reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Nieważne, że słabe, wyszły II, więc jest ciąża. Pytanie, czy Ci zależy. Ja przestawiłam niebo i ziemię, by być u lekarza jak się dowiedziałam, a też plamiłam mało. I dlatego teraz mam 14 tydzień na suwaku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hehe wyszłam tylko na chwile a prawie trzy strony naprodukowałyście :-D No a jutro idę na drugą Bete... może jak zobaczę ładny przyrost to wyluzuję :-) bo choć jestem dobrej myśli to gdzieś w głębi się denerwuje... już jedną ciąże w końcu straciłam...

Dziękuje wszystkim za gratulacje :*
 
tety wynik bety <1.00... no cóz .. trudno sie mowi..
nie wiem tylko dlaczego @ mi sie spoznia az 4 dni... nigdy tak mi sie nie zdazalo tym bardziej e brzuch mnie nie boli

za to z obrony 5 wiec sie ciesze... teraz uciekam w drzemke bo strasnie padnięta jestem
 
Pewnie, że mi zależy, mój lekarz już dzisiaj nie przyjmuje,a na dodatek mają jakiś remont; konsultacja telefoniczna równiez wykluczona; mam zadzwonic w poniedziałek. Jutro zrobię test i pójdę na betę.
 
reklama
monika dziewczyny mają rację, jedź na ostry dyżur

Ael piekny brzuszek, widziałam takie pasy w Lidl w Brukseli

rasta no przykro mi, a może beta się myli? ale piąteczki z egzaminu gratuluję!!!

a ja dziś zaszałałam i zrobiłam sobie warkoczyki rasta, nigdy w życiu nie przeżyłam takiego bólu, 5 h szarpania za włosy, a efekt dziwny, bo ja zawsze miałam krótkie włosy a teraz do pasa, ale rodzinie się podoba :)
a mój narzeka, że go w nocy przeganiam, ale jak On mi się nawali na brzuch, który w nocy boli i trochę mnie mdli to co mam robić??? :)
 
Do góry