reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
bo jesli chodzi o pioerwsza wizyte to poszla tak szybko ze hej weszlam i mu mowie ze jestem w ciazy pyta sie o ostatnia miesiaczke i mu mowie i on muwi to siadaj na fotel sprawdza najpierw dusi na brzuszek potem bierze usg i szuka i mowi jest ale bardzo mala a ja mowie no trudno by byla duza gdy owulacja byla puzno i dlugi cykl byl a on mowi a kiedy a ja mowie jak ma dostep do internetu to pokaze wykres bardzo mu sie podobal mówi ze prawidlowy wykres i dal mi probke witamin i kazal przyjsc za tydzien bo chce zobaczyc czy sie dobrze rozwija bo bylo w sumie jak to ujol zawczesnie na usg bo tylko pecherzyk widzial ciazowy... i tyle z rozmowy pytalam sie jedynie czy jakies badania krwi bo w sumie specjalnie nadczo przyszlam a on mowi ze zawczesnie pozniej zrobimy... dowidzenia... taki szczesliwy byl i mily ze hej...
 
hej dziewczyny, tule magente, truskawcie i cala resztę, k&M gratulację, ciesz się kochana:)
co do dyskusji o odejściu ciężarówek uważam że każdy powinien sam decydować czy stąd odejść czy nie, tak samo jak zdecydowal się tu wejść:) skoro tu jest tyle dziewczyn to chyba dlatego że potrzebują pomocy wsparcia, rozmowy z kimś kto przezywa podobne problemy,a nie są tu po żeby komuś docinać, śmiać się krytykować..,nie chciałabym żeby ktoś decydował za mnie że mam tu nie pisać, aaaach wogóle temat już do skończenia! bez sensu.
A u mnie nadal brzuch boli, dziś jak na @tak trochę mocniej, ciekawe co dalej, tempka niby dziś wzrosła do 37,8 ale się nie nakręcam bo te spadki i skoki to miałam w cyklu, no fakt że takiej jeszcze nie było..no ale zobaczymy jutro:)
SkarbMamy - kiniuś84
 
Ostatnia edycja:
a ja sie ide szykowac i wykapac bo moja przyjacioleczka przyjechala do poznania ktora ma obiecane byc mama chrzestna ;-) wiec jade do niej ;-) dawno sie nie widzialysmy ;-) z pol roku ;-) bo ona w holandi studjuje ;-) wiec zycze milego dnia trzymajcie sie kochane ;-)
Kinius trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~przesylam ;-)
 
Cześć dziewczynki... Poprawiłyście mi humorek dnia dzisiejszego... Mężuś mój pojechał do rodziców, ale mam zamiar z nim dzisiaj porozmawiać - tak jak mi radziłyście... Ale wiem, że ten cykl nie zaowocuję już fasolką... :-( ale mam nadzieje, że w kolejnym się uda :-)

Dziewczynki a powiedzcie mi o co chodzi z tą kwestią odchodzenia z forum, bo nie za bardzo jestem w temacie...???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wczoraj bolały mnie dziąsła, myślałam,że znowu od zatok( taki objaw od zapalenia zatok) bo i głowa mnie bolała i jakas taka byłam....nie ten tego. Aż tu nagle macam się:-)z tyłu, tzn dziąsła z tyłu macam a tu...ząb. Która mi sacholem rzuci bo ja zabkuje!?:-)
malutka z małżem trzeba często rozmawiac i mówic mu o swoich watpliwościach.
A o odchodzeniu z forum mówisz..hm...mniej więcej było to tak, że jedna z dziewczyn miała gorszy dzień i napisała, że na Starankowym forum jest za dużo ciężarnych. O coś takiego. No ale sprawa wyprostowana i nie ma co do niej wracać
 
Ostatnia edycja:
Aaaaa.... pewnie, że nie ma co do niej wracać... było minęło... Ale czasami ma się gorsze dni i mówi się rzeczy, których nie powinno się mówić.. Miałam też jedną taką sytuację, ale na drugi dzień przyznałam się do błędu i przeprosiłam. Jesteśmy tylko ludźmi, którzy starają się o dzidzie i nerwy czasami mogą puścić... :-)
 
reklama
Do góry