reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

dobranoc ;-)

ael fajne spiochy i koty ;-)

Dobranoc mój żabolku :*

Witam widzę że tu już duzo brzuszków jest ale skoro temat dla starających się więc dołaczam :-) Mam nadzieję że będzie raźniej wyczekiwać aż pojawia sie dwie kreseczki w koncu :-) buziolki dla wszytskich w tym temacie :-)

Witam witam nową staraczkę o tak późnej porze :-D ale to nic, zawsze jest dobry czas na dołączenie do starających. Życzę Ci szybkiego zafasolkowania.
A brzuszków dużo, bo tą brzuszki mocno wystarane, a dziewczyny na wątku kochane więc trudno byłoby je opuścić :-)
 
reklama
Witam widzę że tu już duzo brzuszków jest ale skoro temat dla starających się więc dołaczam :-) Mam nadzieję że będzie raźniej wyczekiwać aż pojawia sie dwie kreseczki w koncu :-) buziolki dla wszytskich w tym temacie :-)

Witam Nową staraczkę! Napisz coś więcej o sobie! Ilemasz lat, jak długo się staracie, czy używacie jakiś wspomagaczy itp? A no dożo brzuszków, ale każda z nas była tą staraczką i teraz szkoda nam stąd odchodzić a jednocześnie służymy cennymi radami więc pytaj o co chcesz!
 
Konsta czekaj cierpliwie! Co ma być to będzie. Albo @ się spóźni albo test jeszcze ciąży nie wykrył. Poczekaj jeszcze tydzień i powtórz..

Heh no tak... weekend...
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje za miłę przywitanie :)
No więc mam 23 lata po ślubie jestem już 2,5 roku. O fasolke były juz starania zaraz po slubie przez jakies pół roku ale nic z tego później ze wzgledu na czekajaca mnie operacje wymiany rozrusznika (mam wszczepiony) musielismy te starania odlozyć... Potem to się przeciągneło bo operacja sie skomplikowałą doszo do zakażenia serca i musieli znowu operowac a potem znowu czyli w sumie 3 razy... Gdy juz z sercem wszystko dosżło do normy i znowu zaczelismy starania okazało sie że mam torbiel na 6cm... a więc znowu szpital i operacja i co sie okazało na miejscu że on nie jest jeden na 6cm tlyko 2 na 10 cm... wiec laparoskopia odpadala cieli brzuszek... :-(
Od konca czerwca juz wyszłąm na prosta ze zdrówkiem brałam jeden miesiac anty Yasminelle ginekolog mi dała ale źle sie po nich czułam i je odstawiłam a teraz z mężem staramy sie można powiedziec ze na nowo pierwszy miesiac.
Lekarz mówiła że narazie obserwuje moj cykl i żeby nie panikowac ze kiedys sie staralismy i nie wyszlo bo to torbiel mógł przeszkadzac, tak wiec dala nam 3 miesiace na naturalne próby i robiłam badania FSH i LH i jeszcze za ok tydzien robie Progesteron a że wypada teraz nam środeczek to działamy od 3 dni :-)
No wiec wstepnie chyba o mnie wystarczy jak coś to pytajcie a jak cos ja sobie przypomne ważnego to dodam :-)
buziaczki dla was na dobry poczatek weekandu :-) ja mam niestety pracujacy...
 
Myszeczko życzę Ci żebyś szybko doczekała się swojej fasoleczki!! Widać że jestes pod dobrą opieką ginekologa to pozostaje tylko czekać i się starać! :-D A powiem Ci że jesteś moją rówieśnicą!
 
Dziękuje za miłę przywitanie :)
Gdy juz z sercem wszystko dosżło do normy i znowu zaczelismy starania okazało sie że mam torbiel na 6cm... a więc znowu szpital i operacja i co sie okazało na miejscu że on nie jest jeden na 6cm tlyko 2 na 10 cm... wiec laparoskopia odpadala cieli brzuszek... :-(
Od konca czerwca juz wyszłąm na prosta ze zdrówkiem brałam jeden miesiac anty Yasminelle ginekolog mi dała ale źle sie po nich czułam i je odstawiłam a teraz z mężem staramy sie można powiedziec ze na nowo pierwszy miesiac.
Lekarz mówiła że narazie obserwuje moj cykl i żeby nie panikowac ze kiedys sie staralismy i nie wyszlo bo to torbiel mógł przeszkadzac, tak wiec dala nam 3 miesiace na naturalne próby i robiłam badania FSH i LH i jeszcze za ok tydzien robie Progesteron a że wypada teraz nam środeczek to działamy od 3 dni :-)
No wiec wstepnie chyba o mnie wystarczy jak coś to pytajcie a jak cos ja sobie przypomne ważnego to dodam :-)
buziaczki dla was na dobry poczatek weekandu :-) ja mam niestety pracujacy...
Witam nowa staraczke (podobna do mnie)!! :-) kochana ja tez mam torbiele na jajnikach, konkretnie endometrioze, wiec moje sa wypelnione krwia (o tyle mam gorzej) staram sie juz 3 cykl, tylko ten musialam odpuscic, bo duphaston przepisali mi 5-25dc. ty bralas jakies leki? dziwne jest to, ze musialas przejsc laparotomie, ja przy torbielach 10/5cm mialam laparoskopie...:baffled:
a jak tam wyszly ci wyniki LH iFSH? ja tez je ostatnio robilam...
 
hej dziewczyny,
witam nową staraczkę, również życzę ci owocnych staranech i upragnionych 2 kresek,
widzę ze lublin - w końcu cos obok mnie :-)

A ja mam znowu jakby kolkę w lewym boku tak prawie na jajniku, czy to nic takiego ????
Fifka: a jak tam kolacja zjedzona i nie zwrócona ;-)?

A no i co z dagne? ciekawe jak się czuje ona i dzidziuś ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wczesno poranną porą :p

Okres miał być wczoraj.
Nie ma.
A na teście jedna kreska :(

Jakiego testu użyłaś?

Dziękuje za miłę przywitanie :)
No więc mam 23 lata po ślubie jestem już 2,5 roku. O fasolke były juz starania zaraz po slubie przez jakies pół roku ale nic z tego później ze wzgledu na czekajaca mnie operacje wymiany rozrusznika (mam wszczepiony) musielismy te starania odlozyć... Potem to się przeciągneło bo operacja sie skomplikowałą doszo do zakażenia serca i musieli znowu operowac a potem znowu czyli w sumie 3 razy... Gdy juz z sercem wszystko dosżło do normy i znowu zaczelismy starania okazało sie że mam torbiel na 6cm... a więc znowu szpital i operacja i co sie okazało na miejscu że on nie jest jeden na 6cm tlyko 2 na 10 cm... wiec laparoskopia odpadala cieli brzuszek... :-(
Od konca czerwca juz wyszłąm na prosta ze zdrówkiem brałam jeden miesiac anty Yasminelle ginekolog mi dała ale źle sie po nich czułam i je odstawiłam a teraz z mężem staramy sie można powiedziec ze na nowo pierwszy miesiac.
Lekarz mówiła że narazie obserwuje moj cykl i żeby nie panikowac ze kiedys sie staralismy i nie wyszlo bo to torbiel mógł przeszkadzac, tak wiec dala nam 3 miesiace na naturalne próby i robiłam badania FSH i LH i jeszcze za ok tydzien robie Progesteron a że wypada teraz nam środeczek to działamy od 3 dni :-)
No wiec wstepnie chyba o mnie wystarczy jak coś to pytajcie a jak cos ja sobie przypomne ważnego to dodam :-)
buziaczki dla was na dobry poczatek weekandu :-) ja mam niestety pracujacy...

Oj kochana ale miałaś przygody ze swoim zdrówkiem, kciuki trzymam by starania szybko zaowocowały :-)
 
Do góry