reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

A bo mi hormony szaleją, bo mój pojechać na zakupy nie chce, bo coś powiedział głupiego, bo spędzę sylwestra w domu, któż by chciał z ciężarną się zadawać w taki dzień. I siedzę i beczę

ja bym chciała ;*** <przytul>
masz babo na pocieszenie, na zdrowie:-D
DSC00057.jpg
 
reklama
neciuszka: biedactwo, masz dzisiaj gorszy dzień, weź tego swojego mena potelep i z nadąsaną mina powiedz ze chcesz do reala i piccolo do picia.
Czsami jak sie parę dni cos dzieje to tak potem czlowieka rozwala emocjonalnie i doła się łapie. Kochan my większosć ciężarówke i ktoś z nami ten wieczór musi spędzić, choćby ten nasz mąż :-). My też mieliśmy być sami ale tak się złożyło ze mężą brat odwołał jakiegoś umówionego sylwka i przyjda do nas

mijenka: ja tez sie chętnie napije bo ostatnio to mam chrapke na %:-D
 
ja bym chciała ;*** <przytul>
masz babo na pocieszenie, na zdrowie:-D
Zobacz załącznik 420868

Wariacie teraz to się pobeczałam ale przez Ciebie jak zobaczyłam to zdjęcie z wymieszanymi likierami :*


Lamia no ogólnie jakoś wisiało coś w powietrzu, tak co rusz ktoś dokładał tu to tamto. A mojego mam w nosie będzie chciał jutro co dobrego zjeść to powiem żeby się odpiórkał ode mnie.

Ael a tobie dziękuję za nowe słowo w moim słowniku :p
 
Ostatnia edycja:
Do siebie ja wiem żeś chudzina ale coś tam masz :-D no nawet się teraz pobeczałam o to że w tesco sobie stanika nie kupiłam dwa dni temu bo rozmiary kończyły się na 85 pod (.)(.) a ja już 90 potrzebuje :zawstydzona/y:


danano tuuuuuulllllllllll mnieeeeeeee
 
No to tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę z całych swoich sił
Najmocniej jak potrafię
 
Ostatnia edycja:
Mijenka i co w końcu stworzyłaś???

Neciuszka to dajcie linka, ja też cem pooglądać...

A ja właśnie zamówiłam mojej psiarze takie legowisko Legowisko leżysko materac dla psa M 80x60 GAZELA (2022893889) - Aukcje internetowe Allegro, nie jest drogie a przynajmniej z takiego materiały, że będzie można wytrzeć ścierą i porządek a wcześniej miała taki LEGOWISKO PONTON psa70 x 50 i różne inne rozmiary (2007720240) - Aukcje internetowe Allegro tylko większy rozmair i myślałam, ze szału dostanę!!!!! Za żadne skarby nie szło wyodkurzać jej sierści z tego... :/ więc wywaliłam to na śmietnik i teraz śpi na poduszce
 
reklama
Do góry