reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dagne oj w dupsko lać, a te kłucie w boku to tak może być, nie martw się i MASZ SIĘ OSZCZĘDZAĆ!!!
a za przepis dziękuję, ten któy zrobiłam też wyszedł rewelacyjnie, tak przynajmniej mówili goście :)
a ja dziś rano już na badanku byłam, NT zmierzone i w normie i wszystko w normie, tylko troszkę za wcześnie to badanie i za 3 tyg. ponownie, ufff chyba mi trochę lżej
a wiecie, że bobas urósł o 2 cm w ciągu tyognia, czyli podwoił swoją długość, niesamowite :szok:
 
reklama
Ael, ja wiem, ja wiem, ale kurczę zawsze coś robiłam i teraz ciężko usiedzieć przy takich bałaganiarzach jakimi są faceci. Robota zrobiona, ale po sobie sprzątnąć nie łaska, więc denerwuje mnie, że kurz z wyburzanych ścian unosi się i pokrywa meble w innych pokojach... ale ok już najgorsze rzeczy za nami, już nie będę pomagać. Kurcze zawsze byłam takim typem kobiety, co to w kuchni nie lubi przebywać, tylko w warsztatach hehe... Wiem też, że dostanę od gina niezła wiązankę, ale cóż może ona na mnie podziała jak wiadro zimnej wody. (połowa tej wody już poleciała od Ciebie) ale to dobrze, bo tu nikt nie krzyknie- siedź, wezmę to za Ciebie! każdy zajęty swoją pracą... uff ulżyło mi, że się wygadać mogłam. Mam nadzieję, że będę już częściej, jak na początku, z Wami pisać, bo denerwuję się, jak nie mogę zajrzeć do lapka :)
KOBIETO LINCZUJE CIĘ W MYŚLACH!!! ZOSTAW ROBOTĘ FACETOM, przebolej nawet to jak mocno nasmrodzą Ci w mieszkaniu, no niestety tak to jest z remontami. Ja też mam teraz remont łazienki, wywalanie wszystkiego dosłownie z niej, gruz tynk, kafelki, wanna umywalka wszystko wywalone, kurz przy tym niesamowity ale co poradzić? Przeczekać na kanapie w spokoju, a po wszystkim dopiero powoli zabierać się za sprzątanie kurzu. Ja kuchni nie sprzątam co drugi dzień z góry na dół, bo nie ma to sensu, nawet przez te kilka dni ciszy, teraz remont znów nam ruszył więc po co. Posprząta się jak już się skończy remont.
WIĘC SIADAJ NA DUPIE ZANIM CI JĄ SKOPIEE!
Kobito i pamiętaj na przyszłość, przeforsujesz się siłowo, to dzieciątko to odczuje a Ciebie będzie boleć. No nie rób tego dziecku! Zapamięta jak się urodzi i mając kilka latek przyjdzie i powie "Mamusiu ja pamiętam, co Ty robiłaś jak byłem w Twoim brzuszku i bardzo mi się to nie podobało!". I co Ty wtedy zrobisz??

Oj oj Dagne nieładnie, nieładnie!
 
hej dziewczyny u mnie tez paskudna pogoda, a ja na urlop w pt jadę,,boziesz;(już nie wiem czego spodziewać po takim początku lipca;((
A w ogóle mam 25dc i tempka chyba zacznie spadać..wczoraj była 36.7 dziś 36,6, cholera jakoś nie chce pójść w górę konkretnie tylko igra ze mną,,:zawstydzona/y:a w Waszych cyklach zaciążonych jak było? od razu po owulacji poszła w górę??moj cykl trwa 29dni więc teoretycznie wszystko się może jeszcze zdarzyć..objawy mam jak na @. juz mnie korci na test ale wiem że za wsześnie.. doradźcie doświadczone koleżanki;-)
 
Kiniuś testu nie rób. Tempka spada, nie rób by potem nie mieć żalu do siebie o to. Poczekaj jaka tempka będzie jutro. Ale pod żadnym pozorem testu wcześniej niż 30 dc nie rób!
Masz jeszcze jakieś objawy na @/fasolkę? Kłucia, bóle, cycki, śluz?
 
Donia jeszcze jakiś czas i będziesz to maleństwo w ramionach tulić ;-)

a ciężarówki macie nowe objawy ? jakieś dziwne smaki?
 
dzień dobry wszystkim:-D
u nas jest ładnie, słonecznie i ciepło więc na pocieszenie i poprawę humoru odstąpię Wam trochę pogody:-D;-)
 
Madzia, smaki? pomału z powrotem zaczynam lubić słodycze, tzn mogę zjeść już ze smakiem 1 kawałek placka albo jakiegoś batonika na dzień. Ale nie zbyt słodki (kupiłam kiedyś w Keksie kawałek torta karmelowego, ale zjadłam tylko 3 łyżki ;p). Uwielbiam wszystko ze śmietaną, ale to było naturalne u mnie przed ciążą :) poza tym odrzuciło mnie od krokietów i dużych ilości mięsa. Czasem kurczaka zjem na obiad, tak to wolę same ziemniaki z mizerią np. Pizzy nie jem- nie mam na nią smaku. Za to chodzi mi po głowie od tygodnia kapusta z grochem i grzybami taaaaka kwaśna, co by mordkę wykręciło :) ;p
 
kinius ja nie pomoge z tempka bo niestety nie mierzyłam ale po prostu czułam,ze jeste w ciązy i juz...:)przy cyklach 29 dniowych zrobiłam pierwszy test w 26dc i wysżła I krecha i cierpliwie poczekałam do 30dc(spodziewanej @) i wtedy wyszły juz II kreski,wiec cierpliwosci kochana...:)
miałam za to takie dziwne pobolewania w podbrzuszu w 28dc,sluz jak płodny i tylko potwerdzałam swoje przeczucie ze jestem w ciązy:):)
wiec trzymam kciuki kochana bo cierpliwosc poplaca i sle fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Madziu ja od ok 2 tyg toleruje tylko kwasne i pomidory w każdej ilości,miesa,wszystko mleczne i inne są blee, dzis spróbowałam jednego cukierka czekoladowego bo miałam ogromną ochotę i nie zamuliło nawet wiec postep....a przed ciążą to straszny łasuch ze mnie był:)

Dagne kobieto zwolnij trochę...ja wiem ze się nie da ale trzeba...mi się płakac chce ze nie moge nic robic i chodze w depresji bo żadnych przyjemnosci...nawet seksu...jestem załamana ale dla wyższych celów i mam nadzieje ze fasolka to doceni i dotrwa do lutego mimo ze ciąża podwyższonego ryzyka...eh
 
Witam moje Panie - u mnie dzis od rana pod gorke i to wszystko... leje jak nie wiem zimno mokro i ciemno, rano bama wyjazdowa z garazu sie popsula przez co wyjchalismy troche pozniej na pociga, pociag jak sie okazalo odejchal 2 min przed czasem i sporo osob takich jak ja bylo dosc mocno tym faktem zniesmaczonych, koleny pociag mial opoznienie ponad 60 min... ;/ wiec juz widziecie moja radosc oczekiwania niewiadomo na co w tym deszczu... jak juz dotarlam to sie okazalo ze M. w pracy ze zwgledu na problemy techniczne przegrali ogromny przetarg na 2 lata pracy i sa wszyscy zalamani bo nie wiadmo co teraz bedzie z firma... oprocz tego cay czas spogladam na telefon bo babcia ma dzis operacje na oczy... brzuch mnie juz z nerwow boli... dzis jest 27 dc i czekam na @ albo na jutro rano bo chyba bede testowac...
srki ze tak o sobie ale jakos tak wyszło
 
reklama
K&M tule bo faktycznie dzień nie za ciekawy dzis masz ale może to złe dobrego poczatki i wszystko niebawem się jakos ułozy...:):)
Ja tymczasem sle fluidki na jutrzejsze testowanie:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry