reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pyscek
nie załamuj się, tylko spróbuj jutro rano, kiedy to stężenie hormonu w moczu jest większe, w ciągu dnia mocz jest bardziej rozwodniony
wiem, że liczyłaś, że nasiusiasz i będzie już jak wół, ale poczekaj do rana
a właściwie to chyba do dzisiejszej wizyty u lekarza :)
trzymam kciuki i daj znać po wizycie :)
o której idziesz?
 
reklama
Edith, no wlasnie tez zamowilam Pre-Seed doslownie przed chwilka. Rozwazalam ten albo Sasmar Conceive Plus, ale ten pierwszy ma lepsze opinie, wiec zobaczymy. Jest go mniej, zatem jesli bedzie do bani, to zamowie ten Sasmar.
 
Sat pewnie że pomogę jak tylko będę coś wiedzieć to będę pomagać :)
Vin wiem że powinno się z porannego zrobić ale koleżanka była i ona mnie namówiła ... no dziś na 16 muszę być u niego niedługo spadam właśnie się szykuję :)
 
Pyscku chciałabym Cie pocieszyć i powiedzieć,że przecież w połowie dnia to jeszcze nic nie znaczy , a z drugiej strony nie chcę żebyś się nakręcała, już sama nie wiem co lepsze... co ma być to będzie.

Dziewczyny ja mogę Wam polecić tego sprzedawcę:

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

kupowałam jakiś czas temu testy ciążowe kasetkowe tak żeby mieć zapas w domku :) bo jakoś nie widzi mi się wydawać za każdym razem min 10 zł w aptece. Polecam bo przyszły mega szybko i koszty przesyłki też są nienaciągane.

Co do mierzenia temp też się zastanawiałam czy nabyć termometr i rozpocząć obserwacje, ale jakoś nie wiem, nie mogę się zmobilizować :/ nie mam na tyle samodyscypliny w weekendy. W tygodniu wstaję o 6.40 ale w weekend jakoś nie chcę nastawiać budzika, budzić męża, który i tak nie sypia ostatnio najlepiej...
za dużo z tym zachodu. Myślę że skoro moją wyliczoną owulację potwierdził gin to będę na początku celować bez temp.
 
Loooo o weekendach nie pomyslalam...No ale nic, zmierze, pojde dalej spac, a wynik odczytam jak wstane.

Pychu, Ty melduj koniecznie zaraz po wizycie! Za oferte pomocy dziekuje, poczytam i sie doksztalce, no ale warto miec kogos, kto ma to w miare obcykane.

A sluchajcie, ja musze w ogole sie nie ruszac czy co? No bo jak mam sobie termometr zainstalowac? Telekineze mam tez cwiczyc? ;)
 
w ramach budowania pozytywnego myślenia dla wszystkich staraczek :)

579564_419597891438777_2002163629_n.jpg
 

Załączniki

  • 579564_419597891438777_2002163629_n.jpg
    579564_419597891438777_2002163629_n.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 11
Witam! Śledze was codziennie(tzn. czytam) ale zadko sie udzielam bo niejestem jeszcze tak bardzo zaangazowana w starania a nawet obecnie lekko w zawieszeniu.
Mowa byla ze lekarze malo mowia to ja wczoraj bylam u nowego lekarza pierwszy raz i to chyba jest ewemenet bo caly czas mowil mowil i mowil napierw zrobil wywiad o miesiaczke pordy itd itp zasugerowal ze najwyzsz pora sie starac o dziecko napisal jaki kwas foliowy oplca sie kupowac w ekonomicznych opakowaniach bo i tak trzeba dlugo barc min 5 miesiecy przed zajscie i w ciazy tez. (jeszcze nic niewspomnialam na teamt czy sie staram czy nie przeciez chyba niemam tego wypisanego na czole) pozniej odrazu powieidzial mi o samobadaniu piersi i dal ulotke w konicu jak doszlam do slowa tylko powiedzialam z czym przychodze moze z 5 slow bo niedal wiecej wtrocil mowil tlumaczyl wyprzedzal pytania no facet po 40 troche w fachu juz robi to sam juz wie lepiej odemnie co ma mi powiedziec ale ja bylam w szoku ze ona tak caly czas gada i gada.I tu was zaskocze ale wsumie niejest to takie dobre bo owszem jestem zadowolona z wizyty ale niewiem czy wszystko zapamietalam wyrzucal z siebie slowa jak z karabinu. Narazie ma zalecone leczenie zakaz współżycia wizyta kontrolna wyliczona mniej wiecej na owulacje(z jego inicjatyw) a w grudniu usg ale dlaczego w grudniu to niewiem. To tak na temat milczacych lekarzy :
 
reklama
Vinverde, wiesz, najpierw sie gapilam na obrazek, a ze samolub jestem to myslalam, ze ten deszcze ma sluz symbolizowac i wierzysz, ze ten sluz bedzie taki obfity i tak fajnie bedzie... Dopiero pozniej przeczytalam, co jest napisane pod spodem. Gratulacje dla mnie.

Izabela, witaj.
 
Do góry