reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

K... teściowa mi ciśnienie podniosła. Każe mi samochód myć skoro ktoś przyjeżdża go oglądać, kurcze stoi nieużywany ostatnio bo mamy drugi, ludziom też się tak mówi i co teraz go nagle na błysk wypoleruję dla mnie to śmieszne. Skoro stoi ma prawo się ukurzyć a jak wypoleruję to ktoś stwierdzi, że kit wciskamy.
 
reklama
Neciuszko nie przejmuj się, teściowe tak mają, przecież wiesz;-)

a te Twoje cudeńka super:tak: i Ty mówisz, że chcesz iść do mnie na przyuczenie:-D
 
A pewnie, że chcę bo ty umiesz inne fajne rzeczy :-)

Asz wiem, ale mi podniosła ciśnienie.

Żeby jeszcze te cudeńka matula mi sprzedała będzie fajnie
 
Ostatnia edycja:
Lauraa i dziurawskarpecie gratulacje

dziurka widze ze u Ciebie pdwójnie? jak to sie stało? masz przypadki bliźniąt w rodzinie? super podwójne szczęście ;)

dziewczyny ja Wam bardzo dziekuje za trzymanie kciuków :* :* niestety i tym razem sie nie udało :( troche sie podłamałam ;( ale teraz miesiac przerwy i pod koniec października znowu bedziemy startowac do inseminacji a jak sie nie powiedzie to badanie drożności ;( troche zastanawiam sie czy by teraz nie zrobic badania ale jest to troche kosztowne i nieprzyjemne wiec chyba wole dac osotnia szanse IUI i pozniej skazac sie na badanie..... moze sie uda... do 3 razy sztuka....

trzymam za Was kciuki i przesyłam wszytkim zaciązonym gorące buziaczki prosto w brzuszki :*
 
Łoo ludzie! Kumpela z Krakowa obiecała podesłać mi paczkę ubranek po chrześniaku, miało być parę nowych bo nieużywanych. I co się okazało? Dostałam właśnie paczkę a tam same nowe rzeczy! Kocyki, zestaw startowy z Huggies, grzebyk ze szczotką, butelki, grzechotka, buciki, pieluchy tetrowe i ubranka - wszystko nowe, bo nie otwierane z pierwotnych opakowań i z metkami! No wariatka jedna XD
 
Rasta, aj cały czas o Tobie myślę i mocno kibicuję. Musi się udać.

Ael, no to masz wyprawkę :) coś Ci brakuje?

Neciuszka, bo na kaca najlepsza ciężka praca i na chorobę też.
 
byłam na spacerze bo mnie zemdliło, no i chciałm sobie jakieś pabtofelki na malutkim obcasie kupic, ale jak chce to nic nie ma i same szpilki za to piekne, i nic nie kupiłam.

Neciuszka: bardzo ładne kolczyki

Ael: dzieki za wyjaśnienie :). Ty farciaro, mozesz juz sklep z ciuszkami dla dzieci otwierać. Ja wstą;piłam do sklepu pooglĄDAĆ ,WÓZKI Łóżeczka, pościel, ale nic jeszcze nie kupuję. Nie mogę się doczekas juz czasu kupowania :-)

Fifka: mówiłam mojemu ginowi o moim problemie swędzącej skóry, i nie kazal mi nic stosować, tylko myć się mydłem dla dzieci i podmywać Lactacydem tyle ze ja od lat go używam, muszę się przemęczyć . Kochana jak już urodzisz to wypróbuj maść Lacoid, bo mi ona pomagała, tyle ze ja zawsze jak już nie miałam swędzenia to przestawałm używać, a to trzeba było smarować jeszcze. szkoda ze w ciązy jej nie można, Smarowałam się jeszcze maścią szałwiową ale nie wiem czy w ciąży mozna, a zapomniałm o nią zapytać
 
reklama
Do góry