najciekawsze sama o tym wiem ale to nie jest tak łatwo chociaz staram sie wlaśnie tak robic.

kurcze powiem ci ze a propos testów to ja nie wiem .... robilam testy owulacyjne no i wyszlo mie ze 20 czerwca powinna byc owulacja no ok przyjełam to i przytulanka byly no ok...

ale pozniej 25 czerwca zrobilam kolejny test owulacyjny bo jajnik lewy mnie bolal i znowu wyszedl pozytywny a to przeciez jakas glupota.... tyle nie moze trwac owulka

takze ja nie wiem czy te testy dzialaja chociaz dziewczyny na forum pisza ze tak...

ehhh jeszcze kilka dni i zobaczymy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej hej

Wpadłam was podczytać :-) ja jeszcze na @ czekam albo i nie :wink: może uda mi się jeszcze do marcowek załapac a jak nie to będziemy się starac aby zapałac się do kwietniówek :-)
 
Do góry